Зайчики плюшеві ручного в'язання

Зайчики плюшеві в’язані вручну: як подарунки, оригінальні та милі

Наші зайчики плюшеві в’язані вручну – милі та креативні презентики

 Зайчики плюшеві в’язані вручну як універсальні та практичні подарунки у нашому доробку з 2019 року тримають першість серед наших оригінальних цікавинок ручної роботи. Саме такі наші витвори ручного в’язання найчастіше замовляють до різних життєвих святкових подій як то Хрестини, Іменини, до Дня народження, і на День ангела, і на виписку з пологового будинку.

І немає різниці: чи то малюкові, дитині чи дорослому.

Прочитайте статтю до кінця.

Результат – наші зайчики плюшеві в’язані вручну як подарунки ви обов’язково вподобаєте до будь якої вашої святкової події. Спробуйте!

 А ще ми знаємо, що їх дарують із задоволенням і на День всіх закоханих (14 лютого), і на 8 Березня, і на День матері, на річницю знайомства чи весілля, у День Святого Миколая, на Новий Рік та, навіть, на Різдво Христове.

 Мене звати Наталя. Я, разом з дочками займаюсь хенд мейд: в’яжемо різні оригінальні цікавинки спицями, гачком та просто на пальцях рук. У цьому нашому осідку (сайті)  HandmadeLiuta  в багатьох статтях ви маєте можливість більш детально ознайомитись з нашими цікавинками ручного в’язання. 

 

Наші зайчики плюшеві в’язані вручну, м’які плюшеві іграшки ви, можливо, вже переглядали на нашій сторінці у Pinterest.

А придбати їх ви маєте можливість у наших інтернет-крамничках таких соціальних мереж як  Facebook  та  Instagram. Сторінка осідку Контакти завжди до ваших послуг. Тут теж можна оформити замовлення.

Зайчики плюшеві в'язані вручну на виставці

Почитайте про: Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи

  Тож,щоб не перетворювати пошук подарунку у виснажливий і дослідницький процес, наш осідок і наші сторінки у соціальних мережах ( Fakebook, Instagram, Telegram, Pinterest) допомагають вам з вибором.

У нас ви знайдете оригінальні і неповторні, практичні і універсальні подарунки як для дітей, так і для дорослих. 100% ручна робота. Та саме зайчики плюшеві в’язані вручну найбільше сприймаються як практичні та універсальні презентики –  як і дітьми, так і дорослими.

Зайчик блакитного кольору в'язаний вручну

Поцікавтесь: Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання

 Сучасний хенд мейд дозволяє нам виготовляти практичні і неймовірні витвори ручної роботи, які приносять радість і задоволення. Як подарунки вони саме якраз. Колекція наших оригінальних цікавинок ручного в’язання завжди поповнюється. Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах та на осідку.

 Не завадить знати! Подарунок – це вираження вдячності, подяки, демонстрація дружби чи навіть, любові, прояв та виявлення співчуття.

Зайчик м'ятного кольору як подарунок

Зайчики плюшеві в’язані вручну – 100% ручна робота

 Ручна робота цінується у всі часи. Красиві, корисні, якісні іграшки ручної роботи є однією з відмінних складових гармонійного розвитку дитини. Створення речей вручну, хенд мейд – стає одним з найбільш модних і затребуваних творчих напрямків сьогодні. 

 Всі, без винятку наші плюшеві зайчики створені з любов’ю нашими ж дбайливими, умілими руками. Все виготовляється тільки вручну. Ми підходимо до виготовлення кожної нашої оригінальної цікавинки творчо та індивідуально. 

Зайчики плюшеві в'язані вручну рожевого, блакитного і лавандового кольорів

 Наші зайчики плюшеві ручного в’язання безпечні у користуванні. Це вже перевірено практично і не одноразово. Малюки у захваті від такої чарівної іграшки. Засинають із таким презентиком без будь-яких претензій.

 І дорослим такі подарунки до душі. Не всі у дитинстві мали можливість погратись приємними, ніжними, милими іграшками. А тим більше іграшками ручної роботи. Нам відомо, що вже є такі, хто колекціонує такі іграшки ручного в’язання.

Зайчик плюшевий ручного в'язання червоно-білого кольору

Прочитайте про: В’язані валентинки від @handmadeliuta: топ 5 наших цікавинок до Дня всіх закоханих

Зайчики плюшеві в’язані вручну – що в основі

 Плюшеві зайки ручного в’язання – самі затребувані іграшки сезону 2020 року. Найбільше замовлень ми отримали саме на ці милі іграшки ручної роботи. Про це ми вже інформували вас.

 Середні розміри наших плюшевих зайчиків ручного в’язання у довжину бувають 25-40 сантиметрів. А у ширину вони бувають десь 20-25 сантиметрів. Довжина вушок складає приблизно 22-26 сантиметрів.

Зайчик плюшевий м'ятного кольору з бантиком і у платтячку як подарунок

 У нас ви можете замовити плюшевих зайчиків ручного в’язання таких кольорів:

  • білого
  • жовтого
  • рожевого
  • лавандового
  • блакитного
Плюшеві зайчики в'яжуться із такої пряжі вручну

Дізнайтесь про: В’язані плюшеві іграшки: 55+ цікавинок про наші витвори ручного в’язання

  Зараз є можливість виготовити зайчика у будь-якому кольорі. Якщо ви дійсно виявите бажання вибрати для себе якийсь особливий колір пряжі, індивідуально для вас ми можемо виготовити такого зайчика. 

 Зверніть увагу! Всі наші зайчики в’яжуться вручну із гіпоалергенної плюшевої пряжі турецького виробництва Alize Puffy Fine. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні.

Зайчик плюшевий ручного в'язання бежевого кольору

 А з нашими плюшевими зайчиками, в’язаними вручну ви маєте можливість більш детально познайомитись у інших статтях на нашому сайті.

Зайчики плюшеві в’язані вручну – оригінальні цікавинки 

 Зараз модно дарувати подарункові сертифікати на певну суму, а подарунок винуватець вибирає сам. Але, на жаль у цьому випадку, втрачається радість від отриманого сюрпризу. Хоча це і не поганий спосіб догодити.

Зайчик плюшевий блакитного кольору на білому плюшевому дитячому пледі та дитячі плюшеві пінетки молочного кольору

 Тож, якщо ви вибираєте якийсь незвичний презентик – вам саме до нас. Подарунок буває різним – креативним, яскравим, оригінальним, для подружжя, одиноких, суто якихось особистих свят. І треба вміти з фантазією вибирати його. 

 Адже у кожного, кому ми готуємо черговий подарунок – чи то близькі родичі, чи друзі, знайомі, приятелі, у всіх свої звички і уподобання. Невірно підібраний подарунок може навіть і образити людину. Тому вибір презента, то справа дуже відповідальна. 

Зайчики плюшеві ручного в'язання - весільна парочка, молодий та молода

Прочитайте про: Наші корисні поради: категорія життєвих підказок та цікавинок

 Але, повірте, наші плюшеві зайчики ручного в’язання будуть саме такими універсальними, креативними, практичними, милими подарунками для всіх. Бо неможливо відмовитись від такого милого витвору ручної роботи.

Обдарована людина із задоволенням отримує такий подарунок ручної роботи. 

  Актуальна порада! У нас ви придбаєте щастя і радість. Чарівні та казкові наші іграшки-звірята плюшеві зайчики приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою.

Зайчик плюшевий ручного в'язання лавандового кольору на дитячому плюшевому пледі

 Отож, спробуйте і ви придбати та подарувати такий презентик. І побачите реакцію обдарованого. Буде приємно як і вам, так і тому, хто отримає такий незвичайний подарунок ручного в’язання.

 Тож, переглядайте, обирайте, замовляйте та даруйте із задоволенням!

Все творимо вручну для вас з любов’ю та душею!

Зайчики плюшеві ручного в'язання

1 думки про “Зайчики плюшеві в’язані вручну: як подарунки, оригінальні та милі”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору