Плюшеві зайки

Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання

Наймиліші казкові створіння – наші плюшеві зайки

 Плюшеві зайки ручного в’язання – самі затребувані іграшки сезону 2020 року. Найбільше замовлень ми отримали саме на ці милі іграшки ручної роботи. Тож з радістю проінформуємо вас у цій статті про наші топові іграшки.

Бо саме іграшки ручного в’язання – тренд останніх років, а зайки наші, наразі, найпопулярніші і практичні.

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – плюшеві зайки як подарунки і просто як наші в’язані топові іграшки 2020 року припадуть вам до душі + 45 цікавинок про ці м’які іграшки ручного в’язання.

Про все дізнаєтесь тут!

  В’язані вручну м’які іграшки подобаються не тільки малюкам, а й багатьом дорослим. Дорослі вже колекціонують дитячі іграшки ручного в’язання на рівні з виробами ручної роботи із дерева, лози чи металу.

І у нас теж уже появились фанати наших витворів ручного в’язання, а саме – в’язаних плюшевих іграшок та пледів. Ну і звичайно, лідирують серед цих цікавинок зараз, плюшеві зайки.

  Ручна робота цінувалась у всі часи та епохи. Красиві, корисні, якісні іграшки ручної роботи є однією з відмінних складових гармонійного розвитку дитини.

Створення речей вручну, хенд мейд – стає одним з найбільш модних і затребуваних творчих напрямків сьогодні. 

Плюшевий зайка червоно-білого кольору

  Плюшеві зайки – це свого роду, наші оригінальні цікавинки ручної роботи. Ми вже інформували вас у попередніх статтях, що нам не все одно, чим граються ваші діти. Ми впевнені, що іграшки для дітей повинні бути корисними, безпечними та естетично прекрасними.

Добрі та розвиваючі іграшки ручної роботи повинні приносити радість та задоволення малюкові. У нас ви придбаєте щастя і радість своїй дитині. Чарівні та казкові наші іграшки-звірята приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою.

Плюшеві зайки білого та коричневого кольору

Прочитайте про: М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!

Наші зайки – наймиліші подарунки

 Якщо ви шукаєте якусь особливу м’яку іграшку для свого малюка і бажаєте придбати оригінальний і неповторний подарунок – вам 100% до нас. Секрет популярності іграшок ручного в’язання не тільки у їх красі та практичності, а в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються. 

Плюшевий зайка блакитного кольору

Поцікавтесь про: Наше пончо – оригінальна цікавинка ручного в’язання

  Наші іграшки – цікаві і креативні подарунки до будь-якої вашої події чи свята. В’язані вручну наші зайки не тільки прикрасять дитячу кімнату, спальню чи вітальню. Діти бавляться ними залюбки. Ми можемо також зв’язати плюшевого зайку у комплекті з пледом для малюка.

 Всі, без винятку м’які дитячі іграшки створені з любов’ю нашими дбайливими умілими руками. Все виготовляється вручну. Ми підходимо до виготовлення кожної нашої оригінальної цікавинки творчо та індивідуально. Наші плюшеві зайки безпечні у користуванні. Це вже перевірено практично і не одноразово.

Плюшеві зайки рожевого і жовтого кольору

Перегляньте: Іграшка амігурумі зайка: творимо оригінальну цікавинку разом

 Ми ж розуміємо, що іграшка, у першу чергу, призначена для дитини, тому стараємось підбирати безпечні та корисні матеріали. На сьогодні затребувані плюшеві зайки ручного в’язання саме такі:

 • казкове зайченя білого кольору
 • оригінальне зайченя шоколадного кольору
 • незвичне зайченя червоно-білого кольору
 • ніжне зайченя рожевого кольору
 • добре зайченя жовтого кольору
 • миле зайченя блакитного кольору
 • цікаве зайченя лавандового кольору

 Плюшеві зайки ручного в’язання: короткий опис

 Всі зайки в’яжуться вручну із гіпоалергенної плюшевої пряжі турецького виробництва Alize Puffy Fine. Наповнювач – безпечний холофайбер. 

8 Плюшеві зайки ручного в'язання

Зображення 8 з 8

Подаємо короткий опис іграшок:

 1. Зайченя білого кольору Мімі.  Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 36*20 сантиметрів. Довжина вушок – 26 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 2. Зайченя шоколадного кольору Шоко. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 40*25 сантиметрів. Довжина вушок – 22 сантиметри. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 3. Зайченя червоно-білого кольору Нора. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 23*20 сантиметрів. Довжина вушок – 20 сантиметри. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 4. Зайченя рожевого кольору Пінкі. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 26*20 сантиметрів. Довжина вушок – 26 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 5. Зайченя жовтого кольору Холлі. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 25*18 сантиметрів. Довжина вушок – 25 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 6. Зайченя блакитного кольору Мінті. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 26*18 сантиметрів. Довжина вушок – 22 сантиметри. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 7. Зайченя лавандового кольору Лола. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 26*18 сантиметрів. Довжина вушок – 23 сантиметри. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.

 Віковий поріг вказано орієнотовно. Можна і старшим користуватись і бавитись нашими плюшевими зайками ручного в’язання.

Плюшевий зайка голубого кольору на білому плюшевому пледі і білосніжні пінетки

Плюшеві зайки: де і як замовити

  Переглянути наші оригінальні цікавинки ручного в’язання, а саме – наших зайок ви можете на світлинах даного осідку у категорії – Цікавинки, а також і в інших статтях нашого блогу.

На сторінках наших соціальних мереж Facebook, Instagram, Pinterest та Telegram висвітлені наші плюшеві зайки та інші наші витвори ручного в’язання.

Плюшевий зайка білого кольору на пледі молочного кольору

Поцікавтесь про: Шарф палантин – як подарунок вишуканий жіночий аксесуар

 Зверніть увагу! Зробити замовлення на плюшевого зайку як і на будь-який інший наш витвір ручної роботи ви маєте можливість також і на сторінках наших інтернет-крамничок у  Facebook   та   Instagram, та на сторінці сайту Контакти.

Консультацію надаємо як по телефону, вказаному на сайті, так і в соціальних мережах.

Плюшевий зайка лавандового кольору на білому дитячому плюшевому пледі і пінетки

 Ми зробимо все, щоб ви отримали вибрану вами іграшку якнайшвидше. Ми постійно працюємо над удосконаленням та поповненням асортименту. Вибирайте та замовляйте дитячі м’які іграшки ручного в’язання, а саме – плюшевого зайку, якого найбільше вподобаєте. 

 Можемо виготовити зайку іншого кольору індивідуально для вас.

 Тож, переглядайте, обирайте, замовляйте, даруйте наші цікавинки ручного в’язання.

Все творимо вручну для вас з любов’ю та душею!

Плюшеві зайки ручного в'язання

1 думки про “Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання”

 1. Наталя

  Дуже милі і красиві плюшеві іграшки. Мабуть, придбаюу як подарунок і не одного. Подобається сайт, статті цікаві, життєві. Багато корисної інформації. Рекомендую! Творіть і надалі таких чудових і цікавих звірят.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top