Святковий макіяж: пам’ятаймо про себе красиву
Що таке святковий макіяж, відомо багатьом з вас. Та, погодьтеся – маю на увазі дівчат та жінок, багатьом із нас інколи бракує часу, коштів та ще чогось для себе красивої, щоб відвідати салон краси і створити собі святковий неповторний образ.
Та все ж, час від часу необхідно знаходити хоча б пару хвилин, щоб освіжити свій неповторний вигляд.
Прочитайте цю статтю до кінця.
Результат – свій святковий макіяж ви зможете створити самі за лічені хвилини.
Поцікавтесь!
Мене звати Наталя. Я займаюсь зі своїми дочками хенд мейд: в’яжемо спицями, гачком і просто на пальцях рук різні оригінальні цікавинки, а також і вишиваємо. Наш даний осідок (сайт) HandmadeLiuta тому підтвердження.
Та не забуваємо ми собі теж, час від часу, приділяти увагу та стежити за своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом. Бо бути красивою – природне прагнення кожної жінки. Але, давайте зізнаємось собі, чи достатньо ми приділяємо часу відпочинку, прогулянкам? А треба таки його знайти і подумати про себе.
Поцікавтесь: Вишитий рушник: а у вас є такий сімейний оберіг
Я, як мати двох прекрасних, дорослих вже дочок, знаю не з чуток, скільки часу потрібно, щоб навести красу на своєму обличчі, як підтримувати себе у спортивній формі, як створити свій неповторний святковий макіяж.
Отож, у цій статті я хочу поділитися з вами деякими секретами, як самій створити святковий макіяж за лічені хвилини. Я не буду повчати вас, як от секретарка головної героїні у кінофільмі минулого століття “Службовий роман”: що зараз в моді, де, коли і як застосовувати?
Та, деякими секретами зі свого життєвого досвіду все ж поділюсь.
Тож, створюючи свій святковий макіяж, не забуваємо про:
- брови
- очі
- губи
- колір обличчя
- шию
- зачіску
- святковий настрій
Святковий макіяж – це красиві брови
Отже, що головне у зовнішності жінки – брови? Так, навіть дуже правильної форми брови хоча б раз на місяць слід підправляти пінцетом, змащувати спеціальною олією, на подобі рицинової.
Молодим дівчатам хочу підказати: не поспішайте зробити себе схожою на модну актрису, блогершу чи іншу відому красуню. Не беріться вискубувати брови тому, що у моді дуже тонкі чи ще якісь! Не спішіть щось виправляти у свої молоді роки. У вас ще все попереду.
Очі – дзеркало душі, теж створюють святковий макіяж
Втім не лише ж брови головні у створенні святкового макіяжу. Не забуваємо і про очі. Якщо під руками є свіжий огірок – це плюс вашій красивій зовнішності. Бо огірок корисний не тільки у салаті. Покладіть тонко нарізані кружальця на закриті повіки, щоб зняти набряклість. Перед використанням кружальця огірка обов’язково потрібно покласти у холодильник як мінімум на 15 хвилин.
Якщо у вас не має під рукою огірка, замініть його не менш ефективними вологими й охолодженими чайними пакетами.
Почитайте про: 19 серпня: визначна дата у житті нашого міста і нашому житті
Декоративна косметика служить для того, щоб виділити достоїнства і приховати недоліки обличчя жінки. Однак, не знаючи і не використовуючи основних правил макіяжу, багато жінок погіршують свій зовнішній вигляд за допомогою декоративної косметики.
Ввечері, наприклад, збираючись зустрічати гостей, тоненькою щіточкою проведіть по повіках тінями – сірим, блідо-голубим, до яких звикли. Вії варто розчісувати щіточкою і підфарбувати тушшю – чорною або темно-синьою.
Якщо туш часто скочується й утворює грудочки на віях, спробуйте протерти щітку для нанесення туші серветкою, щоб прибрати надлишок, який потрапляючи на вії, саме й утворює прикрі грудочки. Туші, яка залишається на щітці, достатньо для рівномірного покриття вій.
Святковий макіяж: про губи теж не забуваємо
Жіночі губи завжди притягують погляд і викликають живе задоволення. І не даремно, адже форма губ може розповісти про характер і розум людини, а також і про ваш темперамент.
Так, так, не забувайте про це, бо кожна частина вашого обличчя має велике значення. Але жодна не видає вашого віку, характеру і стану здоров’я з такою відвертістю як губи.
Купуючи губну помаду, пробуйте її на шкірі внутрішнього боку зап’ястя, його відтінок найближчий до кольору ваших губ. Колір помади повинен поєднуватися з кольором волосся, одягу. Якщо він буде поєднуватись також з кольором лаку – ще краще.
Якщо ви їх не підфарбовуєте, то не забувайте, виходячи на вулицю, змащувати жирним кремом чи відповідною гігієнічною помадою. При вечірньому освітленні тон помади має бути яскравішим, ніж вдень, але нехай він пасує до блузи чи сукні.
Приміром, вишневе вбрання і помада морквяного кольору аж ніяк не буде гармоніювати. Губну помаду потрібно наносити вміло, тому що навіть невелика зміна форми губ може змінити вираз обличчя.
Почитайте про: Красиві руки: 30+ корисних порад по догляду
Якщо ваші губи потріскали, повернути їм м’якість допоможе легкий масаж м’якою вологою зубною щіткою (бажано саме тією, якою ви чистите зуби). Нанесіть на щітку трохи вазеліну або улюбленого бальзаму для губ, аби провести щось на кшталт міні-пілінгу. Це покращить кровообіг і зробить ваші губи більш яскравішими.
Корисно періодично змащувати губи натуральним медом. А щоб надати губам свіжого і привабливого вигляду, необхідно іноді робити сирно-морквяну маску.
Не завадить знати! Беремо 1 чайну ложку сиру, змішуємо з такою ж кількістю морквяного соку і наносимо на губи на кілька хвилин.
Зазвичай кожна жінка знає “свою” помаду. Світловолосим більше пасують рожеві тони, брюнеткам – малинові. З роками слід обирати пастельні тони. Що ж до вибору помади за фактурою – матова, перламутрова, блискуча, лакова – це залежить від стилів макіяжу, від моди і від форми губ.
Якщо ви хочете, щоб губи не дуже виділялися, то вибирайте матові губні помади темних кольорів.
З нами цікаво у Pinterest
На святковий макіяж впливає і колір обличчя
Та все ж, найголовніше мабуть у святковому макіяжі – це колір обличчя. Поки ви пораєтесь на кухні, можете собі зробити трав’яну маску. Вмитися поперемінно холодною, теплою і знову холодною водою.
Коли обличчя охолоне, змастіть його кремом, масажуючи кінчиками пальців, і напудріть світлішою за ваше обличчя пудрою.
Коли ви втомилися, повернути обличчю свіжість допоможе проста процедура: протріть шкіру лосьйоном чи рідким кремом і покладіть на обличчя махровий рушник, змочений у гарячій воді, (повторіть це 3-4 рази). Закінчуйте процедуру 2-3-ма компресами з холодної води.
Ще порекомендую вмиватися солоною водою. Вона добре діє на слабкі лицьові м’язи. Не забуваємо і про шию. Потім змажте обличчя жирним кремом. Ця процедура, в першу чергу рекомендується, кому 30 років і більше. Не використовуйте для вмивання обличчя і шиї антибактеріальне мило – воно дуже сушить шкіру.
Актуальна порада! Маска для сухої шкіри обличчя. Беремо 1 жовток, 1 столову ложку молока. 1 столову ложку олії, 1 столову ложку соку капусти, (моркви, картоплі), 3 столові ложки крохмалю. Крохмаль заливаємо водою й на слабкому вогні доводимо до кипіння. Помішуючи, додаємо сік, молоко, жовток, а насамкінець – олію.
Якщо ви поспішаєте, звичайний олівець-коректор – ось те, що вам потрібно, аби освіжити шкіру та додати їй здорового сяйва. Нанесіть трохи засобу на шкіру під очима і проблемні ділянки, злегка вбийте його подушечками пальців не розтираючи. Усе – ви готові до виходу.
Святковий макіяж пасує усім
Якщо вам треба стати молодою і красивою за кілька днів, то спробуйте просту універсальну білкову маску. Вона допомагає пористій шкірі обличчя, розгладжує зморшки. Перевага білкової маски у простоті її приготування: збивають яєчний білок на піну і змащують ним усе обличчя й верхню частину шиї. Білок на шкірі перетворюється на плівку.
Щоб посилити дію маски уражені зморшками ділянки шкіри корисно змащувати ще одним шаром білкової піни, можна додавати до неї лимонний сік. Через 15-20 хвилин маску знімають: білок легко змивається звичайною теплою водою.
Білкова маска на масній шкірі обличчя зменшує кількість пор. Для сухої шкіри у білкову маску можете додати натурального меду, але обличчя попередньо треба змастити кремом. І аж через 5 хвилин можна наносити маску. Білкову маску відразу після приготування необхідно наносити на обличчя, бо довго зберігати її не можна.
Якщо ви користуєтесь рум’янами, ледь-ледь підфарбуйте щоки. Тільки старайтесь не переборщити, бо, повірте, смішно дивитись на жінку, а тим більше – на дівчину, яка своїм гримом нагадує клоуна на арені цирку.
Кожна мати повинна підказати своїй дочці, що у всьому повинна бути міра – і в кількості прикрас, і в кількості косметики. Досягає успіху у цій справі той, хто “підмалювавши” обличчя, зробить його натуральним.
А молодим дівчатам косметичними фарбами можна взагалі не користуватися. Їх і так прикрашає молодість!
Поцікавтесь: Моє волосся – одна з найкращих моїх окрас: 50+ корисних порад по догляду
Підібрана правильна зачіска створює завжди святковий макіяж
І все ж, що найголовніше у зовнішності? Може, зачіска? Так, це теж дуже важливо. Довге чи коротке волосся, але з блиском, акуратно вкладене в зачіску чи просто розпущене на плечі, прикрашає жінку.
Якщо ви маєте неслухняне волосся, якому важко надати рівноваги й гладкого вигляду, спробуйте прополоскати його прохолодною водою після миття. Це допоможе “приборкати” непокірні пасма, завдяки чому волосся рівніше лежить.
Святковий макіяж = святковий настрій
Та найголовніше, на мою думку, це ваш святковий настрій, а значить – вираз обличчя і очей. Якою б ви красивою не були: сукня, прикраси, зачіска – але невдоволення, втома, роздратування зіпсує ваше обличчя.
А тому не хапайтеся “переробити” всю домашню роботу, знайдіть час відпочити, хоча б пів години на свіжому повітрі, прийняти ванну чи душ і тоді лише беріться за створення свого неповторного образу.
Заповітна мрія кожної жінки – виглядати бездоганно завжди й за будь-яких обставин. Тож виберіть свій ідеальний стиль, залишайтесь завжди задоволеними результатами своїх експериментів, коли будете створювати свій черговий святковий макіяж.
Супер! Просто і ясно, все зрозуміло. Буду приміняти у повсякденні. Класний сайт!