Соціальні мережі
Блог,  Корисні поради

Соціальні мережі та наші цікавинки

Соціальні мережі – вчора, сьогодні і завтра

Соціальні мережі дуже стрімко увійшли у наше сьогодення. Куди б ми не звернулись, у більшості випадків необхідно хоч на якусь хвилинку використати будь-яку послугу через Інтернет.

Почитайте цю статтю до кінця.

Результат – ви дізнаєтесь, у яких соціальних мережах ми присутні, та де і як можна придбати наші оригінальні цікавинки ручного в’язання. Дізнавайтесь хутчіш!

Важко навіть уявити зараз, особливо молодому поколінню, як ми ще років 35 тому обходились без власних сторінок у Facedook чи Instagram, та й взагалі, без Інтернету. На сьогодні, соціальні мережі являються найбільш потужним маркетинговим майданчиком. Ми вже активно користуємось інтернетом будь-де – на роботі, на відпочинку, вдома.

На сьогодні, а це вже 2019 рік, соціальними мережами користуються майже 82% від всіх інтернет-користувачів. Це понад 1,2 млрд. людей. І ми також входимо у число цих користувачів. Наш сайт HandmadeLiuta.com тому підтвердження.

Соціальні мережі і наші цікавинки ручного в'язання

Дізнайтесь про: Оригінальні цікавинки ручної роботи

Наші сторінки у соціальних мережах

Нами створені сторінки у таких соціальних мережах як Instagram, Telegram, Facebook для того, щоб бути ближче із нашими покупцями та підписниками. Щоб ми мали змогу з ними контактувати, спілкуватись та дізнаватись їх смаки та уподобання. Також наші вироби вже можна побачити на нашій сторінці у такій соціальній мережі як Pinterest.

Наші пледи ручного в'язання

Ну, а для більш розширеного висвітлення наших цікавинок ручної роботи і створено даний сайт. Тут ви маєте можливість переглянути наші світлини з нашими оригінальними цікавинками ручної роботи, та почитати цікаві статті на різні теми нашого життя.

Отже, знайомимося ближче з нашими сторінками та інтернет-крамничками у соціальних мережах.

Один з активних майданчиків Інтернету у нас на сьогодні, наша інтернет-крамничка у Instagram. Про плюшеві пледи з гіпоалергенної пряжі, м’які іграшки та інші наші цікавинки ручної роботи ми тут давно вже інформуємо наших клієнтів. Ще до першого контакту з нами вони мають можливість переглянути і замовити наші оригінальні цікавинки тут.

Такі соціальні мережі, як Telegram і Facebook ми використовуємо також для висвітлення наших оригінальних цікавинок ручної роботи. Там вони теж показані у всій своїй красі.

Дитячі пледи ручного в'язання

А ще на нашій сторінці Facebook у нас теж діє інтернет-крамничка. Мабуть, переглядали ви вже з головної сторінки. Наразі, там теж можна оформити замовлення на любий наш витвір ручного в’язання.

Переглядайте, замовляйте, пишіть, телефонуйте – підкажемо і проконсультуємо по тому, чи іншому витвору.

На сторінці сайту Контакти у нас вказано номер телефону, по якому ви можете проконсультуватись по тому, чи іншому нашому витвору ручної роботи.

Багатьом відвідувачам наших соціальних мереж наші витвори ручної роботи принесли вже неабияке задоволення і користь. Тому, що вони практичні і корисні, для повсякденного використання.

Наші пледи ручного в'язання

Поцікавтесь про: Дитячий плюшевий плед ручного в’язання із пряжі Alize Puffy

Також наші оригінальні цікавинки ручної роботи ми почали висвітлювати на ще одному майданчику соціальних мереж – Pinterest.

Як відомо на сьогодні, це другий у світі, після Instagram, майданчик соціальних мереж по швидкості розвитку.

Соціальні мережі та дитячі іграшки

І що цікаво – так це те, що там можна знайти не тільки минуле, сьогодення, але і майбутнє у багатьох сферах людського розвитку. Ми теж висвітлюємо наші оригінальні цікавинки на нашій сторінці у цій мережі. Наші оригінальні цікавинки теж цікавлять багатьох, і не тільки у нас.

Соціальні мережі та наш хенд мейд

Так, що у соціальних мережах ми наші сторінки використовуємо у повному спектрі їх можливостей. Тому, що все більше користувачів і потенційних покупців наших виробів з’являється саме там.

Соціальні мережі та наші м'які іграшки ручного в'язання

Поцікавтесь про: М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!

Як не крути, та без соціальних мереж сьогодні, як співається у пісні: і ні сюди, і ні туди.

А на сторінках сайту ви маєте можливість переглянути наші оригінальні цікавинки ручної роботи та почитати пізнавальні, цікаві, різноманітні, життєві статті.

На цьому сайті ми будемо надалі висвітлювати всі наші новинки ручної роботи, а також наші пледи, покривала, подушечки, дитячі м’які іграшки та багато інших цікавих витворів. Усе для вас.

Соціальні мережі та наші вироби ручного в'язання

Почитайте про: Пледи ручного в’язання

Вибирайте собі чи для когось незабутній, оригінальний, сучасний, креативний подарунок, та пізнавайте щось нове для себе та цікаве.

Гостинно запрошуємо вас у світ сучасних цікавинок ручної роботи:

 • в’язані плюшеві пледи для дітей та дорослих
 • шарфи ручного в’язання, довільних розмірів
 • шарф хомут ручного в’язання
 • шапки ручного в’язання на всі пори року
 • шарф палантини ручного в’язання
 • м’які плюшеві іграшки та подушечки
 • іграшки амігурумі
 • інші оригінальні цікавинки ручної роботи

Перегядайте, вибирайте, замовляйте, поспілкуємось !

Сторінка сайту Контакти завжди до ваших послуг

Соціальні мережі і ми емблема

 

коментарі 2

 • Ігор

  Перевірив. Все працює. Замовив для дружини оригінальну цікавинку ручної роботи у виді шарфа-хомута. Рекомендую всім цей цікавий інформативний сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.