Наші плюшеві цікавинки як подарунки

Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них

Ради-поради і наші плюшеві цікавинки як подарунки

 Багато наших родичів, друзів, знайомих, колег, а також тих, хто слідкує за нашими новинками ручного в’язання у соціальних мережах – знають, що наші плюшеві цікавинки як подарунки вже багатьом принесли радість і задоволення. І в першу чергу, малюкам та їхнім родичам.

Наші м’які іграшки ручного в’язання, а особливо казкові різнокольорові зайки –  це плюшеві цікавинки як подарунки у топ №1. А ще у нас є цікаві і колоритні плюшеві пледи для малюків і для дорослих, та багато інших цікавинок ручного в’язання.

Прочитайте статтю до кінця.

Результат – наші плюшеві цікавинки як подарунки обов’язково зацікавлять вас. Перевірено часом!

 Дарування подарунка – то ціла наука. Свята державні, релігійні, виписка з пологового, день народження, хрестини, а також безліч подій – неможливо уявити без походів у гості чи приймання гостей у себе. А який же візит без подарунка, яким ми виражаємо своє ставлення до людини, якій він призначений.

 Головне у цій справі як відомо багатьом – щоб вибрана вами річ принесла радість тому, кому ви її даруєте. Дехто вважає, що робити подарунки – це обов’язок, який неодмінно слід виконати, щоб не виглядати неввічливим.

Отож, біжать в останню хвилину у магазин чи на базарі купують перше-ліпше, що потрапляє на очі.

 А є і такі, що роблять подарунки, так би мовити, з розрахунком, аби потім отримати від обдарованого “ не менше” і “не гірше”.

Плюшеві пледи як подарунки

Поцікавтесь про: Оригінальні цікавинки ручної роботи

А вам відомо? Подарунок – це вираження вдячності, подяки, демонстрація дружби чи навіть, любові, прояв та виявлення співчуття!

 То що ж усе-таки дарувати? Чи не у всіх випадках доречні квіти. Але це, коли дорослому. А якщо маляті, то що? Дорогих подарунків робити не варто, це не зручно й не зовсім тактовно.

Дорогі подарунки можна робити лиш членам сім’ї, найближчим людям і то, якщо якась річниця чи важлива подія. Тим більше зараз, коли багато людей  витрачає кошти на профілактику і лікування від пандемії (Covid – 19), не годиться витрачатись на щось дорогезне.

Білий дитячий плюшевий плед як подарунок

Прочитайте про: Подарунки придбали ?

 Не варто дарувати різну живність, попередньо не переконавшись, що обдарований хоче мати її у своєму домі. Не рекомендуємо дарувати картин, репродукцій, не знаючи смаків іменинника чи ювіляра.

 А от наші плюшеві цікавинки як подарунки підходять до будь-якої події чи нагоди.

Різнокольоровий дитячий плюшевий плед як подарунок

Дізнайтесь про: Дитячий плюшевий плед ручного в’язання із пряжі Alize Puffy

То які наші плюшеві цікавинки як подарунки

 Ви ще не знаєте, що ви можете придбати у нас як подарунок? О, це наші креативні, неймовірні, універсальні, практичні оригінальні цікавинки ручного в’язання:

 1. Плюшевий плед ручного в’язання для малюка.
 2. Плюшевий плед ручного в’язання для дорослого.
 3. Плюшеві м’які зайки ручного в’язання у цікавих кольорах.
 4. Інші плюшеві іграшки ручного в’язання.
 5. Плюшевий шарф палантин ручного в’язання.

2.Наші плюшеві цікавинки як подарунки пледи для дорослих

Зображення 2 з 5

 І це тільки невеличка частина тих наших цікавинок, які найчастіше замовляють у подарунок.

Дитячі різнокольорові плюшеві пледи як подарунки

Дитячі пледи – плюшеві цікавинки як подарунки

 Наші дитячі пледи ручного в’язання – найніжніші універсальні подарунки для найменшеньких. Плюшевий плед ручного в’язання – це чудова заміна об’ємній ковдрі минулого століття. Ми цінуємо корисні та практичні речі. Наші гіпоалергенні плюшеві пледи підходять:

 • для виписки із пологового будинку
 • для прогулянки у візочку, колясці
 • для укривання у дитячому ліжечку
 • для ігор чи просто лежати дитині
 • для прогулянки у автомобілі при виїзді на природу
Діти залюбки відпочивають і бавляться на плюшевих пледах

 Плюшеві пледи приємні на дотик, швидко висихають після прання, добре пропускають повітря, не втрачають свої первинні кольори. Ми виготовляємо плюшеві пледи як для малюків, так і для більш дорослих дітей. Колірну гаму і розміри вказуєте ви.

Дитячий плюшевий плед рожевого кольору з іграшкою

Плюшеві цікавинки як подарунки – пледи для дорослих

 Плюшевий плед ручного в’язання – ідеальний і практичний подарунок будь кому: для бабусі, для дідуся, для матері, для батька, для коханої, для молодої пари. Ця практична річ бездоганно доповнить інтер’єр вашої кімнати і буде слугувати вам довго і практично. Він створить затишок і комфорт у вашій оселі.

Плед може слугувати вам і як покривало, і як ковдра. Замовляйте і переконайтесь – це супер подарунок.

Плюшеві пледи як подарунки для дорослих

 У нас ви можете замовити плюшевий плед ручного в’язання довільного розміру: для дивану, канапи, односпального чи двоспального ліжка, крісла-гойдалки. Плед – важливий атрибут комфортного відпочинку на природі. Кольорову гаму і розміри вказуєте саме ви.

Важливо! Нагадуємо, що робити це потрібно завчасно, мінімум за 7-10 днів до отримання подарунку, ( бо необхідно замовити пряжу вказаного кольору ну і час на виготовлення та доставку).

Плюшевий плед-покривало для дивану як подарунок

Почитайте про: Плед ручного в’язання: кому і який?

Казкові зайченята – наші плюшеві цікавинки як подарунки

 Плюшеві зайки ручного в’язання – самі затребувані у нас іграшки як подарунки 2020 року. Самі практичні і універсальні презентики. Іграшки ручного в’язання – тренд останніх років, а саме, плюшеві звірята.

З переліком наших в’язаних плюшевих іграшок зайок ви маєте змогу більш детально ознайомитись в інших статтях сайту.

Наші плюшеві цікавинки як подарунки - зайки

Тут все про: Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання

 На сьогодні затребуваними є такі плюшеві зайки ручного в’язання:

 • казкове зайченя білого кольору
 • оригінальне зайченя шоколадного кольору
 • незвичне зайченя червоно-білого кольору
 • ніжне зайченя рожевого кольору
 • добре зайченя жовтого кольору
 • миле зайченя блакитного кольору
 • цікаве зайченя лавандового кольору

 Найбільше замовлень ми отримали на цих милих звірят.  Всі, без винятку м’які плюшеві дитячі іграшки створені з любов’ю нашими дбайливими умілими руками. Все виготовляється вручну.

Ми підходимо до виготовлення кожної нашої оригінальної цікавинки творчо та індивідуально. Наші плюшеві зайки безпечні у користуванні. Це вже перевірено практично і не одноразово.

 

Всі зайки в’яжуться вручну із гіпоалергенної плюшевої пряжі турецького виробництва Alize Puffy Fine. Наповнювач – безпечний холофайбер. 

Наші плюшеві цікавинки як родарунки - м'які іграшки ручного в'язання різнокольорові зайки

Почитайте про: М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!

Інші плюшеві іграшки ручного в’язання як подарунки

  Якщо ви шукаєте якусь особливу м’яку іграшку для свого малюка і бажаєте придбати оригінальний і неповторний подарунок – вам до нас. Секрет популярності іграшок ручного в’язання не тільки у їх красі та практичності, а в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються. 

М'яка іграшка плюшеве жовто-коричневе жирафеня як подарунок

 У нас є також плюшеві іграшки ручного в’язання:

 • чорно-біла зебра
 • жовто-коричневі брати жирафи
 • світло-коричнево-біле оленятко
 • коричневе ведмежатко
 • бичок теракотового кольору зі світлим лейбиком

1. Чорно-біла зебра

Зображення 1 з 5

  У нас ви придбаєте щастя і радість своїй дитині. Чарівні та казкові наші іграшки-звірята приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою. Всі малюки у захваті від наших плюшевих іграшок ручного в’язання. Спати лягають, не випускаючи їх з рук.

Наші плюшеві цікавинки як подарунки - казкові звірята

Плюшевий шарф палантин ручного в’язання як подарунок

 Шарф-палантин – це універсальний повсякденний і святковий жіночий аксесуар, особливо у осіньно-зимовий період. Це накидка прямокутної форми ручного в’язання, довга і широка. Він прекрасно виглядає у будь-якому образі, відмінно гармоніює з будь-яким предметом гардеробу.

Практичний та універсальний подарунок для подруги, дружини, сестри, матері, бабусі чи просто коханій. В’язаний шарф-палантин ручної роботи останніми роками все більше користується попитом.

Наші плюшеві цікавинки як подарунки - в'язаний вручну з плюшевої пряжі шарф-палантин

Прочитайте про: Шарф-палантин – як подарунок вишуканий жіночий аксесуар

 У нас ви можете замовити вишуканий в’язаний шарф-палантин – елегантний та ефективний аксесуар. Важливо правильно підібрати колірну гаму, щоб не зіпсувати свій ідеальний образ.

Кожна жінка хоче бути красивою і гарною. Гарний настрій допоможе підтримати вам і наш в’язаний плюшевий шарф-палантин. Вибирайте та замовляйте, все твориться для вас.

Плюшевий шарф-палантин як подарунок

Як і де замовити наші плюшеві цікавинки як подарунки

 А зробити це можна дуже просто і швидко. Якщо ви ще не підписані на наші сторінки у соціальних мережах  Facebook  та Instagram , то настав час це зробити. І тоді ви перші будете знайомитись з нашими новинками ручного в’язання.

Тож, ласкаво просимо відвідати наші сторінки соціальних мереж, а також – цікаві та корисні статті на сторінках нашого осідку (сайту)!

 Наразі у статтях на світлинах даного нашого осідку ви маєте можливість більш детально ознайомитись з різними нашими оригінальними цікавинками ручного в’язання:

 • плюшеві зайки та інші м’які іграшки
 • плюшеві пледи для дітей та й дорослих довільних розмірів
 • в’язані шапки та шарфики
 • шарфи палантини
 • іграшки амігурумі.
Плюшевий плед як подарунок зігріває будь-якої пори

 Варто знати! На сторінках наших інтернет-крамничок у  Facebook  та Instagram  ви теж маєте можливість якнайшвидше переглянути, вибрати та замовити будь-яку вподобану вами іграшку та інший наш витвір ручного в’язання.

 Також замовлення можна оформити на сторінці осідку Контакти.

А ще простіше, зателефонувати по вказаному номеру телефону на цій сторінці і більш детально проконсультуватись по тому чи іншому вибраному вами нашому витвору. 

 Наші плюшеві цікавинки як подарунки вже багатьом нашим клієнтам принесли неабияке задоволення і радість. Це супер-подарунки ручної роботи.

 Цікавтесь, переглядайте, вибирайте, замовляйте та даруйте!

Все творимо вручну для вас з любов’ю та душею!

М'які плюшеві іграшки зайчата ручного в'язання із плюшевої пряжі як подарунки

2 думки про “Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них”

 1. Наталя

  О, які прекрасні оці плюшеві цікавинки як подарунки. Неодмінно замовлю для своєї племінниці. Прекрасні вироби ручного в’язання, прекрасний сайт. Буду і надалі цікавитись новинками.

 2. Дуже мені сподобались оці пюшеві звірята як подарунки. Зайки просто супер! І пледики цікаво було б відчути. Мабуть, замовлю у подарунок для родичів.Класний сайт. Буду і надалі переглядати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору