Іграшки в'язані

Іграшки в’язані: цікавинки 100% ручної роботи від Студія з Liuta_handmade

Іграшки в’язані – наші оригінальні цікавинки ручного в’язання

 Іграшки в’язані, які ми творимо своїми руками, за допомогою гачка, спиць і просто, на пальцях рук – завжди були, є і будуть мати неабиякий попит як у дітей, так і у дорослих. Тому, що вони виготовляються не просто від нічого робити, а з любов’ю та душею. 

 Сучасні іграшки виготовляються з різних матеріалів. Новітні технології та інновації не стоять на місці. Та, як би там не було, наші іграшки в’язані руками все ж відрізняються від фабричних виробів. Вони приваблюють своїми неповторними, креативними, оригінальними виглядом та своєрідною харизмою.

Прочитайте цю статтю до кінця!

Результат – наші іграшки в’язані обов’язково зацікавлять вас. Перевірено неодноразово. Бо це оригінальні та креативні подарунки ручної роботи. Цікавтесь хутчіш!

 

Мене звати Наталя. Я вже багато років займаюсь ручним в’язанням. Це моє улюблене хобі. Зараз у цьому виді рукоділля мені вже допомагають мої дорослі доньки. Хенд мейд – це наш стиль життя. Вибрати та замовити такі наші цікавинки ручної роботи ви можете у категорії осідку Вітрина.

 Усі, без винятку зайки та інші наші м’які іграшки, особливо з плюшевої пряжі, створені нашими теплими руками і володіють такою неповторною красою, індивідуальністю та душевністю, що здається, ніби навколо них поширюється якесь сяйво.

Це прекрасні корисні та розвиваючі іграшки – неповторні, універсальні, практичні, оригінальні цікавинки ручного в’язання, наші авторські роботи.

 Відео обласного телеканалу про нас та про наші оригінальні цікавинки ручного в’язання.

  М’яка іграшка, яку ми творимо вручну, зв’язана гачком з плюшевих ниток та наповнена гіпоалергенним холофайбером. Завдяки м’якій пряжі іграшка дуже приємна на дотик і її, буквально, не хочеться випускати з рук. Малюки та й дорослі закохуються у такі наші іграшки з першого погляду.

 Наші в’язані іграшки навчають всіх, без різниці, відрізняти кольори, дають можливість отримати нові знання про казкових звірят, покращують моторику, розвивають логіку та запускають розумовий процес.

Іграшки в'язані - наші оригінальні цікавинки ручної роботи

Прочитайте: В’яжемо плюшеві іграшки – для всіх, без винятку

Іграшки в’язані: хто це та які вони

 В основному ми виготовляємо казкових звірят. Наш скромний список із плюшевих іграшок-звірят на сьогодні виглядає ось так:

 • зайчики
 • ведмедики
 • котики
 • жирафи
 • зебри
 • собачки
 • єдиноріг
 • миші (щур)
 • медузи
 • гноми
 • сніговики
 • восьминоги-пищалки
 • восьминоги-перевертиші
 • бички
 • тигрики
Наші плюшеві в'язані іграшки ручної роботи - гномик, зайчик у в'язаній кофтині, світлий зайчик з бантиком у в'язаному платтячку та сніговичок

 А ще у нашому доробку були і такі іграшки в’язані:

 • лялька Няня Плам
 • розвиваючі кубики
 • гризунці-вушка
 • дитячі тарахкалки
 • подушечки-сердечка
 • подушечки-папухи
 • різноманітні звірята-брелочки

 

Як бачите, не такий вже і малий вибір у таких оригінальних цікавинках ручного в’язання, як ми їх називаємо. Є у чому вибирати. З деякими нашими витворами ручного в’язання ви вже мали змогу познайомитись у наших попередніх статтях на нашому осідку (сайті).

А зараз хочемо висвітлити наші недавні новинки-цікавинки, які найчастіше замовляли у 2021 році і надалі замовляють наші постійні та нові клієнти.

Плюшеві оригінальні цікавинки ручного в’язання – наймиліші іграшки

  Виготовлення казкової іграшки ручного в’язання – непростий процес. Як завжди, ми вивчаємо, яку саме іграшку хочуть малюки, якого кольору, якого розміру, якого вигляду. Наші постійні моделі, а у нас є такі, якраз нам у цьому і допомагають. 

Іграшки в'язані - плюшеві восьминоги-пищалки

 А, надалі, ми вкладаємо у наші цікавинки любов, настрій, енергетику та частинку душі. Дітки у захваті від наших плюшиків ручного в’язання, та й дорослі часто обирають наші цікавинки до своїх колекцій.

 Багатьом відомо, що секрет популярності в’язаних іграшок ручної роботи не тільки у їх красі та практичності, а в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються.

В основному ми використовуємо пряжу турецького виробництва, яка перевірена та використовується світовими виробниками та рекомендована для застосування і для дітей,  ба, тим більше, і для дорослих.

Іграшки в'язані - плюшеві цікавинки ручного в'язання тигрик, зайчик, ведмедик

Поцікавтесь: “Творча здибанка”- виставка-презентація витворів ручної роботи

Іграшки в’язані: а що в основі

 Ми в’яжемо плюшеві іграшки з такої оригінальної та практичної пряжі як Alize Puffy, Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto. Також використовуємо у виготовленні наших цікавинок і інші пряжі.

А це такі новинки, як YarnArt Dolce, YarnArt Mink, Kartopu, Kartopu Elegance, та багато інших, які безпечні у використанні.

Плюшева пряжа, яка використовується при в'язанні іграшок

Поцікавтесь: Супер плед: в’яжемо без спиць, гачка та інших інструментів

 Наші оригінальні цікавинки, а саме іграшки – в’язані вручну і безпечні у використанні. Ми ж розуміємо, що іграшка, у першу чергу, призначена для дитини, тому стараємось підбирати безпечні та корисні матеріали. 

Наші в’язані іграшки-новинки 2021 року 

 Рейтинг популярності у 2021 році у нашому виконанні складали такі оригінальні цікавинки ручного в’язання:

 • плюшеві зайченята
 • восьминоги-перевертиші
 • плюшеві ведмедики
 • тигри – талісмани 2022 року
 • тигрики-брелки
 • казковий сніговик
 • плюшевий гномик
 • казкова плюшева сова

 Цього року найчастіше нам приходилось в’язати зайчиків. На них завжди є попит. Це універсальні та практичні в’язані плюшеві іграшки до будь якої події. Їх замовляють як самих, так і в парі разом із плюшевими пледами ручного в’язання,які ми теж в’яжемо на замовлення довільних розмірів.

Іграшки в'язані - плюшевий білосніжний зайчик ручного в'язання з в'язаним рожевим бантом та у в'язаному платтячку

Плюшеві зайченята

  Казкові плюшеві зайченята у нас, в середньому бувають таких розмірів 40-45 сантиметрів на 20-25 сантиметрів. Пряжа – Alize Puffy Fine. Кольори: рожевий, вишневий, блакитний, білий, молочний. Це – найзатребуваніші кольори! Можемо виготовити вам і в іншому кольорі – це вже як ви забажаєте. Все творимо для вас!

 Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні. Бували замовлення на зайчиків із пищалками у вухах, це теж по індивідуальному замовленню творимо.

 Замовляли цього року зайченят з бантиками та у платтячках. Маємо надію, що ось такі наші плюшеві зайки нашим клієнтам припали до душі. А,тим більше тим, кому вони дарували таких милих плюшиків ручного в’язання. Платтячка можна одягати та знімати. Це розвиває моторику у дітей та навички правильного одягання. 

Іграшки в'язані - плюшевий восьминіг-перевертиш ручного в'язання

Восьминоги-перевертиші

 Багато замовлень цього року поступило на восьминогів-перевертишів. Це теж колоритні та цікаві оригінальні цікавинки ручного в’язання, як презентики, підходять для всіх: і малятам, і дорослим. 

 Для виготовлення таких цікавинок ми використовуємо пряжу Alize Puffy Velluto. Розміри наших восьминогів-перевертишів бувають: 10-12 сантиметрів на 12-15 сантиметрів. Кольори: темно-сині з білим, або світло-коричневі з молочним.

Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивніі.

Іграшки в'язані - плюшевий ведмедик у піжамці з вишитим іменем та у ковпаку

Плюшеві ведмедики

 Плюшеві ведмедики ми теж в’язали по замовленню. Особливе замовлення було ведмедик у піжамці. Його ви виконали вчасно. 

 Пряжу використовували як завжди – Alize Puffy Fine. Кольори: світло-коричневий, блакитний, білий. Очі та носик на безпечному кріпленні. Розміри, без ковпака, самого медведика такі: 30 сантиметрів на 20 сантиметрів.

До речі, навіть вишили ім’я обдарованого хлопчика. Це – досить крута та оригінальна деталька, яка персоналізувала неймовірну іграшку ручного в’язання. Вийшов такий собі іменний презентик. 

Іграшки в'язані - плюшевий тигрик ручного в'язання

Плюшева іграшка тигрик

 Тигрик – талісмани 2022 року за східним календарем теж ми виготовляли по замовленню. Пряжа – Alize Puffy Fine. Кольори: білий, чорний, блакитний, світло-рожевий. Очі та носик на безпечному кріпленні. Розміри такі: висота – 30 сантиметрів, ширина – 18 сантиметрів.

Іграшки в'язані- казковий тигрик-брелок із плюшевої пряжі ручного в'язання

 Тигрики-брелки – Наші оригінальні цікавинки ручного в’язання, які замовили теж для колективу. Таких казкових тигриків-талісманів ми в’язали вперше. Досить оригінальні подарунки для малюків, і не тільки. І дорослі були задоволені такими презентиками. 

 Розміри такі: висота – 8 сантиметрів, ширина – 12 сантиметрів. Пряжу використовували Alize Puffy Velluto різноманітних кольорів. 

Іграшки в'язані - плюшевий казковий сніговик ручної роботи

Плюшевий казковий сніговик

 Казковий сніговик – оригінальний подарунок до новорічних свят, і не тільки. Його теж ми в’язали на замовлення у ці святкові передноворічні дні. Розміри: висота – 26 сантиметрів, ширина – 15 сантиметрів. Пряжа – Alize Puffy Fine.

Іграшки в'язані - плюшевий казковий гномик в'язаний вручну

Дізнайтесь: Наша світлиця: про наше вчора, сьогодні і завтра

Іграшка плюшевий гномик

 Плюшевий гномик – теж оригінальний та креативний презентик у перед новорічно-різдвяні святкові дні. В’язаний із пряжі  Alize Puffy Fine, червоного, світло-коричневого та білого кольорів. Розміри його такі: висота – 30 сантиметрів, а ширина – 22 сантиметри.

 Чудовий та прекрасний подарунок, який прикрасить будь яку ялинку у вашому домі. Кажуть, такі гноми приносять щастя у дім. Тож, замовляйте, виготовимо із задоволенням.

Іграшки в'язані - казкова плюшева сова, оригінальна цікавинка ручного в'язання

Поцікавтесь: Міцний імунітет: корисні поради як вберегтися від застуди народними засобами

Плюшева сова

 Казкова плюшева сова – наша іграшка ручного в’язання, яку ми в’язали теж на замовлення. Пряжа застосовувалась Alize Puffy Fine. Очі в’язані гачком. Наповнювач -безпечний холофайбер.

 Іграшки в’язані: де і як замовити у нас

   Переглянути та ознайомитись з нашими оригінальними цікавинками ручного в’язання, а саме – в’язаними іграшками ви маєте можливість  на нашому осідку  HandmadeLiuta  у категоріях Цікавинки, Світлиця та Корисні поради.

Тут ми детально висвітлюємо та описуємо наші цікавинки ручної роботи, які ми в’яжемо вже не один рік.

Плюшевий білосніжний казковий зайчик у в'язаному платтячку на плюшевому дитячому пледі ручного в'язання

Прочитайте: Плед + іграшка + пінетки: все для малят в’яжемо руками

 Наші іграшки в’язані та інші цікавинки ручного в’язання ви маєте можливість переглянути у таких соціальних мережах як  Pinterest  та  Telegram . Ми завжди стараємось поінформувати вас там нашими новинками, які самі виготовляємо своїми руками.  

 А у  Facebook  та  Instagram  ви, як завжди, маєте можливість ознайомитись, переглянути, вибрати та придбати наші в’язані плюшеві іграшки, і не тільки. Наші інтернет-крамнички завжди до ваших послуг. 

 Також замовити наші іграшки в’язані, та й інші наші оригінальні цікавинки ви маєте можливість на сторінці осідку Контакти . По вказаному контактному номеру вам нададуть вичерпну інформацію по тому чи іншому нашому витвору ручного в’язання. 

Іграшки в'язані, плюшеві оригінальні цікавинки: процес створення триває

Дізнайтесь: Народна вишивка: топ 50+ основ для початківця

Отож, знайомтесь, переглядайте, вибирайте, замовляйте та даруйте наші оригінальні цікавинки ручного в’язання! 

 Наші в’язані іграшки – найоригінальніші та креативні подарунки та перезентики до будь якої події у вашому житті!

 Все творимо для вас з любов’юта душею!

В'язані плюшеві іграшки у студії очікують на своїх замовників.

4 думки про “Іграшки в’язані: цікавинки 100% ручної роботи від Студія з Liuta_handmade”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору