В'язані плюшеві іграшки

В’язані плюшеві іграшки: 55+ цікавинок про наші витвори ручного в’язання

Краса і неповторність наші в’язані плюшеві іграшки 

 Мабуть, в’язані плюшеві іграшки своїми руками почали виготовлятись не так вже й давно. Хоча в різні часи та епохи іграшки таки були присутні. Взагалі то, іграшки почали робити ще первісні люди. Спершу вони були кам’яні, глиняні, з лози, а вже пізніше – металічні, дерев’яні, пластикові і т.п.

Наші пращури виготовляли іграшки навіть з тіста. А от наші в’язані плюшеві іграшки, виготовлені нашими умілими руками – оригінальні цікавинки ручного в’язання, 100% хенд мейд.

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – про наші в’язані плюшеві іграшки ручної роботи з цієї статті ви дізнаєтесь багато цікавої та корисної інформації, а також, де і як їх придбати у нас.

Поцікавтесь!

 Сучасні технології та передові інновації не стоять на місці. Іграшки теж виготовляються зараз з різних матеріалів, хутра, тканин. Попит на іграшки росте з кожним роком. Та як і в минулі часи, так і зараз іграшки ручної роботи таки ціняться.

 М’які сучасні іграшки виготовляються з м’яких тканин, фетра, плюша. Ми ж вам рекомендуємо звернути увагу на наші оригінальні іграшки ручного в’язання.

 Красиві, корисні, якісні іграшки ручної роботи є однією з відмінних складових гармонійного розвитку дитини. Створення речей вручну або хенд мейд стає одним з найбільш модних і затребуваних творчих напрямків сьогодні. 

 Малюкам, а також і дорослим, таки до вподоби наші в’язані м’які плюшеві іграшки, виготовлені вручну. Дорослі вже теж колекціонують дитячі іграшки ручного в’язання на рівні з виробами ручної роботи із дерева, лози чи металу.

В'язані плюшеві іграшки на виставці

Поцікавтесь: Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи

 Справжні дизайнерські казкові м’які іграшки ручного в’язання нами створені з любов’ю. Вони з перших днів користування припадуть до душі вашому малюкові. Своїм чарівним виглядом вони захоплюють, приносять позитив та заряд енергії всім малятам, хто знайомий вже з ними, хто вже бавиться такими іграшками. 

 На нашому осідку (сайті) в описаних статтях у категоріях Цікавинки та Світлиця ви маєте можливість переглянути та більш детально познайомитися з нашими в’язаними плюшевими іграшками ручної роботи та іншими цікавими витворами ручного в’язання. Це і є наші оригінальні цікавинки ручної роботи. 

В'язані плюшеві іграшки - чохол у вигляді оленя на фарфоровій чашці та іграшка гризунець на дерев'яному кільці

Прочитайте про: Іграшки дитячі: на кожен вік – своя забавка

В’язані плюшеві іграшки – сучасні витвори народних умільців

  А нам таки не все одно, чим граються ваші діти. Ми впевнені, що іграшки для дітей повинні бути корисними, безпечними та естетично прекрасними. Добрі, практичні та розвиваючі іграшки ручної роботи повинні приносити радість та задоволення малюкові.

 Яскраві і барвисті вітрини дитячих магазинів зараз заповнені різними іграшками. Та все ж – наші в’язані м’які плюшеві іграшки в’язані вручну таки вирізняються з поміж тих фабричних високотехнологічних новинок. Це цікаві, пізнавальні, навчальні, корисні, практичні та безпечні дитячі іграшки.

В'язані плюшеві іграшки - дитячий комплект - плюшевий плед, іграшка казковий оленяш та дитячі плюшеві пінетки біло-коричневого кольору

 Актуальна порада! У нас ви придбаєте щастя і радість своїй дитині. Чарівні та казкові наші іграшки-звірята приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою. Перевірено неодноразово!

 Наші іграшки – це цікаві і креативні подарунки до будь-якої вашої події чи свята. В’язані м’які плюшеві іграшки своїми руками не тільки просто прикрасять дитячу кімнату, спальню чи вітальню. Діти дійсно бавляться ними залюбки.

Загорнута плюшева іграшка як подарунок - готова до відправки черговому адресатові

Дізнайтесь про: Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них

В’язані плюшеві іграшки: казкові звірята і не тільки

 Якщо ви шукаєте якусь особливу м’яку плюшеву іграшку ручного в’язання для свого малюка і бажаєте придбати оригінальний і неповторний подарунок – вам до нас. Секрет популярності іграшок ручного в’язання не тільки у їх красі та практичності, а в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються. 

В'язані плюшеві іграшки - наші плюшеві зайки ручної роботи

Прочитайте про: Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання

 Ми ж розуміємо, що іграшка, у першу чергу, призначена для дитини, тому стараємось підбирати безпечні та корисні матеріали. На сьогодні великий попит мають такі наші в’язані м’які плюшеві іграшки ручного в’язання:

 • казкове зайченя кольору тіфані
 • оригінальне зайченя бордового кольору
 • незвичне зайченя рожевого кольору
 • миле зайченя жовтого кольору
 • добре зайченя пудрового кольору
 • цікава чорно-біла зебра
 • жовто-коричневі жирафи
 • кошеня блакитного кольору
 • м’яка іграшка-пампух
 • розвиваюча іграшка-кубик
 • іграшка амігурумі шоколадне ведмежатко
 • іграшка амігурумі зайка, жовтого кольору у зелених шортиках 
Іграшка амігурумі ручного в'язання зайка жовтого кольору і зелені шортики-комбінезон

Поцікавтесь: Іграшка амігурумі зайка: творимо оригінальну цікавинку разом

 Всі, без винятку м’які дитячі іграшки створені з любов’ю нашими дбайливими умілими руками. Все виготовляється вручну – 100% хенд мейд. Ми підходимо до виготовлення кожної нашої оригінальної цікавинки творчо та індивідуально. Наші іграшки безпечні у користуванні.

 М’які іграшки в’яжуться із гіпоалергенної плюшевої пряжі турецького виробництва Alize Puffy Fine та іншої, безпечної у використанні пряжі.  Наповнювач – безпечний холофайбер. 

Плюшева пряжа Alize Puffy Fine з якої ми в'яжемо пледи вручну

В’язані плюшеві іграшки ручної роботи: а які вони?

Подаємо короткий опис наших м’яких іграшок ручного в’язання:

 1. Казкове зайченя кольору тіфані. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 24*20 сантиметрів. Довжина вушок – 22 сантиметри. Очі на безпечному кріпленні. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 2. Оригінальне зайченя бордового кольору. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 24*20 сантиметрів. Довжина вушок – 22 сантиметри. Очі на безпечному кріпленні. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 3. Незвичне зайченя рожевого кольору. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 27*18 сантиметрів. Довжина вушок – 22 сантиметри. Очі на безпечному кріпленні. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 4. Миле зайченя жовтого кольору. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 25*20 сантиметрів. Довжина вушок – 25 сантиметрів. Очі на безпечному кріпленні. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 5. Добре зайченя пудрового кольору. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 26*20 сантиметрів. Довжина вушок – 22 сантиметри. Очі на безпечному кріпленні. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 6. Чорно-біла зебра. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 38*25 сантиметрів. Очі на безпечному кріпленні. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 7. Жирафи жовто-коричневого кольору. Плюшева пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 60*30 сантиметрів та 40*20 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні. Дитячі м’які іграшки ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 8. Кошеня блакитного кольору. Плюшева пряжа – Kartopu. Розміри: 20*15 сантиметрів. Довжина хвоста – 12 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 9. Іграшка-пампух біло-синього кольору.  Плюшева пряжа Alize Puffy. Розміри; 30*15 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років. 
 10. Дитяча розвиваюча іграшка-кубик. Розміри: 15*15 сантиметрів. Плюшева пряжа YarnArt Jeans. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років. Кожна сторона кубика у різному кольорі і на кожній стороні пришиті різних форм гудзики (від 1 до 6 штук). Оригінальна цікавинка ручного в’язання.
 11. Іграшка амігурумі шоколадне ведмежатко.  Розміри: 13*7 сантиметрів. Пряжа YarnArt Jeans. Наповнювач – безпечний холофайбер. Очі на безпечному кріпленні. В’язане вручну гачком. Для дітей від 0,5 року до 5 років. Як подарунок, як талісман – універсальна іграшка. Розробляє моторику рук маляти, можна брати з собою на прогулянку.
 12. Іграшка амігурумі – зайка. Жовтого кольору з зеленими шортами-комбінезоном, якого можна знімати і одягати. В’язане вручну гачком. Розмір: 20*10 сантиметрів. Пряжа YarnArt Jeans, Color 35. Наповнювач – безпечні пінопластові кульки. Очі на безпечному кріпленні. Для дітей від 0,5 року до 5 років. Як подарунок, як талісман – універсальна іграшка. Розробляє моторику рук маляти, можна брати з собою на прогулянку.

В’язані плюшеві іграшки для дітей різних вікових категорій

 Віковий поріг малюків вказано орієнтовно. Можна, і навіть, потрібно старшим діткам користуватись та бавитись нашими м’якими іграшками ручного в’язання.

 Зверніть увагу! Засинають малята, та й трохи старші дітки з нашими в’язаними м’якими плюшевими іграшками, без проблем!

В'язані плюшеві іграшки - зайка лавандового кольору і плюшевий плед білого кольору, пінетки з шнурками лавандового кольору

Завжди для вас наші в’язані плюшеві іграшки 

 Ми творимо наші м’які плюшеві іграшки ручного в’язання з любов’ю та натхненням, вкладаємо у них частинку своєї, української душі. Наші іграшки ручної роботи дають можливість дитині отримати нові знання, навчають відрізняти кольори та розвивають початкові математичні здібності.

В'язані плюшеві іграшки - милі зайчики ручного в'язання

З нами цікаво у Pinterest

А ще вони покращують моторику, розвивають логіку і запускають розумовий процес. Перевірено на практиці.

 Ми робимо все, щоб ви отримали вибрану вами іграшку якнайшвидше. А ще ми постійно працюємо над удосконаленням та поповненням асортименту. Вибирайте та замовляйте дитячі м’які плюшеві іграшки ручного в’язання, які найбільше вподобаєте саме ви.

 Замовити у нас в’язану м’яку іграшку ручної роботи ви можете на сторінках наших інтернет-крамничок у  Facebook   та   Instagram.

 До вашого відома! Також замовлення можна оформити на сторінці осідку Контакти, або просто зателефонувати по вказаному там номеру.

В'язані плюшеві іграшки - плюшевий казковий бичок, талісман 2021 року по східному календарю, в'язаний вручну гачком

Завітайте до нас у Telegram

 Отже, всі наші іграшки в’яжуться вручну. 100% ручна робота.

 Цікавтесь, переглядайте, вибирайте, замовляйте, даруйте!

Все творимо для вас з любов’ю та душею!

В'язані плюшеві іграшки - наші оригінальні цікавинки ручного в'язання - голова казкового бичка та чарівні чохли на чашках в'язані гачком

1 думки про “В’язані плюшеві іграшки: 55+ цікавинок про наші витвори ручного в’язання”

 1. Галина

  Уже знайома з оцими плюшевими іграшками ручного в’язання. Рекомендую всім, вибирайте, даруйте. Найкращі подарунки для дітей! І сайт цікавий, статті на різні життєві події.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору