Світлиця
Блог,  Світлиця

Наша світлиця: про наше вчора, сьогодні і завтра

Наша світлиця – вітальня нашого сайту

 Ми дуже хочемо, щоб наша світлиця – категорія нашого сайту, була така як справжня світлиця в українській хаті. Бо світлиця – головна кімната української оселі, вітальня, горниця. З прадавніх часів її так називали тому, що там дівчата і жінки у давнину займались рукоділлям (пряли, ткали, в’язали, вишивали, шили). Тому то вона мала бути великою, світлою, чистою. 

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – наша світлиця дуже цікава, бо з неї ви дізнаєтесь багато про наше минуле, сьогодення і майбутнє. Поцікавтесь!

 А вже, у недавній період світлиця – чиста, світла, парадна кімната в українському житловому будинку, призначена для прийому гостей. Де збирається вся родина, відбуваються сімейні урочистості, звідки проводжали рідних у далеку дорогу і в останню путь. Дуже ніжно і пестливо її ще називають в українській мові світличка, світлиночка, світличенька, світлочка, світлонька.

 Згадайте! Та й сів сокіл на віконечку, та поглядає у світлиночку (Б.Грінченко).

 Наш сайт і наша світлиця

 У нас же, на сайті  HandmadeLiuta.com наша світлиця – категорія, у якій ми зібрали багато цікавого з нашого минулого, теперішнього, ну і буде про майбутнє також. “Легко сказати, важко зробити” – та ця народна мудрість не про нас! Ми ж теж займаємось рукоділлям: в’яжемо різні оригінальні цікавинки спицями, гачком і навіть, пальцями рук без різних інструментів. 

Наша світлиця, у якій ми займаємось рукоділлям

Прочитайте про: Вишитий рушник: а у вас є такий сімейний оберіг

 Також розвиваємо і народну ручну вишивку. Виготовляємо і вишиваємо різні цікавинки з бісеру. Та все ж, найбільше часу у нас займає ручне в’язання. З нашими витворами ручної роботи ви маєте можливість більш детально ознайомитись у категорії сайту – цікавинки. А наша світлиця, це категорія, у якій знаходяться цікаві і захоплюючі статті з нашими новинками ручного в’язання теж.

Наші цікавинки ручного в'язання у світлиці

Відвідайте нас у Pinterest

 Кожного дня, з року в рік, ми вдосконалюємо свою майстерність у занятті рукоділлям, не забуваючи і про стародавні підказки і сучасні нововведення. “Якби молодість знала, а старість могла” – саме це прислів’я і наштовхує нас занотовувати наші життєві цікавинки саме у цій категорії. Бо, таки хочеться залишити щось у пам’яті із минулого і сьогодення. 

Наша світлиця цікава і різноманітна як книга

 Також у категорії світлиця ми описуємо про місяці року із старовинними прикметами, прислів’ями, приказками та повір’ями. Щоб збереглись і запам’ятались давні народні традиції для майбутніх поколінь, із давніми народними звичаями, та нашим сьогоденням. Бо, час не стоїть на місці, все змінюється зі швидкістю, яка нам здається, непідвладною. Ну і також описуємо про наші цікавинки ручного в’язання, наші новинки місяця як подарунки до будь-яких ваших дат та подій.

Інтер'єр світлиці сільської

 А ще, повідаємо вам і про наші народні свята: церковні, державні і сімейні. Про стародавні та сучасні традиції і звичаї, про наше місто у якому ми проживаємо і творимо. Дізнаєтесь про наші смаки і захоплення, про улюблені квіти та про інші цікавинки.

 Мудрість народна! Хата багата не вуглами, а пирогами.

наша світлиця і квіти

Поцікавтесь: Мої лілії – улюблені квіти з глибини віків

Наша світлиця завжди відчинена для вас

  “Добрим словом і мур проб’єш, а лихим і в двері не зайдеш” – так стверджує народна мудрість. А ми запрошуємо вас завжди відвідувати нашу світлицю і черпати з неї для себе щось нове, корисне, цікаве. “Часом з того, кому багато дано, буває і нічого взяти” – так мовиться у ще одній народній мудрості. А на нашому сайті ви знайдете для себе, обов’язково, щось незвичне і неповторне. 

Займаємось рукоділлям, коли моква за вікном

 Відкривайте для себе нові можливості разом з нами. Спробуйте і переконайтесь! І не забувайте писати відгуки у тій чи іншій статті. Вони допоможуть нам краще зрозуміти і пізнати саме те, що найбільше вам до вподоби і про що нового ви хотіли б дізнатись на сторінках нашого сайту.

Наша сторінка Контакти завжди до ваших послуг.

Народна мудрість! Скрипливе дерево довго живе!

У передчутті свят

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.