Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy

Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy: модний тренд 2020 року, подарунок №1 на різдвяні та новорічні свята

Самий універсальний презентик – плюшевий плед із пряжі Alize Puffy

 Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy – самий універсальний і затребуваний подарунок, і саме у період різдвяних та новорічних свят. Це вже другий наш сезон, коли найбільше замовлень поступає на виготовлення такого пледа.

І саме перед Новим роком та напередодні різдвяних свят. Бо що може бути миліше і ніжніше у цю зимову казкову пору як не плюшевий плед із пряжі Alize Puffy.

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – плюшевий плед із пряжі Alize Puffy неймовірно легко і однозначно увійшов у наше сьогодення як корисний і практичний засіб гардеробу, а також як модний і креативний подарунок. Перевірено!

 Ось ось уже вступить у свої права останній загадковий місяць цього року і перший місяць зими. Необхідно завчасно підготуватися і придбати той чи інший подарунок до свят.

Бо дні зараз короткі, ночі довгі і так, непомітно, день за днем минає у своїй буденності. День за днем проходить, а свята не за горами.

Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy і щасливі діти

Прочитайте про : Дитячий плюшевий плед ручного в’язання із пряжі Alize Puffy

 В’язаний плюшевий плед, за період з грудня 2019 року по грудень 2020 року, ми виготовляли більше як з десяток разів. Багато вже наших клієнтів використовують у себе такий універсальний презентик, багатьом його подаровано.

Та найбільше, мабуть задоволених малюків. Бо, плюшеві в’язані пледики для немовлят та дітей замовляли таки найчастіше.

Простота та ніжність – плюшевий плед із пряжі Alize Puffy

 То чим же такий привабливий плюшевий плед? Перш за все, своєю красою, палітрою відтінків, м’якістю, ніжністю, простотою. І все таки – це 100% ручна робота. Виготовляється вручну, без будь-якого обладнання.

Плюшевий плед білого кольору

А доглядати за ним не так вже й складно! Ось декілька основних пунктів по догляду за в’язаним плюшевим пледом ручної роботи:

 • прати можна як вручну, так і в пральній машині при температурі до +40°C
 • віджимати у пральній машині бажано при 400 обертах, не більше
 • сушити у розправленому вигляді
 • розгладити рукою або м’якою щіткою
 • праску взагалі не потрібно використовувати!
 • при правильному догляді кольори зберігають свій первинний вигляд незмінним весь час використання

 

Плюшевий плед ручного в'язання

Такий виріб ручного в’язання дуже м’який, ніжний, легкий та теплий. У складеному вигляді місця займає, ну дуже не багато. Але краще, коли він буде вигравати своїми барвами кольорів у поєднанні разом з кольорами вашої спальні чи вітальні. Плюшевий плед в’язаний вручну робить інтер’єр будь-якої кімнати домашнім і затишним.

Крім того, відпочивати під теплим м’яким пледом – суцільне задоволення. І ніяка пандемія разом з ним вам буде не страшна. Бо на ньому люблять відпочивати навіть домашні улюбленці. Це вже перевірено неодноразово!

Домашній улюбленець відпочиває на пледі ручного в'язання

Поцікавтесь про: Пледи ручного в’язання

 Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy – це:

 • гіпоалергенні матеріали
 • 100% мікрополіестер

 Мікрополіестер – це синтетична тканина, яка виготовляється з надтонкого волокна. Матеріал дуже легкий, та має високу міцність і стійкість до деформації. А одному мотку – 100 грам пряжі, а це приблизно десь 9, 2 м. Ну і ще раз наголосимо, що в’яжеться суто пальцями рук без будь-яких механізмів та приспосіблень. 100% ручна робота.

Плюшевий плед білого кольору із пряжі Alize Puffy

Почитайте про: Подарунки придбали ?

 Висновок – мікрополіестер, це:

 1. Екологічно чистий продукт.
 2. Не викликає алергічної реакції.
 3. Не вимагає особливого догляду.
 4. Не розтягується після прання.
 5. Не кошлатиться.
 6. Не линяє.
 7. Добре вбирає вологу.
 8. Не вигорає на сонці.
Види узорів та кольори дитячих плюшевих пледів

 Пледом можна користуватись як і вдома, так і на прогулянці: на балконі, на дачі, на виїзді на природу. Для малюків використовують у візочку чи колясці, і навіть, коли подорожують у авто. Взимку з ними тепло, а літом – не жарко.

 Термін виготовлення пледу, залежить в першу чергу, від його розміру і наявності даної пражі. В середньому, від 5 до 10 днів. Тож, врахуйте це при терміновому замовленні, щоб вчасно підготувати презентик для вашої події.

Дитячий плюшевий плед рожевого кольору із пряжі Alize Puffi та іграшка ведмедик

Дитячий плюшевий плед із пряжі Alize Puffy 

 Починаючи від немовлят і до малюків вже шкільного віку ми виготовляємо пледи із пряжі Alize Puffy. Найбільше замовлень за рік, що минає у нас було на виготовлення пледів для немовлят та дітей. Це оригінальні, ніжні, теплі вироби, які з перших днів вподобають ваші малюки. Перевірено вже неодноразово. Дитячий плюшевий плед використовують повсякденно, особливо у міжсезоння.

 Розміри дитячих пледів бувають такі: 

 • 75*100 сантиметрів
 • 80*110 сантиметрів
 • 90*120 сантиметрів

 Це, так би мовити, стандартні розміри. Ми ж виготовляємо м’які плюшеві пледи за вашими, довільними розмірами. Які підходять саме вам. Кольори визначаєте теж ви. 

Дитячий плюшевий плед блакитного кольору

Наші дитячі пледи ручного в’язання – найніжніші універсальні подарунки для найменшеньких. Плюшевий плед ручного в’язання – це чудова заміна об’ємній ковдрі минулого століття. Ми цінуємо корисні та практичні речі. Наші гіпоалергенні плюшеві пледи підходять:

 • для виписки із пологового будинку
 • для прогулянки з малюком у візочку, колясці
 • для укривання у дитячому ліжечку
 • для ігор чи просто полежати дитині
 • для прогулянки у автомобілі при виїзді на природу

Зверніть увагу! Дитячий плюшевий плед із пряжі Alize Puffy – це легкий, практичний, універсальний виріб з дитячого гардеробу.

Дитячий плюшевий плед рожевого кольору

Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy для дорослих

 Як для малюків, так і для дорослих ми виготовляємо плюшеві пледи ручного в’язання. Розміри пледів для дорослих бувають таких розмірів:

 1. 140*200 сантиметрів. Таким пледом можна прикритись при читанні книги чи перегляді фільму, брати з собою у автомобільну подорож.
 2. 130*170 сантиметрів або 150*200 сантиметрів. Такі розміри пледів використовують при укриванні у кріслі-гойдалці. 
 3. 200*220 сантиметрів. Це вже пледи-покривала. Їх використовують для укривання двоспального ліжка чи дивану.
Плюшевий плед-покривало на дивані

 Для дорослих ми теж виготовляємо плюшеві пледи у розмірах, які саме вам підходять якнайліпше. Характеристики всі ті самі як і в дитячих, різниця тільки у розмірах.

Плюшевими пледами, виготовленими нами вже користуються в багатьох областях нашої країни. І, навіть, у самому Києві вже є наші плюшеві пледи ручного в’язання.

Види і узори плюшевих пледів

 Сучасні наші пледи ручного в’язання легкі та практичні у використанні. І багатьом уже хочеться у себе мати якусь оригінальну річ ручної роботи. 

До вашого відома! Плюшевий плед – найніжніший, універсальний, креативний подарунок, для всіх!

Плюшевий плед білого кольору із пряжі Alize Puffy

Плюшевий плед: як замовити

 Раніше мало хто дарував креативні та практичні речі. Своїм асортиментом наших оригінальних цікавинок ми відкриваємо можливість дивувати ваших родичів, близьких, друзів, знайомих та колег, приносити їм радість та стати корисними у їх повсякденному житті. 

 Щоб не перетворювати пошук подарунку у виснажливий і дослідницький процес, наш сайт і наші сторінки у соціальних мережах допомагають вам з вибором. У нас ви знайдете оригінальні і неповторні, практичні і універсальні подарунки як для дітей, так і для дорослих. 100% ручна робота. 

Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy як подарунок

Прочитайте про: Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них

 Щоб замовити плюшевий плед, достатньо скористатися телефоном, вказаним на сторінці даного осідку Контакти. Це ваш прямий зв’язок з майстринею. 

 Актуальна порада! Переглядайте, обирайте, замовляйте, даруйте! Все творимо для вас вручну з любов’ю та душею!

Плед як подарунок святково упакований

 Хто активно використовує соціальні мережі, той вже, мабуть не одноразово, бачив наші новинки і цікавинки ручного в’язання у наших інтернет-крамничках  Facebook  та  Instagram.

Тут ви теж можете ознайомитися і переглянути, а також – замовити той чи інший плед ручного в’язання.

 Саме такі наші витвори ручної роботи як плюшевий плед із пряжі  Alize Puffy, а також – м’які дитячі плюшеві іграшки, шапки, шарфи, палантини – подарунки креативні і сучасні. Бо ж всі наші оригінальні цікавинки виготовлені з любов’ю – це ж основне гасло нашого сайту.

Плюшевий плед та м'які плюшеві іграшки ручного в'язання на виставці

2 думки про “Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy: модний тренд 2020 року, подарунок №1 на різдвяні та новорічні свята”

 1. Класна стаття? круто,що можна обрати собі різні кольори і поєднання, а також в’язку і все буде зроблено з любов’ю ?

 2. Без затишного пледу дизайн кімнати здається незакінченим: теплий і м’який, цей текстиль не тільки служить акцентним декором, але й несе чисто практичну функцію, що зігріває. Які моделі найкраще підійдуть для вашого інтер’єру?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору