Соціальні мережі

Соціальні мережі та наші цікавинки

Соціальні мережі – вчора, сьогодні і завтра

Соціальні мережі дуже стрімко увійшли у наше сьогодення. Куди б ми не звернулись, у більшості випадків необхідно хоч на якусь хвилинку використати будь-яку послугу через Інтернет.

Почитайте цю статтю до кінця.

Результат – ви дізнаєтесь, у яких соціальних мережах ми присутні, та де і як можна придбати наші оригінальні цікавинки ручного в’язання. Дізнавайтесь хутчіш!

Важко навіть уявити зараз, особливо молодому поколінню, як ми ще років 35 тому обходились без власних сторінок у Facedook чи Instagram, та й взагалі, без Інтернету.

У нашому сьогоденні соціальні мережі являються найбільш потужним маркетинговим майданчиком. Ми вже активно користуємось інтернетом будь-де – на роботі, на відпочинку, вдома.

На сьогодні, (2019 рік), соціальними мережами користуються майже 82% від всіх інтернет-користувачів. Це понад 1,2 млрд. людей. І ми також входимо у число цих користувачів. Наш осідок (сайт) HandmadeLiuta тому підтвердження.

Наші оригінальні цікавинки ручної роботи у соціальних мережах

Дізнайтесь про: Оригінальні цікавинки ручної роботи

Наші сторінки у соціальних мережах

Нами створені сторінки у таких соціальних мережах як Instagram, Telegram, Facebook для того, щоб бути ближче із нашими покупцями та підписниками. Щоб ми мали змогу з ними контактувати, спілкуватись та дізнаватись їх смаки та уподобання.

Ручне в'язання у соціальних мережах

Також наші вироби вже можна побачити на нашій сторінці у такій соціальній мережі як Pinterest.

Ну, а для більш розширеного висвітлення наших цікавинок ручної роботи і створено даний осідок. Тут ви маєте можливість переглянути наші світлини з нашими оригінальними цікавинками ручної роботи, та почитати цікаві статті на різні теми нашого життя.

Про наші плюшеві пледи дізнаєтесь і з соц.мреж

Знайомтесь ближче з нашими сторінками у соціальних мережах.

Один з активних майданчиків Інтернету у нас на сьогодні, наша інтернет-крамничка у Instagram. Про плюшеві пледи з гіпоалергенної пряжі, м’які іграшки та інші наші цікавинки ручної роботи ми тут давно вже інформуємо наших клієнтів. Ще до першого контакту з нами вони мають можливість переглянути і замовити наші оригінальні цікавинки тут.

Дитячі в'язані плюшеві пледи та наші соціальні мережі

Такі соціальні мережі, як Telegram і Facebook ми використовуємо також для висвітлення наших оригінальних цікавинок ручної роботи. Там вони теж показані у всій своїй красі.

А ще на нашій сторінці Facebook у нас теж діє інтернет-крамничка. Мабуть, переглядали ви вже з головної сторінки. Наразі, там теж можна оформити замовлення на любий наш витвір ручного в’язання.

Отож, переглядайте, замовляйте, пишіть, телефонуйте – підкажемо і проконсультуємо по тому, чи іншому витвору.

Соціальні мережі та наші оригінальні цікавинки ручного в'язання

На сторінці осідку Контакти у нас вказано номер телефону, по якому ви можете проконсультуватись по тому, чи іншому нашому витвору ручної роботи.

Багатьом відвідувачам наших соціальних мереж наші витвори ручної роботи принесли вже неабияке задоволення і користь. Тому, що вони практичні і корисні, для повсякденного використання.

Плюшеві пледи ручного в'язання у наших соц.мережах.

Поцікавтесь про: Дитячий плюшевий плед ручного в’язання із пряжі Alize Puffy

Також наші оригінальні цікавинки ручної роботи ми почали висвітлювати на ще одному майданчику соціальних мереж – Pinterest.

Як відомо на сьогодні, це другий у світі (станом на 2019 рік), після Instagram, майданчик соціальних мереж по швидкості розвитку.

Жирафики ручного в'язання із плюшевої пряжі у наших соц.мережах

І що цікаво – так це те, що там можна знайти не тільки минуле, сьогодення, але і майбутнє у багатьох сферах людського розвитку. Ми теж висвітлюємо наші оригінальні цікавинки на нашій сторінці у цій мережі. Наші оригінальні цікавинки теж цікавлять багатьох, і не тільки у нас.

Соціальні мережі та наш хенд мейд

Так, що у соціальних мережах ми наші сторінки використовуємо у повному спектрі їх можливостей. Тому, що все більше користувачів і потенційних покупців наших виробів з’являється саме там.

М'які плюшеві в'язані іграшки ручної роботи у соціальних мережах

Поцікавтесь про: М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!

Як не крути, та без соціальних мереж сьогодні, як співається у пісні: і ні сюди, і ні туди.

А на сторінках осідку ви маєте можливість переглянути наші оригінальні цікавинки ручної роботи та почитати пізнавальні, цікаві, різноманітні, життєві статті.

Варто знати! На цьому сайті ми будемо надалі висвітлювати всі наші новинки ручної роботи, а також наші пледи, покривала, подушечки, дитячі м’які іграшки та багато інших цікавих витворів. Усе для вас.

Наші плюшики у соц.мережах

Почитайте про: Пледи ручного в’язання

Вибирайте собі чи для когось незабутній, оригінальний, сучасний, креативний подарунок, та пізнавайте щось нове для себе та цікаве.

Гостинно запрошуємо вас у світ сучасних цікавинок ручної роботи:

  • в’язані плюшеві пледи для дітей та дорослих
  • шарфи ручного в’язання, довільних розмірів
  • шарф хомут ручного в’язання
  • шапки ручного в’язання на всі пори року
  • шарф палантини ручного в’язання
  • м’які плюшеві іграшки та подушечки
  • іграшки амігурумі
  • інші оригінальні цікавинки ручної роботи
Моток ниток та гачок для ручного в'язаяння

Переглядайте, вибирайте, замовляйте, рекомендуйте, даруйте !

Все творимо вручну для вас з любов’ю та душею!

Соціальні мережі і ми емблема

 

3 думки про “Соціальні мережі та наші цікавинки”

  1. Перевірив. Все працює. Замовив для дружини оригінальну цікавинку ручної роботи у виді шарфа-хомута. Рекомендую всім цей цікавий інформативний сайт.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top