Оригінальні цікавинки ручного в'язання

Оригінальні цікавинки ручної роботи

Наші оригінальні цікавинки – 100% ручна робота

 Оригінальні цікавинки!? Чому? Та тому, що ще років так 35-40 тому, коли приходили до мене у гості друзі, колеги, знайомі, та навіть родичі і все запитували: “О, цікаво, цікаво, ручна робота?  Дуже оригінально, а де дістала таку незвичайну річ? Як, сама виготовила? Не може бути?” Відтоді й запам’ятався такий незвичний вислів – “оригінальні цікавинки.”

Оригінальні цікавинки

Дізнайтесь:  Про нас

Прочитайте цю статтю до кінця!

Результат – вам стане відомо, які оригінальні цікавинки ми виготовляємо вручну, для чого і для кого вони, та де і як їх можна придбати у нас.

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 Будьмо знайомі! Мене звати Наталя Люта. Я займаюсь hand made вже багато років. Це моє давнє хобі, яке давно вже перейшло у професійний рівень. А оригінальні цікавинки – то мої авторські витвори ручної роботи.

Народна мудрість! Жоден майстер не впав з неба.

 Наші оригінальні цікавинки – це, в основному, в’язані речі: спицями, гачком, та просто – на пальцях рук. Чому наші? Та тому, що творити різні оригінальні цікавинки ручної роботи мені вже допомагають мої дочки.

 А ще ми вишиваємо різні серветки, рушники, доріжки. Також вишиваємо вишивку на сорочки, як чоловічі, жіночі, так і дитячі. Різні вироби з бісеру теж є у нашому доробку ручних робіт. Все це ми висвітлюємо та описуємо у цьому нашому осідку (сайті)  HandmadeLiuta.

 

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 У ті часи, коли я тільки починала вивчати ази в’язання,(а це 80-ті роки ХХ століття) – інтернету у нас ще не було. Приходилось шукати інформацію у різних журналах, відвідувати бібліотеку та гуртки. Мати тоді навчила мене і вишивки. Так і почали назбируватись у мене різні оригінальні цікавинки ручної роботи.

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

Відвідайте нас у  Pinterest

 Спочатку ті цікавинки запримітили родичі, а родина у мене велика. І почали собі замовляти, потім друзі, знайомі. І так по сьогоднішній день я вже не можу просто витрачати свій дорогоцінний час, щоб щось цікаве й неординарне, та й не витворити. Чи в’язати, чи плести, чи вишивати – завжди з любов’ю та творчо я виготовляю чергову оригінальну цікавинку власними руками.

 Народ каже: З праці радість, а безділля – смуток

Цікавинки в'язані спицями

Заходьте у наш  Telegram

Осідок та наші оригінальні цікавинки

У сучасному світі з його масовим фабрично-заводським виробництвом особливе місце таки посідає продукція, виготовлена власними руками. І це зовсім не дивно, адже дуже часто хенд мейд вироби виділяються оригінальністю та високою якістю.

В більшості випадків вони виготовляються одинокими цікавими витворами, а не масовими штамповками. Наші цікавинки – оригінальні, практичні, кративні витвори ручої роботи як подарунки, презентики та ральця. Саме такі оригінальні цікавинки ми виготовляємо і висвітлюємо на нашому осідку.

 А переглянути та замовити їх ви можете на осідку в категорії Вітрина.

 

 

 

 

Цікавинка ручного в'язання

Отож, на сторінка осідку ви познайомитеся з нашими оригінальними цікавинками. Сюди входять:

 •  плюшеві пледи ручного в’язання для немовлят, дітей та дорослих довільних розмірів
 • в’язані вручну шапки на всі пори року
 • в’язані шарфики довільних розмірів
 • шарф-палантин
 • шарф-хомут
 • м’які плюшеві дитячі іграшки-звірята
 • вишивка різного роду
 • вироби з бісеру
 • інші в’язані оригінальні цікавинки ручної роботи

 

Витвори ручного в'язання

Хенд мейд –  це наш стиль життя!

 На нашому осідку ви маєте можливість переглянути наші теперішні та давніші оригінальні цікавинки ручної роботи, прочитати цікаві та захоплюючі статті з корисними порадами, життєвими підказками, старовинними звичаями. А також, дізнатись та перевірити народні приказки, прислів’я, повір’я та прикмети з нашим сьогоденням.

 Замовити та придбати наші оригінальні цікавинки ручної роботи ви можете також на сторінках таких соціальних мереж як  Facebook  і  Instagram   

 

 

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 Всі наші цікавинки та витвори ми демонструємо та описуємо на сторінках нашого осідку. У статтях на світлинах ви маєте можливість ознайомитись з різного роду витворами, які ми творимо для вас. Це досить практичні, неповторні, креативні подарунки та презентики для будь кого.

 

 

 

Актуальна порада! Краще добре робити, ніж гарно говорити.

 

Цікавинки ручної роботи – плюшеві пледи

 Отож, на початку хочу познайомити вас з незрівнянними плюшевими пледами з ніжної гіпоалергенної пряжі турецького виробництва Alize Puffy. Ці оригінальні цікавинки ми в’яжемо суто пальцями рук без всяких інструментів.

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 

Наголошу, що наші плюшеві пледи, виготовляються суто руками, точніше – пальцями рук. А для рук і пальців це така собі, своєрідна гімнастика. Так що нудьгувати нам не приходиться.

 Мабуть, кожному хочеться, щоб у його домі було завжди тепло і затишно. А  якщо ви підбираєте оригінальний, вишуканий подарунок на хрестини, іменини, день народження? Або, можливо, незабаром збираєтесь на виписку з пологового будинку? Чи у вас уже є маленькі дітки?

Вам, таки точно до нас!

 

В'язані плюшеві іграшки як цікавинки

Важлива інформація! Ви маєте можливість замовити у нас плед як для новонародженого, так і для малюків різного віку. І для дорослих у нас є пледи. Ми в’яжемо пледи довільних розмірів. Ось основна відмінність наших виробів від виробів фабричних стандартних розмірів.

 

 

 

Дитячі плюшеві

Оригінальні цікавинки ручного в'язанняпледи ми виготовляємо у потрібних вам кольорових палітрах та розмірах. Вони можуть використовуватися як і у візочку, колясці, так і у дитячому ліжечку.

 Це сучасні, практичні, красиві, легкі вироби. 100% ручна робота, в’яжуться пальцями рук – оригінальні, ніжні, теплі вироби, які з перших днів використання вподобають ваші діти. Перевірено вже неодноразово.

 Розміри дитячих пледів бувають: 75*100 см, 80*110 см, 90*120 см. Це найзручніші стандартні розміри дитячих пледів. Ми ж вам можемо виготовити на замовлення довільний розмір, який підходить саме вам.

Сторінка контакти - майстриня Наталя

Розміри пледів для дорослих бувають такі:

 • 140*200 см. Пледом таких розмірів можна просто прикритись при читанні книги чи перегляду фільму, брати з собою у подорож.
 • 130*170 см, 150*200 см. Підходять для крісла-гойдалки. Ідеальні для дорожнього варіанту.
 • 200*220 см. Це пледи-покривала. Чудово підходять для дивану чи двоспального ліжка.

 Для дорослих ми виготовляємо пледи довільних розмірів. Ви вказуєте, який колір, узор, розмір вам підходить. А все інше – за нами.

Плюшевий плед ми виготовляємо із:

 • гіпоалергенних матеріалів
 • 100% мікрополіестер
 • пряжа (Alize Puffy)

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

  Мікрополіестер — це синтетична тканина, яка виготовляється з надтонкого волокна. Матеріал дуже легкий, та має високу міцність і стійкість до деформації. 

 В одному мотку – 100 грам пряжі. Довжина нитки приблизно 9,2 м. В’яжеться суто пальцями рук без всіляких додаткових інструментів, спиць, гачків, тощо.

 Завдяки цьому, наші пледи довговічні і практично весь час зберігають первинний вигляд. За ними надзвичайно просто доглядати. Вони добре вбирають вологу і пропускають повітря. Взимку з ними тепло, а літом — не жарко.

  Висновок – мікрополіестер:

 1. є екологічно чистим продуктом
 2. не линяє
 3. не залишає слідів
 4. не викликає алергічної реакції
 5. не вимагає особливого догляду
 6. не кошлатиться
 7. добре вбирає вологу.

 Найчастіше з такої пряжі виготовляють дитячі речі, в тому числі і для новонароджених. На пледі  діти дуже люблять лежати і бавитись.

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 Пледом можна користуватись і вдома, і на прогулянці. І навіть коли подорожуєте, наприклад, в авто.

 Термін виготовлення пледа залежить від його розміру і наявності даної пряжі замовленого кольору. В середньому від 5 до 10 днів.

Врахуйте це при виборі того чи іншого виробу.

Цікавинка ручного в'язання - шапка біні

М’які іграшки, як цікавинки

Оригінальні цікавинки ручного в'язання Також нами виготовляються м’які дитячі іграшки-звірята з пряжі Alize Puffy Fine. Кожна іграшка виготовляється з любов’ю і фантазією. І ми віримо та надіємось, що вони стануть вашими друзями, найщасливішими талісманами і оригінальною прикрасою вашого інтер’єру.

 Ними можна бавитись, а не тільки тримати для краси. Вони безпечні і практичні у користуванні. Діти ваші неодмінно вподобають собі ту чи іншу іграшку. Це вже перевірено, неодноразово. Та і дорослі беруть собі для колекції різних іграшок-звірят.

Оригінальні цікавинки ручного в’язання – шапки та шарфики 

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

В’язані шапки та шарфики у нас теж ви можете замовити, як і в комплекті, так і окремо. Ми в’яжемо і спицями, і гачком. То вже вибір за вами. Колір та узор теж ви можете замовити. 

 Це практичні та повсякденні речі, які необхідні кожному. І як приємно бачити зі сторони, коли хтось одягнений у виріб ручної роботи, який виділяється будь-де з поміж виробів фабричної штамповки.

 

В’язаний жіночий шарф палантин та шарф хомут як цікавинки

Цікавинка ручного в'язання

 Ці оригінальні цікавинки повсякчас у моді. І підходять вони, як і для дівчат, так і для жінок 40+. А тим більше, виготовлені вони вручну, а не машиною. У вас є можливість замовити собі такі універсальні та практичні речі у нас.

 Мистецтво гарно одягатися залежить від вашого вміння взяти від моди все те, що підходить лише вам, вам особисто, що відповідає вашому вікові, зовнішності, способові життя та відпочинку. 

 

 

 

Люди кажуть! Коли хочеш, щоб було добре зроблено – зроби сам!

 Наші оригінальні цікавинки вже використовують чимало наших клієнтів, друзів, знайомих, родичів. Це свого роду оригінальні, модні, практичні, універсальні, креативні подарунки. Їх можна дарувати до будь якого свята.

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 А подарунок – це ідеальний спосіб висловити свої почуття без зайвих слів. Тож придивіться до наших оригінальних цікавинок. Ми вкладаємо у них частинку себе, вони виготовляються з любов’ю і радістю, і це тепло душі обов’язково відчувається.

Цікавинка ручного в'язання

Оригінальні цікавинки та ми

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 

 На сторінках нашого осідку будуть висвітлені всі наші оригінальні цікавинки ручної роботи. Вишивка та вироби з бісеру теж висвітлюються на сторінках сайту. Тож, переглядайте та замовляйте наші оригінальні цікавинки! Все творимо для вас!

Також на сторінці осідку Контакти вказано телефон, по якому ви можете зателефонувати і уточнити всі нюанси виготовлення того чи іншого витвору. Також маєте можливість залишити інформацію, яка вас цікавить. Вам нададуть вичерпну відповідь вчасно.

 

 

 

Оригінальні цікавинки ручного в'язання

 

Переглядайте, вибирайте, замовляйте і нехай у вас все буде добре! А наші оригінальні цікавинки як подарунки хай завжди приносять у ваше життя радість, задоволення та позитивну енергетику. Ми завжди раді вам!

 

 

 

Народна мудрість! Той мети досягає- хто втоми не знає.

4 думки про “Оригінальні цікавинки ручної роботи”

 1. Ольга

  Дуже цікаві ваші оригінальні цікавинк,.ще тішить те, що все ручна робота.Я вже замовила для себе шарф-палантин.

 2. Настя

  Придбали недавно у подарунок для малюка ніжний плюшевий плед ручного в’язання у інтернет-крамничці https://www.facebook.com/handmadeliuta/.
  Досить практична річ і прекрасний замінник ковдри.
  Все, як описано у статті, і розміри, і колір прекрасні.
  А ще тут є досить цікаві вироби і для дітей, і для дорослих.
  Ціни досить помірні. І статті цікаві на сайті. Рекомендуємо!

 3. Мар'яна

  Цікава і інформативна стаття. Оригінальні цікавинки захоплюють. В’язані речі ручної роботи – це цікаві подарунки. Будемо рекомендувати цей сайт.

 4. Оригінальні цікавинки ручного в’язання – це щось новеньке. Особливо плюшеві пледи та іграшки. На @liuta_handma переглянула, досить помірні ціни. Буду замовляти, це ж супер подарунки ручної роботи. Класний сайт і фотки цікаві.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top