"Плюшева країна" ручного в'язання

“Плюшева країна” ручного в’язання: 55+ цікавинок про її творців і про тоті оригінальні витвори handmade

“Плюшева країна” – то наші оригінальні презентики і ще дещо

 “Плюшева країна” ручного в’язання з різноманітними в’язаними іграшками-цікавинками та іншими оригінальними виробами ручного в’язання вже давно з’явилася в нашому помешканні.

Спочатку то були поодинокі витвори у вигляді презентиків, подарунків, сувенірів ручної роботи – щось таке оригінальне, неповторне, креативне, нове, чого неможливо придбати в магазині, у супермаркеті чи на базарі.

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – наша “плюшева країна” ручного в’язання буде вами вподобана обов’язково. Тут ви віднайдете найоригінальніші подарунки ручної роботи, і не тільки. Дізнайтесь хутчіш!

 І, як годиться, з перших новинок все пішло, закрутилося, посипались різні замовлення та пропозиції. Родичі, друзі, знайомі, колеги по роботі почали все частіше замовляти різні цікавинки. Бо, мабуть, всім відомо ще з дитинства, коли тобі дарують щось незвичне, оригінальне, практичне, неповторне, цікаве, то і тобі і всім стає якось приємно і комфортно від подарованої цікавинки ручної роботи.

 А Ви пам’ятаєте, що найкращі подарунки – це подарунки, зроблені руками і з любов’ю? Якщо Ви шукаєте саме такий презентик, тоді вам неодмінно сподобаються наші м’які в’язані іграшки ручної роботи із нашої “плюшевої країни” і ще дещо.

 Якщо ж ви вибираєте щось особливе для себе чи малюка, родичу, знайому чи колезі або для їхніх дітей і хочете придбати оригінальні іграшки чи інші витвори ручного в’язання – вам точно до нас! 

 Ви маєте можливість переглянути, ознайомитись і замовити той унікальний виріб, який ви вподобали у нас.

Черговий подаруночок ручного в'язання готовий до відправлення: дитячий плюшевий плед рожевого кольору та зайка молочного кольору з рожевим бантиком

Поцікавтесь: Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них

 Тож, давайте знайомитись…

Наша “плюшева країна”: дещо про її авторів і творців

 Як відомо, ще з сивої давнини, витвори ручної роботи завжди цінувалися і користувалися великим попитом, як і майстри, які творили свої цікавинки. Ось такою творчою особистість виявилася Наталія Люта з мальовничого прикарпатського містечка Коломия, яка вже не один рік займається виготовленням різних оригінальних цікавинок ручного в’язання. 

"Плюшева країна" та її автор п. Наталя на відпочинку

Прочитайте про: Оригінальні цікавинки ручної роботи

 Унікальна майстриня-самоук або як тепер кажуть у народі – мисткиня ручного в’язання. Яскраві і барвисті цікавинки ручного в’язання, які з’являються внаслідок невтомної праці її чарівних умілих рук вже давно перевершили високотехнологічні іграшки будь-якого фабричного виробництва.

Усі без винятку її м’які іграшки ручного в’язання та й інші витвори хенд мейд володіють такою непередаваною красою, індивідуальністю та душевністю, що здається, ніби навколо них поширюється якесь особливе сяйво.

 А ще у її доробку є багато виробів ручної вишивки, (всі її вишиванки та вишивка родини), вишиті особисто нею, що передалося їй від її мами та бабусі. І так з покоління в покоління. 

  Майстерність та вміння ручного в’язання і народної вишивки перейняли і її дочки, які також творять разом з нею свої прекрасні оригінальні цікавинки. 

Тож для висвітлення і ознайомлення зі своїми оригінальними цікавинками ручної роботи ми створили даний осідок (сайт) – HandmadeLiuta .

"Плюшева країна" - зайка з плюшевої пряжі білого кольору з рожевим бантиком на дитячому плюшевому пледі рожевого кольору

 Коли пані Наталія бере до рук гачок чи спиці для в’язання, а деякі витвори як то плюшеві пледи та інші цікавинки, які взагалі творяться без будь-яких інструментів з ніжних плюшевих ниток – ніби скидає з себе всі сьогоднішні негаразди, стреси, втому, розслабляється і наповнюється світлими думками, творчою фантазією.

І цим же світлом наповнює свої неповторні оригінальні цікавинки ручної роботи, у які вкладає всю свою любов, майстерність та частинку душі. Отак, з кожним новим творчим доробком і почала рости наша в’язана “плюшева країна”.

"Плюшева країна" ручного в'язання на виставці

Дізнайтесь про: В’язані плюшеві іграшки: 55+ цікавинок про наші витвори ручного в’язання

  Усі без винятку в’язані витвори – чи то іграшки, чи пледи, чи інші цікавинки ручного в’язання, створені її працьовитими, вмілими руками, володіють позитивною енергетикою, креативом, індивідуальністю. Дійсно, речі у яких живе Душа – так кажуть ті, хто вже придбав такі цікавинки.

 А ідею виготовлення оригінальних в’язаних вручну іграшок запропонували колеги та знайомі, які завжди хотіли придбати щось цікаве та неповторне. Це зараз в інтернеті можна вибрати безліч варіантів для створення різноманітних іграшок. А раніше приходилось шукати ідеї для творчості у різних книгах, журналах, улюблених мультфільмах.

Наш сайт, на якому висвітлюємо свої оригінальні цікавинки ручного в’язання та народної вишивки – завжди для вас!

"Плюшева країна та старша дочка на виставці за роботою

 Старша дочка – Анастасія, теж майстерно володіє вже всіма інструментами ручного в’язання, мається на увазі і гачок, і спиці, і на пальцях рук у неї виходять неповторні, оригінальні цікавинки. 

В'язана вручну шапка біні зеленого кольору - авторська робота старшої дочки

 А які чудові в’язані вручну у неї шапки біні та шарфики, особливо для холодної пори року. Навіть і теплі в’язані рукавички були у її доробку. І на фарфорові чашки у неї чудові в’язані чохли виготовляються прекрасно. 

 Вишивати теж вміє. Ще у шкільні роки вчителі побачили її творчі здібності. Все, як кажуть, закладено у генах і передається з покоління в покоління. Ну, а які ніжні та чудові в’язані плюшеві пледики, особливо для малюків, виходять із під її працьовитих пальчиків.

"Плюшева країна" та молодша дочка на виставці

 Молодша дочка – Марія, також освоїла вже всі ази майстерності ручного в’язання та народної вишивки. Ще у класі 7-му на уроках праці сама вишила батькові на сорочку вишивку. Вчителька довго і прискіпливо перевіряла роботу. В результаті – все відмінно. Вишита сорочка служить батькові і понині.

 Вміє майстерно і спицями, і гачком творити різні оригінальні цікавинки. Чи то чохли на фарфорові чашки, чи іграшки амігурумі, а чи інші плюшеві цікавинка у неї виготовляються майстерно і творчо.           

А її теплі плюшеві шарфи хомути дуже оригінальні і чудові, м’які і ніжні, практичні у використанні. Не одна панянка вже використовує у своєму гардеробі таку практичну, універсальну річ, особливо у холодну пору року. 

Молодша дочка та її плюшеві іграшки-звірята

 Ну, а плюшеві м’які іграшки-зайченята творяться не просто будь-як. Це вже творчі, авторські роботи. Малюки та й дітки вже старші, в кого з являються такі плюшеві іграшки ручного в’язання надовго “прилипають” до такої цікавинки. 

 А як засинають з такими іграшками, ні на мить не відпускаючи з рук. Це вже перевірено, як і з нашими “моделями”, які висвітлені на сайті, так і з іншими нашими клієнтами, знайомими, друзями та родичами.

Плюшева іграшка жирафа жовто-коричневого кольору у руках дитини

“Плюшева країна” та її автор

 Ну а я, (Ivan Liuty ) , автор цього нашого творіння. Все, що ви бачите на сайті, створено мною. Ось такий наш сімейний, творчий, працьовитий колектив, висвітлений у цьому доробку. 

 У кризовий період, у розгул пандемії (COVID-19), ми вирішили так  доступно, цікаво, практично та креативно продемонструвати та описати вам наші витвори ручної роботи. Наша в’язана “плюшева країна” завжди до ваших послуг як і інші наші цікавинки ручного в’язання та народної вишивки.

"Плюшева країна" твориться з плюшевої пряжі

 Основне гасло нашого сайту:”Цікавинки – виготовлені з любов’ю!” І так воно є. Всі наші оригінальні цікавинки вже завоювали неабиякий попит серед наших клієнтів та дописувачів. Народною вишивкою займаємось вряди годи. А от цікавинки ручного в’язання стараємось постійно оновлювати. 

"Плюшева країна" - подарунковий комплект: плюшевий дитячий плед з коричнево-білого кольору, пінетки білого кольору та плюшева іграшка казковий оленяш.

 Часто отримуємо замовлення на різні плюшеві іграшки з нових дитячих мультиків. Тож творимо ту чи іншу іграшку у казковому, незвичному, цікавому вигляді.

“Плюшева країна”ручного в’язання: де і як її можна знайти

 Зараз обираючи ексклюзивні подарунки та оригінальні сувеніри ручної роботи можна годинами ходити по магазинах і торгових центрах чи ринках. Але інтернет дарує можливість знаходити просто геніальні варіанти подарунків, справжні цікаві шедеври хенд мейд, не виходячи з дому. І, це дійсно, оригінальні витвори ручної роботи

Плюшева іграшка блакитного кольору миле кошеня

 Хто ще не знає про наші оригінальні цікавинки, має можливість ознайомитися з ними ось тут, на сайті, а також, і на наших сторінках у соціальних мережа:

 1. Наша інтернет крамничка у Facebook . Тут ви маєте маєте можливість як і переглянути, так і придбати будь-яку нашу оригінальну цікавинку ручного в’язання. Заходьте, переглядайте та вибирайте сміливіше. Наша “плюшева країна”ручного в’язання вся тут. Усе твориться для вас!
 2. Наша інтернет крамничка у Instagram . Тут також у вас є можливість переглянути, вибрати та придбати наші цікавинки ручного в’язання. І тут висвітлені наші м’які плюшеві іграшки, і не тільки. Переглядайте та вибирайте!
 3. Відвідайте нас у Pinterest . Тут ви маєте можливість переглянути наші оригінальні цікавинки і не тільки наші та зберегти їх у себе на сторінці. А ще, можете підписатись на нашу сторінку. Тож, переглядайте та вибирайте. Тут багато різних цікавинок та витворів у стилі handmade.
 4. А на нашій сторінці у Telegram у вас є можливість переглянути наші новинки ручного в’язання. Тут висвітлені наші витвори, наш хенд мейд.
 5. Також функціонує Студія з Liuta_handmade , поки ще у стадії розвитку. Та вже потихеньку набирає обертів. Тут теж висвітлюється наша “плюшева країна” ручного в’язання. Разом проводимо навчання, разом розвиваємося, вдосконалюємося.

 На сторінці осідку  Контакти  ви також маєте можливість зробити замовлення, вона завжди до ваших послуг. Цікавтесь, пишіть, телефонуйте, вибирайте, замовляйте – проінформуємо, проконсультуємо.

"Плюшева країна" та різнокольорові плюшеві пледи ручного в'язання

Прочитайте про: Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy: модний тренд 2020 року, подарунок №1 на різдвяні та новорічні свята

“Плюшева країна”: практичні та повсякденні витвори ручної роботи для всіх

 Для тих, хто ще не знайомий з нашими оригінальними цікавинками ручного в’язання, представляємо вам наш список “найхітовіших” та найзатребуваніших витворів ручної роботи. 

Дитина з улюбленим котиком - плюшевою іграшкою ручного в'язання

 А цей скромний список складається з таких чудових наших оригінальних цікавинок ручного в’язання:

 • плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дітей
 • плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дорослих
 • плюшеві пінетки з пряжі Alize Puffy для немовлят
 • плюшеві іграшки-гризунки на кільцях з пряжі Alize forever для немовлят
 • м’які плюшеві іграшки-звірята з пряжі Alize Puffy Fine
 • милі неповторні зайки з пряжі Alize Puffy Fine
 • плюшеві подушки різних форм з пряжі Alize Puffy color
 • оригінальні плюшеві іграшки амігурумі з пряжі Alize forever
 • шарф палантин як з плюшевої пряжі Alize Puffy, а також із пряжі інших видів
 • шарф хомут з пряжі Alize Puffy
 • в’язані вручну чохли на чашки з пряжі YarnArt jeans
 • в’язані салфетки на кухонні та інші столики

“Плюшева країна”: все твориться вмілими руками 

 Асортимент наших оригінальних цікавинок ручного в’язання постійно поповнюється та оновлюється. У категорії осідку Цікавинки ви маєте можливість ознайомитися з ними більш детально. Про наші подальші новинки ми будемо і надалі інформувати вас.

В'язані вручну іграшки-гризунки вушка зайчика на кільці з плюшевої пряжі коричневого кольору

 Всі наші оригінальні цікавинки ручної роботи створені з любов’ю. У кожного витвору своя аура, своя енергетика. Всі наші м’які іграшки-звірята наділені позитивом, приємні на дотик та безпечні у використанні. 100% ручна робота.

Плюшеві зайки білого кольору хвостиками до верху на плюшевому пледі рожевого кольору

 Тож, переглядайте, вивчайте, замовляйте, обирайте для себе чи для когось ту чи іншу нашу оригінальну цікавинку ручної роботи.

Наші оригінальні цікавинки ручного в’язання як презентики саме якраз – для всіх: і для дітей, і для дорослих!

"Плюшева країна" та казкові плюшеві зайки ручного в'язання блакитного, лавандового та бордового кольору

Дізнайтесь про: Зайчики плюшеві в’язані вручну: як подарунки, оригінальні та милі

 А ми із задоволенням виготовимо вам вподобану і вибрану вами нашу цікавинку у найкоротший термін. Бо вироби ручної роботи таки вирізняються своєю оригінальність та неповторністю. У них вкладена не лишень енергетика, настрій, а й душа.

Іграшка-ведмедик та гризунець-ведмедик на дерев'яному кільці із плюшевої пряжі коричнево-білого кольору як подарунки для дітей

Наша в’язана “плюшева країна” обов’язково зацікавить вас.

 Варто тільки почати розглядати фото, на яких красуються наші авторські іграшки ручної роботи, і зупинитися вже неможливо. Спокуса купити наші витвори хенд мейд стає нездоланною.

"Плюшева країна" - в'язана вручну плюшева подушечка сердечко червоного кольору на плюшевому різнобарвному пледі

Поцікавтесь: Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи

 А наші оригінальні цікавинки ручного в’язання як подарунки – саме якраз універсальні і практичні речі, які завжди знайдуть застосування у вашому повсякденні.

З нашими витворами ручного в’язання навіть вашим улюбленцям буде приємно і комфортно. 

Домашня улюблениця відпочиває на плюшевому пледі ручного в'язання

 Переглядайте, вибирайте, замовляйте, даруйте, користуйтесь на здоров’я та потіху нашими витворами ручного в’язання!

 Все вже перевірено нашими родичами, друзями, постійними клієнтами неодноразово!

 Все творимо з любов’ю та душею!

І всі оці цікавинки творимо для вас! 

Плюшевий зайка білого кольору у рожевому платтячку ручного в'язання як подарунок

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору