Плюшики в'язані

Плюшики в’язані: супер цікавинки ручної роботи

Плюшики в’язані – наші оригінальні цікавинки ручного в’язання

 Плюшики в’язані – оригінальні презентики та подарунки ручного в’язання, які ми виготовляємо по замовленню наших клієнтів уже більше трьох років. В’яжемо ми наші цікавинки вручну гачком, спицями і просто на пальцях рук.

Все залежить від виду пряжі та розміру чергової іграшки чи якоїсь іншої цікавинки. А вони бувають як малих розмірів, типу іграшки амігурумі, так і великі.

Прочитайте цю цікаву статтю!

Результат – наші плюшики в’язані завжди приносять радість та задоволення не тільки малюкам, а й дорослим! Перевірено неодноразово. Спробуйте і ви. Вибирайте та замовляйте!

 

Зараз у продажі є різноманітні види та розміри плюшевої пряжі, з якої можна виготовити дуже красиві плюшеві оригінальні цікавинки. Багатьом відомо, що секрет популярності в’язаних іграшок ручної роботи, і не тільки іграшок – у їх красі та практичності, а також, в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються. 

 Мене звати Наталя. Я займаюсь хенд мейд: в’яжу різні оригінальні цікавинки спицями, гачком та просто на пальцях рук, а також – вишиваю. На даному осідку (сайті) ви маєте можливість переглянути і ознайомитись з нашими оригінальними цікавинками ручної роботи (я зараз творю їх разом з дочками).

А вибрати та замовити вподобані вами наші цікавинки як подарунки чи презентики ви можете у категорії осідку Вітрина.

Відео обласного телеканалу про нас та про наші оригінальні цікавинки ручного в’язання.

Ручне в’язання – це основний вид рукоділля, яким я володію уже багато років, і дочки мої теж. 

 В основному ми використовуємо вже добре перевірені нами такі види пряжі: Alize Puffy, Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto. А також такі новинки, як YarnArt Dolce, YarnArt Mink, Kartopu, Kartopu Elegance, та багато інших, які безпечні у використанні та мають відповідні сертифікати якості.

Плюшики в'язані - котик блакитного кольору з бантиком

Поцікавтесь: Іграшки в’язані: цікавинки 100% ручної роботи від Студія з Liuta_handmade

 

Немовлятам, малюкам, дітям шкільного віку і дорослим до вподоби як наші в’язані плюшеві іграшки, так і інші цікавинки, які ми творимо вручну. Знаємо дорослих, які почали колекціонувати наші в’язані плюшики. 

 Бо це незвичні та практичні подарунки, презентики, оригінальні валентинки ручної роботи. Своїм чарівним виглядом вони захоплюють, приносять позитив та заряд енергії всім – і малятам, і дорослим.

Плюшики в'язані - зайчик білого кольору у платтячку та черевичках блакитного кольору і з бантиком блакитного кольору

Прочитайте про : Плед + іграшка + пінетки: все для малят в’яжемо руками

Плюшики в’язані: де і як замовити

 Ознайомитись більш детально з нашими плюшиками ручного в’язання ви маєте можливість на цьму нашому сайті у категоріях Цікавинки, Світлиця та Корисні поради.

У статтях ми досить цікаво та доступно описуємо про наші цікавинки ручної роботи, які ми в’яжемо вже не один рік.

Плюшики в'язані - ведмежатко рожевого кольору у шапочці з білими лапками

Дізнайтесь про: Супер плед: в’яжемо без спиць, гачка та інших інструментів

 В категорії осідку Цікавинки  детально описані наші в’язані іграшки та інші плюшеві оригінальні цікавинки ручного в’язання, та й не тільки про них там є, які ми можемо виготовити вам. Це не просто взірці іграшок чи інших в’язаних витворів.

Це реально в’язані плюшики, якими користуються вже велика кількість наших замовників.

Восьминоги -перевертиші - оригінальні в'язані плюшики білого та синього кольору

 Наші в’язані плюшеві іграшки та й інші цікавинки ручного в’язання ви маєте можливість також переглянути ще у таких соціальних мережах як  Pinterest  та  Telegram . Ми завжди стараємось висвітлити там наші новинки та оригінальні цікавинки ручного в’язання, які виготовляємо. 

 А у  Facebook  та  Instagram  ви маєте можливість вибрати, замовити і придбати наші плюшики в’язані, та й і не тільки їх.

Отож, наші інтернет-крамнички завжди до ваших послуг. Переглядайте, вибирайте та замовляйте!

Плюшики в'язані - шапка балаклава біло-бузкового кольору

Візьміть до уваги! Замовити в’язані плюшеві іграшки, та й інші наші оригінальні цікавинки ви маєте можливість також і на сторінці осідку Контакти. По вказаному контактному номеру ми надамо вам вичерпну інформацію по тому чи іншому нашому витвору ручного в’язання. 

 Пишіть, телефонуйте, завжди раді проконсультувати та підказати! 

Плюшики в'язані - ведмежатко у шапочці

 Наші плюшики : ви ще не знайомі з ними

 Наш девіз, який вказаний на сайті, так і звучить: “Цікавинки – виготовлені з любов’ю”. Ми стараємось виготовити ту чи іншу нашу цікавинку не тільки красиво, а й з позитивом та натхненням.

 Актуальна порада! У нас ви придбаєте щастя і радість. Чарівні та казкові наші плюшики приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою. Перевірено неодноразово!

В'язаний вручну кардиган блакитного кольору з квіточками на плюшевому пледі ручного в'язання

Прочитайте про: Різдвяні свята – величні родинні, народні свята

 Наші плюшики в’язані безпечні у використанні. Ми ж розуміємо, що і іграшка, і інша річ у першу чергу, призначена для використання як дитиною, так і дорослими. Тому і підбираємо безпечні та корисні матеріали.  

Плюшики в'язані - ведмежатко коричневого кольору з сердечком червоного кольору

 А на сьогодні великим попитом користуються у нас такі в’язані плюшики:

 • різнокольорові казкові зайчики 
 • оригінальні ведмедики
 • неповторні котики
 • загадкові медузи
 • восьминоги перевертиші
 • шапка балаклава
 • шарф хомут 
 • неповторний кардиган  

 Це не повний перелік наших оригінальних цікавинок, а саме, в’язаних плюшевих іграшок та інших цікавинок. Це плюшики, які найчастіше замовляють наші вдячні клієнти.

Плюшики в'язані - зайка блакитного кольору

Наші в’язані плюшики та їх характеристики

 Виготовлення казкової іграшки чи іншого витвору ручного в’язання – непростий процес. Якщо мова про іграшку, то спочатку ми вивчаємо, яку саме хочуть малюки, якого кольору, якого розміру, якого вигляду. Також і про інші наші плюшики ми цікавимось та виготовляємо кожному індивідуально.

Наші постійні моделі – ви їх бачите на світлинах у статтях сайту, нам у цьому допомагають неабияк. Ми вкладаємо у наші цікавинки любов, настрій, енергетику та частинку душі. Як діти, так і дорослі у захваті від них.

Братики ведмедики рожевого кольру з білими вставками та у шапочках

Дізнайтесь про: Міцний імунітет: корисні поради як вберегтися від застуди народними засобами

Перегляньте короткий опис наших в’язаних плюшиків

 1. Різнокольорові казкові зайчики. Пряжа – Alize Puffy Fine. Розміри: 40-45 сантиметрів на 20-25 сантиметрів. Кольори: рожевий, вишневий, блакитний, білий. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні. Бувають із пищалками у вухах, це вже як ви побажаєте. 
 2. Оригінальні ведмедики. Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto, Kartopu, Kartopu Elegance. Розміри: 13-30 сантиметрів на 7- 18 сантиметрів. Кольори; світло-коричневий, темно-коричневий, бежевий, з біленькими мордочками. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні.
 3. Неповторні котики.  Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto,YarnArt Dolce,YarnArt Mink, Розміри: 15-30 сантиметрів на 10-18 сантиметрів. Кольори; чорно-білі, блакитні, світло-сірі. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні.
 4. Загадкові медузи. Пряжа – Alize Puffy Velluto. Розміри: 10-12 сантиметрів на 23-25 сантиметрів. Кольори;блакитні, світло-сірі, жовті з різнокольоровими щупальцями. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі.
 5. Восьминоги перевертиші. Пряжа – Alize Puffy Velluto. Розміри: 10-12 сантиметрів на 12-15 сантиметрів. Кольори: темно-сині з білим. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі. Оригінальні подарунки та презентики для будь кого.
 6. Шапка балаклава. Тут все залежить від вашого замовлення. Різного забарвлення чи однотонні. З вушками зайчика, ведмедика чи без них. Що душа ваша бажає, все в’яжемо.
 7. Шарф хомут. І тут вибір кольору пряжі теж за вами. Який собі вподобаєте, з такого ми і виготовимо вам таку оригінальну цікавинку ручного в’язання. У зимовий період така річ практична та універсальна для дівчат та жінок. Як подарунок – просто супер вибір.
 8. Неповторний кардиган. Чому неповторний? Та тому, що теж в’яжеться індивідуально з плюшевої пряжі, колір якої підбираєте саме ви. Ну і звісно ж розмір та фасон. Такий презентик ви не придбаєте будь де. Це, повторимось, індивідуально виготовляється суто для вас. 
Плюшики в'язані - сердечко-подушечка червоного кольору

Вибирайте та замовляйте в’язані плюшики у нас

 І ціни у нас на такі цікавинки ручного в’язання, повірте, не захмарні. А реально вихарувані в залежності від того чи іншого витвору. Все залежить від пряжі та розхідних матеріалів.

Бо, мабуть всім відомо, що у нашій країні, поки що такі види пряжі та інші допоміжні матеріали ще не виготовляються.

Мудра казкова сова блакитного кольору у шапочці червоного кольору

 Тож, обирайте, замовляйте, рекомендуйте наші цікавинки ручного в’язання всім, всім, всім!

Бо плюшики в’язані ручної роботи, які ми творимо виключно вручну за допомогою спиць, гачків і просто, на пальцях рук – це, безумовно, найоригінальніші та сучасні подарунки та презентики.

 Завжди для вас наші плюшики в’язані!

Цікавтесь, переглядайте, замовляйте, даруйте наші в’язані плюшики !

Все творимо для вас з любов’ю та душею!

Плюшики в'язані - білосніжні зайчики у платтячках

1 думки про “Плюшики в’язані: супер цікавинки ручної роботи”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору