Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук

Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук – “золота жила” чи праця талановитих та умілих

Наше ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук – хобі і улюблена справа

 Направду, ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук, не такий вже і легкий вид рукоділля як декому здається. Хоча більшість, хто з юних літ займається таким видом рукоділля вже і не помічають, що важче – плетіння спицями, гачком чи просто, на пальцях рук.

Та, як би там не було – це, перш за все, улюблена справа, у декого хобі, (у нас, наприклад), та й джерело доходу.

Прочитайте цю пізнавальну статтю до кінця.

Результат – ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук може захопити і вас, якщо ви, звісно ж, спробуєте себе у такому виді рукоділля. Рекомендуємо!

Переконайтесь! На сторінках соціальних мереж у наших інтернет-крамничках Facebook  та  Instagram  маєте можливість переглянути, вибрати та придбати будь-який наш витвір ручного плетіння, який вподобаєте саме ви!

 Мене звати Наталя. Я вже багато років займаюсь рукоділлям, а ручне плетіння – це моє улюблене хобі. Вже і дочки, мої вірні помічники, майстерно володіють ручним плетінням, вміють і спицями, і гачком, і просто, на пальцях рук, творити різні оригінальні цікавинки ручної роботи. Наш осідок (сайт) HandmadeLiuta тому підтвердження.

 І все таки – ручне плетіння, це не дуже легка, зате дуже корисна і пізнавальна ручна праця. Не все у житті можна доручити автоматизованим механізмам, маю на увазі, у ручному плетінні. Деякі речі неможливо виконати на яких би то не було високотехнологічних машинах, а тільки вручну.

 Ручне плетіння – це і години, і дні кропіткої праці. Це як музика, яку творять одні творчі особи різними інструментами. А ми творимо своїми інструментами, призначеними для такої ручної роботи.

Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук і наш азковий восьмині із плюшевої пряжі рожевого та бірюзового кольору

Вироби ручного плетіння зараз широко використовуються у повсякденні. Це і модно, і стильно. Такі оригінальні витвори знаходять застосування здебільшого в гардеробі у дівчат та жінок. 

 Хоча і чоловіки вже почали частіше використовувати різні наші вироби ручного плетіння. А це і плетені вручну шапки, шарфи, кардигани та багато інших цікавинок. Тож, рекомендую і сильній статі придивитись до наших речей, виготовлених вручну.

 У побуті все частіше зараз прийнято використовувати речі ручної роботи, а саме витвори ручного плетіння. Це можуть бути різні пледи, покривала, накидки, салфетки, та багато інших цікавинок. 

Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук та наші оригінальні цікавинки - плюшеві іграшки-ціпоньки.

Прочитайте про: “Плюшева країна” ручного в’язання: 55+ цікавинок про її творців і про тоті оригінальні витвори handmade

Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук – захоплюючий вид рукоділля

 Зараз в інтернеті можна віднайти будь-яку інформацію про ручне плетіння. Та все ж деякими корисними порадами я поділюся з вами у цій статті.

Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук - плюшевий дитячий плед білого кольору і дитячі пінетки із плюшевої пряжі

Поцікавтесь: Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи

 Ручне плетіння – це своєрідне вираження, а також, і відмінна терапія від депресії та поганого настрою. Це вже доказано вченими багато десятиліть тому.

До прикладу, неврологи з Міннесоти дійшли висновку, що люди, які використовують такий вид рукоділля як ручне плетіння, мають кращу пам’ять і довше, до глибокої старості зберігають світлий розум. 

Плюшева пряжа для ручного плетіння

Дізнайтесь про: Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy: модний тренд 2020 року, подарунок №1 на різдвяні та новорічні свята

 А ще, лікарі багатьох країн світу рекомендують людям, схильним до гіпертонії, атеросклерозу, нервових розладів, серцевих захворювань, хвороб нирок, порушення обміну речовин і багатьох інших недуг для покращення здоров’я освоїти ручне плетіння спицями. Позитивний ефекти від ручного плетіння таки доведений.

Порада! Сміливіше оволодівайте таким захоплюючим, корисним, практичним та цікавим видом рукоділля як ручне плетіння!

Релаксація майстрині на коврику ручного плетіння

Ручне плетіння: деякі поради початківцю

 Перш, ніж починати займатися таким видом рукоділля як ручне плетіння, потрібно визначитися з чого почати, маю на увазі такі інструменти як спиці чи гачок.

А у нас і пальчики рук вправно працюють та майстерно плетуть, особливо плюшеві пледи та деякі інші цікавинки. 

Чохли на фарфорові чашки плетені вручну спицями

Прочитайте ще: В’язані валентинки від @handmadeliuta: топ 5 наших цікавинок до Дня всіх закоханих

 А також придивитись та визначити, які бувають нитки, та чим вони відрізняються, ну і де, і які краще підібрати. Раджу починати вчитися спершу на спицях, тоді і гачком навчитесь скоріше і вправно працювати.

 Для ручного плетіння, у першу чергу, підходять бавовняні, шерстяні та шовкові нитки. Вони бувають різні: м’які, товсті, тонкі, жорсткі. З тонких ниток можна зробити товсті, коли у процесі плетіння будете з’єднювати їх по дві, три а то і більше.

Ручне плетіння спицями, гачком та пальцями рук та закладка ручного плетіння у книгу з різнокольорових ниток

 Якщо раніше ви ще ніколи не плели, то раджу спершу використовувати у початковий навиках ручного плетіння лише вовняну пряжу і то, бажано, світлого кольору. Нитки підбирайте такої товщини, щоб вони відповідали спицям №2, №2,5, або №3. Це самі практичні для початківця інструменти. 

 Поки не набудете досвіду, не раджу використовувати бавовняні нитки. Вони не дуже еластичні, тому петлі погано ковзатимуть по спицях, а це ускладнюватиме вам процес плетіння.

 Ну, а найкраще ручне плетіння виходить тоді, коли петля щільно “обвиває” спицю.

Оригінальна цікавинка ручного плетіння - салфетка для кухні

Запам’ятайте! Петельний крок має бути завширшки, як чотири нитки, тобто відстань між сусідніми петлями на спиці має дорівнювати двом ниткам!

 Коли набираєте петлі першого ряду, намагайтесь щонайтугіше затягувати їх на спиці, але зважте, наступний ряд слід вести  вільніше, як і всі послідуючі ряди. Час від часу необхідно контролювати свою роботу. Потрібно пересунути по спиці вперед і назад уже плетений рядок. Якщо петлі посуваються з ледь помітним зусиллям, значить вони в’язані правильно.

 Якщо ви правильно підібрали спиці та нитки, а також, нормально витягували петлі, в’язане полотно ваше повинно бути досить пружним і в міру щільним, а петлі – рівними.

Салфетка ручного плетіння для кухні виготовлена гачком

Поцікавтесь: В’язання – хто, коли і де?

Ручне плетіння і наші оригінальні цікавинки

 Тож, якщо ви себе спробували у такому виді рукоділля як ручне плетіння і у вас, поки що ще не виходить, але вам чи комусь із вашої родини, друзів, знайомих потрібні вже цікавинки ручної роботи – рекомендуємо звернутися до нас.

Тут уже багато хто віднайшов для себе чи для когось ту чи іншу оригінальну цікавинку ручного плетіння. Як подарунки та презентики це саме такі практичні речі ручної роботи.

Розвиваюча іграшка кубик ручного плетіння для малюків

 У нас ви можете вибрати чи замовити такі оригінальні цікавинки ручного плетіння:

 • плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дітей
 • плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дорослих
 • плюшеві пінетки з пряжі Alize Puffy для немовлят
 • плюшеві іграшки-гризунки на кільцях з пряжі Alize forever для немовлят
 • м’які плюшеві іграшки-звірята з пряжі Alize Puffy Fine
 • милі неповторні зайки з пряжі Alize Puffy Fine
 • плюшеві подушки ручного плетіння різних форм з пряжі Alize Puffy color
 • шарф палантин як з плюшевої пряжі Alize Puffy, а також із пряжі інших видів
 • шарф хомут з пряжі Alize Puffy

Варто знати! Наш асортимент оригінальних цікавинок ручного плетіння постійно поповнюється та оновлюється. 

 В основному, на нашому осідку у категорії  Цікавинки , а також і в інших категоріях у статтях ви маєте можливість ознайомитися з іншими нашими витворами більш детально. Про наші подальші новинки ми будемо і надалі інформувати вас і на осідку, і у соціальних мережах. 

Тож, охоче переглядайте, вивчайте, замовляйте та обирайте для себе чи для когось ту чи іншу нашу оригінальну цікавинку ручної роботи. Нам подобається наше хобі, хоча повторюватись не дуже любимо, хочеться виготовляти кожного разу щось новеньке. 

Плюшева іграшка-подушка пампух із пряжі біло-блакитного кольору

Дізнайтесь про: Соціальні мережі та наші цікавинки

 І, навіть, якщо ви замовите якусь нашу цікавинку з попередніх наших витворів, ми обов’язково вам її виготовимо у найкоротший термін. 

Наголосимо! Вироби ручного плетіння таки вирізняються своєю оригінальність та неповторністю. У них вкладена не лишень енергетика, настрій, любов, а й душа.

 Переглядайте, вибирайте, замовляйте, даруйте та користуйтесь і ви у своєму повсякденні нашими витворами ручного плетіння.

 Успіхів вам у всьому!

М'які іграшки-брелки у вигляді голови бичка плетені вручну гачком із плюшевої пряжі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору