В'язані валентинки

В’язані валентинки від @handmadeliuta: топ 5 наших цікавинок до Дня всіх закоханих

Наші в’язані валентинки від @handmadeliuta таки вирізняються 

 Про в’язані валентинки до Дня всіх закоханих останніми роками почали все частіше у нас цікавитись та замовляти як індивідуальні та оригінальні подарунки. Бо виготовляються такі витвори ручного в’язання вручну в основному – одиничними, неповторними екземплярами.

І з кожним роком все частіше для таких презентиків вибирають саме вироби ручної роботи.

Прочитайте цю цікаву статтю до кінця.

Результат – ви дізнаєтесь про наші топові в’язані валентинки від @handmadeliuta, найбільш затребуваніші презентики до Дня всіх закоханих. Вибирайте та замовляйте!

 День святого Валентина святкується вже багато століть. Для когось цей день справді святковий, а для когось – звичайний день. Про цей день складали різні романтичні легенди.

Та головне, що цього дня прийнято не приховуючи своїх емоцій виражати свою закоханість та прихильність з оригінальними валентинками.

 Цікавинка з минулого! Віддавна існує така легенда, що перша валентинка була написана самим мучеником Валентином. Він як відомо, був священиком. Коли “витівки” священника стали відомі владі, його кинули до в’язниці, засудивши до страти. Там, у в’язниці, Валентин познайомився з прекрасною дочкою наглядача – Джулією. Закоханий священик перед смертю вилікував дівчину від сліпоти і написав їй зізнання в любові – валентинку. На жаль, страта відбулась 14 лютого 269 нашої ери.

 Любов супроводжує нас від самого народження. І не важливо – вам 5 чи 15, 25 чи 65 років – бажано і, навіть, необхідно як мінімум хоча б один день у році бути закоханим. Це підтверджено вченими різних напрямків: і лікарями, і психологами.

В'язані валентинки - плюшеві пледи ручного в'язання

Дізнайтесь про: Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy: модний тренд 2020 року, подарунок №1 на різдвяні та новорічні свята

 Погодьтеся, кожен у своєму житті відчував і перебував, а можливо і досі перебуває у стані закоханості. Тому, мабуть, людство і визначило для себе саме такий день – 14 лютого.

Тож будьте закохані завжди! І не забуваймо про оригінальні, креативні, цікаві валентинки.

 А ви знали? На день святого Валентина по всьому світу розсилають близько 1 млрд. валентинок.

В'язані валентинки в секретній обгортці - найзатребуваніші презентики

Поцікавтесь: Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них

 Ну погодьтеся, таки приємно проявити цього дня повагу до коханої вами людини. А наші в’язані валентинки саме якраз можуть бути тими креативними і неповторними презентиками цього дня.

Бо зараз прийнято дарувати валентинки не тільки у вигляді паперових сердечок чи шоколадних цукерок. Отож, знайомтеся з нашими оригінальними цікавинками – ніжними плюшевими витворами ручного в’язання, найзатребуванішими валентинками.

В’язані валентинки – презентики №1 у 2021 році

 Вже багато років ми виготовляємо наші оригінальні валентинки ручного в’язання. Наші постійні клієнти та й нові, хто вже познайомився з нашими витворами на сайті та у соціальних мережах, постійно замовляють у нас щось нове, особливе. 

1.-CHohly-na-farforovf-chashky-vyazani-vruchnu

Зображення 1 з 5

 На сьогодні популярністю у нас користуються такі наші в’язані валентинки ручної роботи:

  • чохли на фарфорові чашки в’язані вручну
  • в’язані плюшеві іграшки амігурумі ведмедики 
  • в’язані плюшеві зайки 
  • в’язані плюшеві подушечки-сердечка
  • плюшеві пледи для дітей і для дорослих в’язані вручну

 Тож ви маєте можливість вибрати будь-яку нашу цікавинку-валентинку і ми виготовимо її вам в ексклюзивному екземплярі.

В'язані гачком чохли на фарфорові чашки - оригінальні валентинки

Прочитайте про: Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи

Класні валентинки – чохли на фарфорові чашки в’язані вручну

 Модний тренд останніх років – в’язані вручну чохли на чашки. Ми виготовляємо як і самі чохли, так і з різними в’язаними цікавинками: чи то квіти, чи мордочка звірка і т.п.

Чохли, в'язані вручну на фарфорові чашки - оригінальні валентинки

 З нашими оригінальними в’язаними чохлами на чашки ви вже мали змогу познайомитися у наших попередніх статтях на сайті.

 Майте на увазі! У Фінляндії День всіх закоханих називають Днем друга.

В'язані валентинки - плюшеві іграшки амігурумі ведмедики для дітей

В’язані валентинки – в’язані плюшеві іграшки амігурумі ведмедики

 Для малюків та дітей дошкільного віку у нас замовляють такі невеличкі іграшки амігурумі. М’які та ніжні плюшеві ведмедики в’яжуться вручну. Малюки із задоволенням бавляться такими іграшками. 

В'язані валентинки - плюшевий ведмедик іграшка амігурумі та ведмедик-гризунець для немовляти

 Наші іграшки ведмедики безпечні у користуванні. Ними можна користуватись на прогулянці, і не тільки. Середні розміри іграшки ведмедика 18*10 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. 

В'язані валентинки - плюшеві зайки, топ №1 2021 року.

Поцікавтесь про: Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання

Валентинки ручного в’язання- неповторні плюшеві зайки

 А наші плюшеві зайки – найзатребуваніші іграшки будь якої пори року і для будь-кого, від малого і до … Ну і як валентинки вони теж презентуються вже багато років. Це – наймиліші казкові створіння.

Чарівні та казкові наші плюшеві зайки ручного в’язання будуть зігрівати обдарованих у День всіх закоханих своїм позитивом та енергетикою.

В'язані зайки із плюшевої пряжі - найзатребуваніші в'язані валентинки

 Погодьтесь, що валентинка у вигляді плюшевого зайки, в’язаного вручну не залишить байдужими ні малюків, а ні дорослих.

Якщо ви хочете вибрати оригінальну, неповторну валентинку – то наші казкові плюшеві зайки саме якраз такі креативні та цікаві валентинки. Вони створені з любов’ю нашими вмілими руками. 

Подарунковий плюшевий зайка - оригінальна і креативна валентинка 2021 року

 Всі зайки в’яжуться з гіпоалергенної пряжі турецького виробництва  Alize Puffy Fine. Наповнювач – безпечний холофайбер. Середні розміри зайок 25*18 сантиметрів. Довжина вушок – 23 – 25 сантиметрів. 

 А чи знаєте ви? Немає єдиного символу до Дня святого Валентина. Їх декілька – це серце, два голуби, купідон і, навіть, червоні троянди.

В'язані валентики - плюшеві сердечка, в'язані вручну з гіпоалергенної пряжі

Ніжні валентинки – в’язані плюшеві подушечки-сердечка

 Подушечки-сердечка саме якраз до дня святого Валентина, найоригінальніші в’язані валентинки з плюшевої пряжі червоного кольору. Дарують їх у будь-якому віці. 

 Наші в’язані вручну плюшеві подушечки-сердечка вирізняються з поміж фабричних високотехнологічних виробів. Це витвори ручної роботи, які ми творимо з любов’ю та натхненням.

В'язані валентинки - оригінальні червоні плюшеві сердечка, в'язані вручну

Середні розміри подушечок-сердечок 30*25 сантиметрів. В’яжуться наші подушечки-сердечка вручну з гіпоалергенної пряжі Alize Puffy Fine. Наповнювач – безпечний холофайбер. 

 Історичний факт! Коробка шоколаду у формі серця до Дня святого Валентина була виготовлена ще у 1868 році Річардом Кедбері.

Плюшеві пледи в'язані вручну - теж оригінальні в'язані валентинки

Оригінальні валентинки – плюшеві пледи для дітей і дорослих в’язані вручну

 Якщо ви підбираєте якусь особливу, неповторну, практичну, корисну валентинку – то наш плюшевий плед ручного в’язання саме те. Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy – корисний, універсальний і найпрактичніший подарунок, і саме як “валентинка” для дітей та й для дорослих.

За такий оригінальний презентик ваші кохані будуть вам вдячні однозначно.

В'язаний вручну плюшевий плед з сердечками та м'яка іграшка ведмедик

 А якщо ви підберете плед у колір інтер’єру спальні чи вітальні, вами будуть пишатись на всі 100%. І, навіть, трішечки заздрити. Бо не всі можуть похвалитись такою “оригінальною валентинкою”…

Плюшевий плед в’язаний вручну робить інтер’єр будь якої кімнати домашнім і затишним.

Крім того, відпочивати під теплим м’яким пледом – суцільне задоволення. І ніяка пандемія разом з ним вам буде не страшна. 

В'язані валентинки - плюшеві пледи у сердечках найоригінальніші презентики 2021 року

Почитайте ще про: Будьмо здорові: 10 простих вправ для оздоровлення організму

 Ми можемо вив’язати плюшевий плед, на якому будуть проглядатися сердечка. А ще, на нашому плюшевому пледі ручного в’язання люблять відпочивати навіть домашні улюбленці. Це вже перевірено неодноразово нашими клієнтами! Ось як відпочивають їхні улюбленці на плюшевому пледі.

 До вашого відома! В Англії у День всіх закоханих дарують подарунки та любовні послання не тільки коханим людям, а й домашнім улюбленцям – кішкам, собакам і навіть, коням!

Наші плюшеві пледи як в'язані валентинки та домашні улюбленці

Дізнайтесь про: Наша світлиця: про наше вчора, сьогодні і завтра

Наші валентинки – оригінальні та креативні презентики

 У різних країнах по різному відзначають День всіх закоханих. Тож і ви не забудьте привітати своїх коханих. І радимо вибирати оригінальні і неповторні наші в’язані валентинки ручної роботи завчасно.

Бо наші в’язані валентинки для всіх –  і для дітей, і для дорослих. Але, щоб виготовити вчасно той чи інший витвір, необхідно підготувати завчасно основу, тобто пряжу.

В'язані валентинки - подарунковий комплект: плюшевий плед розового кольору та плюшевий зайка молочного кольору з в'язаним рожевим бантиком

 Тож, переглядайте, обирайте, замовляйте та даруйте наші оригінальні цікавинки ручного в’язання як валентинки завчасно.

  Переглянути та ознайомитись більш детально з нашими оригінальними цікавинками ручного в’язання ви можете у статтях цього нашого осідку в категорії – Цікавинки, а також і в інших статтях нашого денника (блогу).

На сторінках наших соціальних мереж Facebook, Instagram,  Pinterest  та  Telegram  висвітлені всі наші плюшеві цікавинки ручного в’язання.

 Зробити замовлення на будь-який наш витвір ручної роботи ви маєте можливість і на сторінках наших інтернет-крамничок у  Facebook   та   Instagram, а також і на сторінці осідку – Контакти.

Плюшевий зайка - найоригінальніша валентинка 2021 року

Консультацію надаємо як по телефону, вказаному на осідку, так і в соціальних мережах.

 Обирайте, замовляйте, даруйте – все творимо для вас з любов’ю та душею!

Нехай День всіх закоханих буде найщасливішим та незабутнім днем у вашому житті!

 Варто знати! На Ямайці у День всіх закоханих проходять “голі весілля” – з одягу на наречених лише обручки. І таке буває.

В'язані валентинки - барвистий дитячий плюшевий пледик ручного в'язання

1 думки про “В’язані валентинки від @handmadeliuta: топ 5 наших цікавинок до Дня всіх закоханих”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top