В'яжемо плюшеві іграшки

В’яжемо плюшеві іграшки – для всіх, без винятку

В’яжемо плюшеві іграшки ми для всіх

 В’яжемо плюшеві іграшки ми з 2018 року, відколи дізнались про такі оригінальні та практичні пряжі як Alize Puffy, Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto. Також використовуємо у виготовленні наших цікавинок і інші пряжі.

А це такі новинки, як YarnArt Dolce, YarnArt Mink, Kartopu, Kartopu Elegance, та багато інших, які безпечні у використанні і не шкодять як дорослим, так і немовлятам.

Прочитайте цю цікаву статтю до кінця!

Результат – в’яжемо плюшеві іграшки ми вже давно і вони приносять задоволення, радість і щастя всім! Дізнайтесь та переконайтесь!

 Відомо, що сучасні технології та передові інновації не стоять на місці. Іграшки сучасні виготовляються з різних матеріалів та пряжі. Та все ж, наші в’язані вручну іграшки з плюшевої пряжі вирізняються своєю неповторністю, оригінальністю, креативом.

Красиві, корисні, цікаві, якісні іграшки, в’язані вручну є однією з відмінних складових сучасного розвитку дитини.

Немовлятам, малюкам, дітям шкільного віку і, навіть – дорослим, до вподоби наші в’язані плюшеві іграшки, які ми творимо гачком, спицями, та просто, на пальцях рук. Вже багато дорослих почали колекціонувати наші в’язані іграшки. 

Варто знати! Ми – Студія з Liuta_handmade, плюшеві іграшки в’яжемо для всіх! 

 Бо це оригінальні та креативні подарунки, презентики, валентинки ручної роботи. Своїм чарівним виглядом вони захоплюють, приносять позитив та заряд енергії всім – і малятам, і дорослим.

В'яжемо плюшеві іграшки, а діти радіють і бавляться ними із задоволенням

Прочитайте про: “Плюшева країна” ручного в’язання: 55+ цікавинок про її творців і про тоті оригінальні витвори handmade

В’яжемо плюшеві іграшки: а де можна ознайомитись та переглянути

 В’язання – наш улюблений вид рукоділля. Переглянути та ознайомитись з нашими витворами ручного в’язання, а саме, з в’язаними іграшками ви маєте можливість на нашому осідку (сайті ) HandmadeLiuta  у категоріях Цікавинки, Світлиця та Корисні поради. Тут ми описуємо детально наші цікавинки ручної роботи, які ми в’яжемо вже не один рік.

В'яжемо плюшеві іграшки із пряжі Alize Puffy Fine

Поцікавтесь про: Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук – “золота жила” чи праця талановитих та умілих

 В категорії осідку Цікавинки більш детально описані в’язані іграшки та інші наші оригінальні цікавинки ручного в’язання, які ми можемо виготовити вам. Це не просто взірці іграшок чи інших в’язаних витворів. 

 Все виготовляється вручну. Все творимо з любов’ю та душею для вас. Хенд мейд – наш стиль життя!

Тож, переглядайте,вибирайте та замовляйте наші цікавинки ручного в’язання.

В'яжемо плюшеві іграшки на радість дітям і дорослим

Поцікавтесь: В’язані плюшеві іграшки: 55+ цікавинок про наші витвори ручного в’язання

 Наші витвори ручної роботи вже використовуються як малюками, так і дорослими як у нас, в Україні, так і за межами нашої держави. Чарівні та казкові наші в’язані іграшки-звірята приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою.

 У категорії осідку Світлиця, у деяких статтях теж описані наші оригінальні цікавинки ручного в’язання. Переглядайте, читайте. вибирайте – все твориться для вас.

 І у категорії осідку Корисні поради ми висвітлюємо наші в’язані іграшки ручної роботи. І навіть, деякі цікавинки по вихованню дітей можете дізнатись тут. Поцікавтесь!

В'яжемо плюшеві іграшки - цікавий восьминіг із пряжі Alize Puffy Velluto

Ми в’яжемо плюшеві іграшки і придбати їх можна ось тут

 Наші в’язані плюшеві іграшки та й інші цікавинки ручного в’язання ви маєте можливість також переглянути та вибрати собі чи комусь у таких соціальних мережах як  Pinterest  та  Telegram .

Ми завжди стараємось висвітлити там наші новинки та оригінальні цікавинки ручного в’язання, які виготовляємо самі.  

 А у таких соціальних мережах як  Facebook  та  Instagram  ви маєте можливість як переглянути, вибрати, так і придбати наші в’язані плюшеві іграшки, і не тільки. Наші інтернет-крамнички завжди до ваших послуг.

Вибирайте та замовляйте!

В'яжемо плюшеві іграшки - загадкова медуза ручного в'язання

Прочитайте про: Чистий плюшик або як правильно доглядати за нашими пледами ручного в’язання

 А ще, замовити в’язані плюшеві іграшки, та й інші наші оригінальні цікавинки ви маєте можливість на сторінці осідку Контакти . По вказаному контактному номеру вам нададуть вичерпну інформацію по тому чи іншому нашому витвору ручного в’язання. 

 

Ну, а ми, безмежно вдячні будемо вам за залишені відгуки на осідку, а також і в соціальних мережах про наш осідок, про наші в’язані іграшки та про інші наші доробки ручної роботи. 

 Пишіть, телефонуйте, завжди раді проконсультувати та підказати! Бо наше гасло, яке вказане на осідку, так і звучить: “Цікавинки – виготовлені з любов’ю”.

В'яжемо плюшеві іграшки - оригінальні казкові ведмедики, в'язані гачком

Дізнайтесь: Ведмедик із плюша в’язаний гачком: творимо разом іграшку handmade

Плюшеві іграшки, в’язані: то які вони

 Багатьом відомо, що секрет популярності в’язаних іграшок ручної роботи не тільки у їх красі та практичності, а в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються.

В основному ми використовуємо пряжу турецького виробництва, яка перевірена та використовується світовими виробниками і рекомендована для застосування як і для дорослих, так і для дітей. 

В'яжемо плюшеві іграшки - плюшеві сердечка як валентинки ручного в'язання

 Наголошуємо! Якщо ви шукаєте якусь особливі іграшку, а не фабричну штамповку – вам до нас!

 Наші цікавинки в’язані вручну безпечні у використанні. Ми ж розуміємо, що іграшка, у першу чергу, призначена для дитини, тому стараємось підбирати безпечні та корисні матеріали.  

Казкове плюшеве зайченя блакитного кольору, в'язане вручну на плюшевому пледі

 На сьогодні великим попитом користуються у нас такі плюшеві іграшки ручного в’язання:

 • казкові зайченята великої палітри кольорів
 • оригінальні казкові ведмедики
 • неповторні котики
 • загадкові медузи
 • цікаві восьминоги
 • інші казкові звірята
 • м’які іграшки-подушечки у різних формах 
 • практичні піжамниці-звірята  

 Це не повний перелік наших оригінальних цікавинок, а саме, в’язаних казкових іграшок. Хочете більше дізнатись про наші витвори ручного в’язання – заходьте у категорію осідку Цікавинки та дізнавайтесь. 

Зайченя білого кольору у рожевому платтячку, в'язане вручну гачком

В’язані плюшеві іграшки: короткі характеристики

 Виготовлення казкової іграшки ручного в’язання – непростий процес. Спочатку ми вивчаємо, яку саме іграшку хочуть малюки, якого кольору, якого розміру, якого вигляду. Наші постійні моделі, а у нас є такі, якраз нам у цьому і допомагають. 

Плюшеві ведмедики, в'язані гачком, закутані у плюшевому пледі

 А ми вже вкладаємо у наші цікавинки любов, настрій, енергетику та частинку душі. Дітки у захваті від них, та й дорослі часто обирають наші цікавинки до своїх колекцій.

 Короткий опис наших в’язаних вручну іграшок

 1. Казкові зайченята великої палітри кольорів. Пряжа – Alize Puffy Fine. Розміри: 40-45 сантиметрів на 20-25 сантиметрів. Кольори: рожевий, вишневий, блакитний, білий. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні. Бувають із пищалками у вухах, це вже по замовленню. 
 2. Оригінальні казкові ведмедики. Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto, Kartopu, Kartopu Elegance. Розміри: 13-30 сантиметрів на 7- 18 сантиметрів. Кольори; світло-коричневий, темно-коричневий, бежевий, з біленькими мордочками. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі.
 3. Неповторні котики.  Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto,YarnArt Dolce,YarnArt Mink, Розміри: 15-30 сантиметрів на 10-18 сантиметрів. Кольори; чорно-білі, блакитні, світло-сірі. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі.
 4. Загадкові медузи. Пряжа – Alize Puffy Velluto. Розміри: 10-12 сантиметрів на 23-25 сантиметрів. Кольори;блакитні, світло-сірі, жовті з різнокольоровими щупальцями. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі.
 5. Цікаві восьминоги. Пряжа – Alize Puffy Velluto. Розміри: 10-12 сантиметрів на 12-15 сантиметрів. Кольори: темно-сині з білим. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі.
 6. Казкові звірята: собачки, зебри, єдинороги, панди та багато інших. Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto, Kartopu, Kartopu Elegance. Розміри: 15-32 сантиметри на 10-20 сантиметрів. Кольори; чорно-білі, блакитні, світло-сірі. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні очі.
 7. М’які іграшки-подушечки у різних формах. Подушечки-сердечка, подушечки у вигляді котиків. Кругла подушка-пончик. Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto. Розміри: 20-45 сантиметрів на 15-35 сантиметрів. Кольори; червоні, блакитні, білі, світло-сірі. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні.
 8. Практичні піжамниці-звірята. Піжамниця у формі ведмедика чи жирафи. Пряжа – Alize Puffy Fine, Alize Puffy Velluto. Розміри: 35-55 сантиметрів на 25-35 сантиметрів. Кольори: блакитні, світло-сірі, жовто-коричневі. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні, або пришивні.
В'яжемо плюшеві іграшки - неповторний котик із плюшевої пряжі Alize Puffy Fine, в'язаний пальцями рук та гачком

В’яжемо плюшеві іграшки постійно

 Такі наші оригінальні цікавинки ручного в’язання зараз користуються найбільшим попитом у наших вдячних клієнтів починаючи від народження і до 60+. Всі, без винятку, знаходять щось цікаве, неповторне, оригінальне у наших в’язаних плюшевих іграшках ручної роботи.

 Наші іграшки навчають всіх, без різниці, відрізняти кольори, дають можливість отримати нові знання про казкових звірят, покращують моторику, розвивають логіку та запускають розумовий процес.

До речі! Наші в’язані плюшеві іграшки-звірята – креативні та цікаві подарунки ручної роботи до будь якої події у вашому сьогоденні. 

 Вони практичні у використанні. Ними безпечно бавитись і дуже просто за ними доглядати.

Великодні курчата, в'язані пальцями рук із пряжі Alize Puffy Velluto - оригінальні цікавинки

 Тож, обирайте, замовляйте та даруйте наші цікавинки ручного в’язання всім. Бо іграшки ручної роботи, які ми в’яжемо виключно вручну, за допомогою спиць, гачків і просто, на пальцях рук – це, безумовно, найоригінальніші та сучасні презентики.

 І, побільше щоб у вас було сонячних, радісних, веселих днів.

А ми, як завжди, і надалі, в’яжемо плюшеві іграшки – для всіх, без винятку! 

Казкова іграшка-звірятко милий єдиноріг, в'язаний вручну

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору