Наші цікавинки

Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи

Наші цікавинки – оригінальні витвори, 100% hand made                  

 Наші цікавинки – це категорія даного осідку (сайту), у якій ми висвітлюємо всі наші оригінальні витвори ручного в’язання. 100% хенд мейд. Ви вже, напевне, переглядали неодноразово світлини і читали статті, у яких описані наші неймовірні, неповторні, креативні, практичні, оригінальні, цікаві витвори, які ми виготовляємо, в основному – вручну. 

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – про наші цікавинки, оригінальну категорію сайту ви дізнаєтесь з цієї статті. Поцікавтесь!

 Невтомні працьовиті руки – основний наш інструмент. І більшості з вас, хто вже відвідував наш осідок HandmadeLiuta , мабуть було таки цікаво: що ж там за цікавинки такі? Як подарунки ручної роботи вони – просто супер!

 Не завадить знати! Цікавинки, виготовлені з любов’ю – основне гасло нашого сайту. 

Наші цікавинки - оригінальні витвори ручного в'язання, пряжа і спиці

Прочитайте про: Оригінальні цікавинки ручної роботи

 Коли ми виготовляємо свої цікавинки ручного в’язання, стараємось вкласти у них свою любов, фантазію і душу. Щоб той, хто придбає ту чи іншу нашу річ, міг відчути ту теплоту і ту позитивну енергетику, яку ми вкладаємо у свої витвори і з якою ми ділимося щедро з вами, коли виготовляємо чергову цікавинку.

  Ручне в’язання – основний вид рукоділля, яким ми займаємося. Вченими вже давно доведено, що це цікавий і захоплюючий вид рукоділля. Люди, які займаються ручним в’язанням – мають кращу пам’ять і довше зберігають світлий розум. Запам’ятайте, в житті все знадобиться.

 Майте на увазі! Без роботи день роком стає.

 Свої оригінальні цікавинки ми в’яжемо спицями, гачком. А пледи із плюшевої гіпоалергенної пряжі Alize Puffy взагалі в’яжуться тільки пальцями рук, без будь-яких інструментів.

Ручне в’язання – дуже корисний, цікавий і захоплюючий процес. Тому і назвали так категорію, у якій ми висвітлюємо наші цікавинки – в’язані вручну оригінальні і неповторні витвори ручної роботи.

Наші цікавинки створюються руками майстрині Наталії

Наші цікавинки як подарунки та презентики

 Як подарунки, це дуже цікаві, креативні, практичні та оригінальні речі. Вже багато наших клієнтів роблять замовлення і по другому разу, а дехто вже і тричі замовляв, той чи інший виріб, особливо плюшеві іграшки як подарунки за неповні два роки активної нашої діяльності.

  У нас ви завжди знайдете подарунок до будь-якої події у вашому житті. І це буде оригінальний подарунок ручної роботи. Багато наших клієнтів вдячні нам за ті витвори ручного в’язання, які вони придбали у нас і подарували своїм друзям, знайомим, близьким, родичам.

Наші м’які плюшеві пледи та плюшеві іграшки ручного в’язання – найулюбленіші презенти у будь-якої вікової категорії: починаючи від немовлят і закінчуючи людьми похилого віку. Всі для себе знаходять щось цікаве і неповторне.

Наші цікавинки - як зробити замовлення на наші витвори ручного в'язання

 Хто ще не знає про нас, має можливість ознайомитись із нашими оригінальними цікавинками тут, на сайті, ну і у соціальних мережах. На наших сторінках таких соціальних мереж як  Facebook та Instagram  діють інтернет-крамнички, у яких ви можете ознайомитись, переглянути і замовити будь яку вподобану вами річ. 

А на наших сторінках соціальних мереж, таких як Telegram  та  Pinterest ви теж маєте можливість переглянути наші новинки ручного в’язання.

 Та й у кожній статті ми розповідаємо вам, де і як ви можете якнайшвидше ознайомитись, переглянути та придбати той чи інший наш виріб ручної роботи.

 Сторінка осідку Контакти  завжди до ваших послуг. Пишіть, телефонуйте, завжди підкажемо, проінформуємо, проконсультуємо.

 А вам відомо? Бджола мала, а й та працює.

Наші цікавинки - плюшеві іграшки та плюшеві пледи як подарунки

Наші цікавинки – практичні і повсякденні витвори ручного в’язання

 Хто ще не знайомий з нашими оригінальними цікавинками ручного в’язання, маєте можливість у цій статті більш детально дізнатись про них.

А список наших популярних витворів ручного в’язання складають такі оригінальні наші цікавинки:

 • плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дітей
 • плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дорослих
 • плюшеві пінетки з пряжі Alize Puffy для немовлят
 • м’які плюшеві іграшки-звірята з пряжі Alize Puffy Fine
 • плюшеві подушки різних форм з пряжі Alize Puffy color
 • оригінальні плюшеві іграшки амігурумі з пряжі Alize forever
 • шарф палантин із плюшевої пряжі Alize Puffy, а також із пряжі інших видів
 • шарф хомут з пряжі Alize Puffy
 • практичні плюшеві кардигани
 • оригінальні пончо
 • в’язані шапки біні та шарфики
 • в’язані вручну літні пляжні капелюхи з пряжі Libella Ballett
 • в’язані вручну чохли на чашки з пряжі YarnArt jeans
 • в’язані салфетки на кухонні та інші столики
Наші цікавинки - плюшева пряжа рожевого та блакитного кольору та спиці для ручного в'язання

Поцікавтесь про: Наші плюшеві цікавинки як подарунки: хтось ще не знає про них

 Та багато ще інших витворів ручного в’язання, які з часом будуть відображені у категорії осідку Цікавинки. Тож вибирати є в чому.

Читайте на осідку наші цікаві статті, переглядайте світлини, слухайте музику, вибирайте для себе чи для когось ту чи іншу річ і отримуйте задоволення. Все творимо з радістю та любов’ю для вас.

 А ви знали? Без діла слабіє сила.

Наші цікавинки - розвиваюча моторику та рахункові здібності в'язана вручну іграшка-кубик для дітей

Прочитайте про: М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!

Наші цікавинки – плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дітей

 Плюшеві пледи для немовлят, малюків і дітей різного віку ми виготовляємо індивідуально, по замовленню. Кольорову палітру та розміри замовляєте саме ви. Багато вже наших клієнтів як дорослих, так і малюків, вповні задоволені нашими виробами ручного в’язання.

Наші цікавинки -плюшевий плед ручного в'язання білого кольору із плюшевою іграшкою білим бичком як подарунок для немовляти

 Плюшевий плед дуже м’який, ніжний, легкий та теплий. Ним можна користуватись як вдома, так і на прогулянці у візочку, колясці. І, навіть – у авто. Малюки дуже люблять бавитись і лежати на такому пледі. А доглядати за ним не так уже й складно.

А більше цікавої і практичної інформації почерпнете з наших статей про дитячі плюшеві пледи.

Малюк радісно почуває себе на плюшевому пледі

Дізнайтесь про: Дитячий плюшевий плед ручного в’язання із пряжі Alize Puffy

Наші цікавинки – плюшеві пледи з пряжі Alize Puffy color для дорослих

 І для дорослих ми виготовляємо плюшеві пледи різних розмірів та кольорових гам. Все обираєте саме ви. До кожного клієнта – індивідуальний підхід. Саме ви вказуєте і розміри, і колір. В’язаний плюшевий плед ручної роботи робить інтер’єр будь-якої кімнати домашнім і затишним.

Наші цікавинки -плюшеві пледи ручного в'язання для дорослих як подарунки

 Ми виготовляємо як пледи для крісла-гойдалки, так і пледи покривала на дивани чи двоспальні ліжка. Плюшевий плед є своєрідним елементом інтер’єру. Тож слід підбирати колірну гаму оригінально. 

Плюшеві різнокольорові пледи - наші цікавинки ручного в'язання для диванів та двоспальних ліжок

Прочитайте про: Плюшевий плед із пряжі Alize Puffy: модний тренд 2020 року, подарунок №1 на різдвяні та новорічні свята

Наші цікавинки – плюшеві пінетки з пряжі Alize Puffy для немовлят

 Плюшеві пінетки для немовлят – легкі, ніжні, теплі та практичні у повсякденні. Особливо приємно малюкам у них на прогулянці. Ми виготовляємо як для дівчат, так і для хлопчиків.

наші цікавинки -плюшеві пінетки білосніжного кольору з шнурками фіолетового кольору ручного в'язання для немовляти

 Пінетки можуть виготовлятися у комплекті з пледом. Це вже за вашим індивідуальним замовленням. Вже багато клієнтів замовляли у нас комплекти і для дівчаток, і для хлопчиків. 

Варто знати! Кому до поту, а кому в охоту

Плюшевий плед коричнево-білого кольору та пінетки ручного в'язання, виготовлені у подарунок для хлопчика

Наші цікавинки – м’які плюшеві іграшки-звірята з пряжі Alize Puffy Fine

 Багатьом до вподоби наші м’які плюшеві іграшки ручного в’язання. А плюшеві зайки – то взагалі, топ-іграшки 2020 року. Найбільше замовлень було саме на них. Ми, навіть, лотерею проводили серед наших клієнтів.

Плюшеві зайки завжди у тренді. Малюки бавляться ними із задоволенням. А ще вони чудові іграшки-засинайки…

Наші цікавинки - оригінальні м'які іграшки плюшеві зайки ручного в'язання

Поцікавтесь про: Плюшеві зайки: 45+ цікавинок про наші іграшки ручного в’язання

 Також ми виготовляємо і інших плюшевих звірят. Ось, наприклад, талісман 2021 року за східним гороскопом – бичок. І таку плюшеву іграшку у нас маєте можливість замовити.

Талісман Нового 2021 року - іграшка плюшевий бичок ручного в'язання

 А ще у нас є різні м’які плюшеві подушечки. Як у комплекті з пледом, так і окремо. Є варіанти у вигляді сердечка, а є прямокутні, прості.

Це вже хто яку забажає для себе чи комусь у подарунок. Бо наші витвори ручного в’язання як подарунки, саме якраз до будь якої вашої події чи ювілею.

1.-Plyusheva-dytyacha-podushechka-z-plyushevym-pledom

Зображення 1 з 5

Наші цікавинки – оригінальні плюшеві іграшки амігурумі з пряжі Alize forever

 Також ми виготовляємо з плюшевої пряжі різноманітні іграшки амігурумі. Ними бавляться малюки залюбки, а дорослі вже почали навіть колекціонувати такі витвори ручного в’язання.

Всі, без винятку, наші іграшки амігурумі створені з любов’ю нашими дбайливими руками. Ми підходимо до виготовлення кожної нашої цікавинки творчо та індивідуально.

Наші цікавинки - плюшеві іграшки амігурумі ведмедики і зризунець-ведмедик світло-коричневого кольору

 Є у нашому доробку цікаві зайченята, і ведмедики та інші плюшеві іграшки амігурумі. Більш детальніше ви можете ознайомитись з ними у наших статтях у цій же категорії – цікавинки.

Іграшка амігурумі зайка жовтого кольору у зелених шортиках

Оригінальні цікавинки – шарф палантин та шарф хомут

 Це досить практичні речі для кожної модниці. Бо вироби ручної роботи, а саме – в’язаний з плюшевої пряжі шарф палантин чи шарф хомут, неодмінно припадуть до душі у цю, зимову пору.

Ми підходимо до виготовлення того чи іншого виробу індивідуально. Ви замовляєте і уточнюєте всі розміри: і тоді починається процес виготовлення.

Плюшевий шарф палантин чорно-сірого кольору ручного в'язання

Дізнайтесь про: Шарф-палантин – як подарунок вишуканий жіночий аксесуар

 Також шарф палантин ми можемо виготовити і з іншої пряжі, не плюшевої. Все можна уточнити і замовити. 

 Цієї зимової пори часто замовляють у нас і шарф хомут з плюшевої пряжі. Вже чимало наших читачок мають у своєму гардеробі такі шарфи. Це практична, універсальна, оригінальна річ.

Наші цікавинки - шарф палантин сірого кольору, в'язаний вручну гачком

Ним можна користуватись будь-де. Чи то ви подорожуєте, чи просто, прогулюєтесь десь у парку, саме взимку такий наш витвір ручного в’язання стане вам у пригоді. 

 Колірну гаму замовляєте саме ви. Головне підібрати для себе свій універсальний колір. Спробуйте, і ваш гардероб наповниться цікавою і оригінальною новинкою ручної роботи. А як подарунок, ця річ саме якраз осінньо-зимової пори.

Наші цікавинки - плюшевий шарф хомут ручного в'язання кольору білого леопарда

Наші цікавинки – практичні кардигани та оригінальні пончо

 Ну, а для вишуканих модниць, ми можемо індивідуально виготовити той же в’язаний кардиган чи пончо. Це задоволення не з дешевих, тому що і пряжі треба чимало, та й ручна робота цінується. Так, що тут все індивідуально.

Актуальна порада! Не святі горшки ліплять

Наші цікавинки - пончо ручного в'язання темно-зеленого кольору

В’язані шапки біні та шарфики – теж оригінальні цікавинки ручного в’язання

 Про шапку біні недавно ми теж писали. Це оригінальний, практичний, універсальний наш витвір ручного в’язання. Більшість із нас зараз, взимку, використовує такий простий головний убір. Бо це вам не літо, хоча і влітку теж голову треба прикривати.

Шапка біні молочного кольору демонструє майстриня

Поцікавтесь: Шапка біні: 25+ цікавинок про модний і практичний головний убір

 Шапка біні виготовляється вручну, в’яжеться гачком. Це індивідуальний виріб ручної роботи, а не фабрична штамповка. Шарф теж можемо зв’язати як у комплекті до шапки, так і окремо.

 Майте на увазі! Балаканням роботи не почнеш і не закінчиш

Наші цікавинки - в'яані вручну шапка та шарфик сірого кольору

В’язані вручну літні пляжні капелюхи з пряжі Libella Ballett – цікавинки літньої пори

 А влітку, для модниць, які полюбляють користуватись речами оригінальними, в’язаними вручну ми виготовляємо легкі, практичні капелюшки.

Якщо ви цінуєте і бережете своє волосся від палючого літнього сонця, то вам не обійтися без такого виробу, як капелюшок, в’язаний вручну.

В'язаний вручну гачком капелюшок білого кольору - наша цікавинка

 Чи то ви збираєтесь на пляж, чи прогулятись парком, чи відвідати, принаймні, торговий центр або базар, в’язаний вручну капелюшок влітку саме для таких цілей. Ваше волосся буде вільно дихати і, заодно, буде захищене від пекучих сонячних променів. 

 Тож придивіться і вирішуйте. Бо, як каже народна мудрість – готуй сани влітку. А про літній капелюшок можна подумати і взимку.

Майстриня у білому капелюшку ручної роботи на відпочинку

Наші цікавинки – в’язані вручну чохли на чашки з пряжі YarnArt jeans

 Це ще один модний тренд сучасності – в’язаний чохол на чашці. Багато наших знайомих, родичів та і просто клієнтів вже використовують такий атрибут на чашках. Тут все індивідуально і залежить саме від вас. Яку чашку ви обираєте, мається на увазі – велику ми маленьку, ну і що саме там має бути вив’язане там. 

 Тож придивіться до таких цікавинок ручного в’язання. Може і собі, чи комусь у подарунок, вподобаєте щось таке оригінальне. А ми вже постараємось втілити ваш задум.

 Занотуйте! Діло майстра величає!

Наші цікавинки - в'язані вручну спицями та гачком чохли жовтого кольору на керамічні кружки

Оригінальні цікавинки – в’язані салфетки для кухонних та інших столів

 Як зараз більшість висловлюється – це вже у минулому, це з того тисячоліття. Хоча ми знаємо, є ще такі фанати, які полюбляють використовувати на кухні чи у вітальні оригінальні в’язані вручну різні салфетки.

Чи то набори для чаювання, чи просто, прикрасити стіл виробом ручної роботи, а саме – в’язаними вручну салфетками.

Ручна робота - в'язані гачком салфетки для кухонного столу

 І такі цікавинки ми можемо виготовити. Тут теж все індивідуально. У кожного свій смак і погляд на ту чи іншу річ.

 Тож, переглядайте, вивчайте, обирайте для себе чи для когось ту чи іншу нашу оригінальну цікавинку ручної роботи. А ми із задоволенням виготовимо вам її у найкоротший термін до будь якої вашої події. 

 Факти свідчать! Кінець діло хвалить

В'язані вручну плюшеві вушка-гризунці для немовлят коричневого кольору

 Бо наші цікавинки як подарунки – саме якраз універсальні і практичні речі, які знайдуть застосування у вашому повсякденні.

Все творимо для вас з любов’ю та душею!

Наші цікавинки -в'язані вручну гачком салфетки для чаювання

1 думки про “Наші цікавинки: про категорію в’язаних новинок ручної роботи”

 1. Галина

  Неймовірні цікавинки ручної роботи. Дійсно оригінальні вироби ручного в’язання. Сайт теж незвичний, цікавий, з приємним і корисними статтями. І навіть музичне відео захоплює.Рекомендую!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top