Оригінальні цікавинки
Блог,  Цікавинки

Оригінальні цікавинки ручної роботи

Наші оригінальні цікавинки – 100% ручна робота

  Будьмо знайомі! Мене звати Наталя. Я займаюсь хенд мейдом вже багато років. Це моє давнє хобі, яке перейшло уже у професійний рівень. А оригінальні цікавинки – то мої витвори ручної роботи, та моїх дочок. 

 А чому оригінальні цікавинки? Та тому, що ще раніше, (років так 35-40 тому), коли приходили до мене у гості друзі, знайомі, та навіть родичі і все запитували: “О, цікаво, цікаво, ручна робота?  Дуже оригінально, а де дістала таку незвичайну річ? Як, сама витворила? Не може бути?” Відтоді й запам’ятались такі незвичні “оригінальні цікавинки.”

Народна мудрість! Жоден майстер не впав з неба.

Оригінальні цікавинки та я за роботою

 Наші оригінальні цікавинки – це, в основному, в’язані речі: спицями, гачком та, просто – на пальцях рук. Також ми вишиваємо різні серветки, рушники, доріжки. А ще вишиваємо вишивку на сорочки, як чоловічі, жіночі, так і дитячі. Різні вироби з бісеру теж є у нашому доробку ручних робіт. Все це ми будемо висвітлювати і описувати на нашому сайті  HandmadeLiuta.com.

Оригінальні цікавинки і ми

 У ті часи, коли я тільки починала вивчати ази в’язання,(а це 80-ті роки ХХ століття) – Інтернету у нас ще не було. Приходилось шукати інформацію у різних журналах, відвідувати бібліотеку та гуртки. Мати тоді навчила мене і вишивки. І так почали назбируватись у мене різні оригінальні цікавинки ручної роботи.

Оригінальні цікавинки ретровишивка

 Спочатку ті цікавинки запримітили родичі, а родина у мене велика. І почали собі замовляти, потім друзі, знайомі. І аж по сьогодні я вже не можу просто витрачати свій дорогоцінний час, щоб щось цікаве й неординарне, та й не витворити. Чи  зв’язати, чи вишити, чи будь яку оригінальну річ виготовити власними руками.

 Народ каже: З праці радість, а безділля – смуток.

 

Сайт та наші оригінальні цікавинки

 У сучасному світі з його масовим фабрично-заводським виробництвом особливе місце таки посідає продукція, виготовлена власними руками. І це зовсім не дивно, адже дуже часто хенд мейд вироби виділяються оригінальністю та високою якістю.

Оригінальні цікавинки брошка з бісеру

 

 В більшості випадків вони виготовляються одиночними цікавими витворами, а не масовими штамповками. Саме такі оригінальні цікавинки ми виготовляємо і будемо висвітлювати на нашому сайті.

 Отож, на сторінка сайту ви познайомитеся з нашими оригінальними цікавинками. Сюди входять:

 •  плюшеві пледи ручного в’язання для немовлят, дітей та дорослих довільних розмірів
 • в’язані вручну шапки на всі пори року
 • в’язані шарфики довільних розмірів
 • шарф-палантин
 • шарф-хомут
 • м’які плюшеві дитячі іграшки-звірята
 • вишивка різного роду
 • вироби з бісеру
 • інші в’язані оригінальні цікавинки ручної роботи

Плюшевий дитячий плед

Хенд мейд –  це наш стиль життя!

  На нашому сайті ви маєте можливість переглянути наші теперішні та давніші оригінальні цікавинки ручної роботи, прочитати цікаві та захоплюючі статті з корисними порадами, життєвими підказками, старовинними звичаями. А також, дізнатись та перевірити народні приказки, прислів’я, повір’я та прикмети з нашим сьогоденням.

Плюшевий плед та іграшка наші оригінальні цікавинки

 Чому наші оригінальні цікавинки? Та тому, що у мене дочки теж займаються у вільну хвилинку хенд мейдом. Всі наші цікавинки та витвори ми будемо демонструвати на сторінках сайту. На світлинах сайту оригінальні цікаві витвори наших рук, які ми вам хочемо показати і поділитися з вами своєю творчістю.

 Актуальна порада! Краще добре робити, ніж гарно говорити.

Цікавинки ручної роботи – плюшеві пледи

 Отож, на початку хочу познайомити вас з незрівнянними плюшевими пледами з ніжної гіпоалергенної пряжі турецького виробництва Alize Puffy. Ці оригінальні цікавинки ми в’яжемо суто пальцями рук без всяких інструментів.

Плюшевий плед

  Наголошу, що наші плюшеві пледи, виготовляються суто руками, точніше – пальцями рук. А для рук і пальців це така собі, своєрідна гімнастика. Так що нудьгувати нам не приходиться.

 Мабуть, кожному хочеться, щоб у його домі було завжди тепло і затишно. А  якщо ви підбираєте оригінальний, вишуканий подарунок на хрестини, іменини, день народження? Або, можливо, незабаром збираєтесь на виписку з пологового будинку? Чи у вас уже є маленькі дітки?

Вам, таки точно до нас!
 Важлива інформація! Ви маєте можливість замовити у нас плед як для новонародженого, так і для малюків різного віку. І для дорослих у нас є пледи. Ми в’яжемо пледи довільних розмірів. Ось основна відмінність наших виробів від виробів фабричних стандартних розмірів.

Оригінальні цікавинки плюшеві пледи

 Дитячі плюшеві пледи ми виготовляємо у потрібних вам кольорових палітрах та розмірах. Вони можуть використовуватися як і у візочку, колясці, так і у дитячому ліжечку. Це сучасні, практичні, красиві, легкі вироби. 100% ручна робота, в’яжуться пальцями рук.

 Це оригінальні, ніжні, теплі вироби, які з перших днів використання вподобають ваші діти. Перевірено вже неодноразово.

 Розміри дитячих пледів бувають: 75*100 см, 80*110 см, 90*120 см. Це найзручніші стандартні розміри дитячих пледів. Ми ж вам можемо виготовити на замовлення довільний розмір, який підходить саме вам.

Розміри пледів для дорослих бувають такі:

 • 140*200 см. Пледом таких розмірів можна просто прикритись при читанні книги чи перегляду фільму, брати з собою у подорож.
 • 130*170 см, 150*200 см. Підходять для крісла-гойдалки. Ідеальні для дорожнього варіанту.
 • 200*220 см. Це пледи-покривала. Чудово підходять для дивану чи двоспального ліжка.

 Для дорослих ми виготовляємо пледи довільних розмірів. Ви вказуєте, який колір, узор, розмір вам підходить. А все інше – за нами.

  Плюшевий плед ми виготовляємо із:

 • гіпоалергенних матеріалів
 • 100% мікрополіестер
 • пряжа (Alize Puffy)

  Мікрополіестер — це синтетична тканина, яка виготовляється з надтонкого волокна. Матеріал дуже легкий, та має високу міцність і стійкість до деформації. 

 В одному мотку – 100 грам пряжі. Довжина нитки приблизно 9,2 м. В’яжеться суто пальцями рук без всіляких додаткових інструментів, спиць, гачків, тощо.

 Завдяки цьому, наші пледи довговічні і практично весь час зберігають первинний вигляд. За ними надзвичайно просто доглядати. Вони добре вбирають вологу і пропускають повітря. Взимку з ними тепло, а літом — не жарко.

  Висновок – мікрополіестер:

 1. є екологічно чистим продуктом
 2. не линяє
 3. не залишає слідів
 4. не викликає алергічної реакції
 5. не вимагає особливого догляду
 6. не кошлатиться
 7. добре вбирає вологу.

 Найчастіше з такої пряжі виготовляють дитячі речі, в тому числі і для новонароджених. На пледі  діти дуже люблять лежати і бавитись.

 Пледом можна користуватись і вдома, і на прогулянці. І навіть коли подорожуєте, наприклад, в авто.

 Термін виготовлення пледа залежить від його розміру і наявності даної пряжі замовленого кольору. В середньому від 5 до 10 днів.

Врахуйте це при виборі того чи іншого виробу.

М’які іграшки, як цікавинки

 Також нами виготовляються м’які дитячі іграшки-звірята з пряжі Alize Puffy Fine. Кожна іграшка виготовляється з любов’ю і фантазією. І ми віримо та надіємось, що вони стануть вашими друзями, найщасливішими талісманами і оригінальною прикрасою вашого інтер’єру.

Оригінальні цікавинки м'які іграшки

 Ними можна бавитись, а не тільки тримати для краси. Вони безпечні і практичні у користуванні. Діти ваші неодмінно вподобають собі ту чи іншу іграшку. Це вже перевірено, неодноразово. Та і дорослі беруть собі для колекції різних іграшок-звірят.Оригінальні цікавинки ручного в’язання – шапки та шарфики 

 В’язані шапки та шарфики у нас теж ви можете замовити, як і в комплекті, так і окремо. Ми в’яжемо і спицями, і гачком. То вже вибір за вами. Колір та узор теж ви можете замовити. 

Шапка та шарфик оригінальні цікавинки

 Це практичні та повсякденні речі, які необхідні кожному. І як приємно бачити зі сторони, коли хтось одягнений у виріб ручної роботи, який виділяється будь-де з поміж виробів фабричної штамповки.

В’язаний жіночий шарф палантин та шарф хомут як цікавинки

  Ці оригінальні цікавинки повсякчас у моді. І підходять вони, як і для дівчат, так і для жінок 40+. А тим більше, виготовлені вони вручну, а не машиною. У вас є можливість замовити собі такі універсальні та практичні речі у нас.

Оригінальні цікавинки шарф-палантин

 Мистецтво гарно одягатися залежить від вашого вміння взяти від моди все те, що підходить лише вам, вам особисто, що відповідає вашому вікові, зовнішності, способові життя та відпочинку. 

Шарф-палантин

 Люди кажуть! Коли хочеш, щоб було добре зроблено – зроби сам!

 Наші оригінальні цікавинки вже використовують чимало наших клієнтів, друзів, знайомих, родичів. Це свого роду оригінальні, модні, практичні, універсальні, креативні подарунки. Їх можна дарувати до будь якого свята.

  А подарунок – це ідеальний спосіб висловити свої почуття без зайвих слів. Тож придивіться до наших оригінальних цікавинок. Ми вкладаємо у них частинку себе, вони виготовляються з любов’ю і радістю, і це тепло душі обов’язково відчувається.

Оригінальні цікавинки плед як подарунок

Оригінальні цікавинки та ми

 На сторінках сайту будуть висвітлені всі наші оригінальні цікавинки ручної роботи. 

Дитяча вишита сорочка

 Вишивка та вироби з бісеру будуть продемонстровані теж. Наші вироби можна замовити на сторінках наших інтернет-крамничок у соціальних мережах  Facebook та Instagram. Вони завжди до ваших послуг.

 Переглядайте та замовляйте наші оригінальні цікавинки! Все твориться для вас!

 Також на сторінці Контакти вказано телефон, по якому ви можете зателефонувати і уточнити всі нюанси виготовлення того чи іншого витвору. Маєте можливість залишити інформацію, яка вас цікавить, вам нададуть вичерпну відповідь вчасно.

Оригінальні цікавинки дитячий плед та подушка-іграшка

  Переглядайте, вибирайте, замовляйте і нехай у вас все буде добре!

 А наші оригінальні цікавинки хай завжди приносять у ваше життя радість, задоволення та позитивну енергетику.

 Народна мудрість! Той мети досягає- хто втоми не знає.

коментарі 4

 • Ольга

  Дуже цікаві ваші оригінальні цікавинк,.ще тішить те, що все ручна робота.Я вже замовила для себе шарф-палантин.

 • Настя

  Придбали недавно у подарунок для малюка ніжний плюшевий плед ручного в’язання у інтернет-крамничці https://www.facebook.com/handmadeliuta/.
  Досить практична річ і прекрасний замінник ковдри.
  Все, як описано у статті, і розміри, і колір прекрасні.
  А ще тут є досить цікаві вироби і для дітей, і для дорослих.
  Ціни досить помірні. І статті цікаві на сайті. Рекомендуємо!

 • Мар'яна

  Цікава і інформативна стаття. Оригінальні цікавинки захоплюють. В’язані речі ручної роботи – це цікаві подарунки. Будемо рекомендувати цей сайт.

 • Катя

  Оригінальні цікавинки ручного в’язання – це щось новеньке. Особливо плюшеві пледи та іграшки. На @liuta_handma переглянула, досить помірні ціни. Буду замовляти, це ж супер подарунки ручної роботи. Класний сайт і фотки цікаві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.