Наші корисні поради

Наші корисні поради: категорія життєвих підказок та цікавинок

Для всіх наші корисні поради

 Чим же можуть зацікавити вас наші корисні поради? Та, мабуть, більшості з вас, хто вже неодноразово заходив на даний наш осідок (сайт) HandmadeLiuta , було таки цікаво: що ж там такого корисного можна дізнатись, що ж там за поради життєві такі?

З радістю повідомляємо вам, що для всіх знайдеться тут корисна і цікава інформація з нашого сучасного буття. 

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – про наші корисні поради, категорію нашого сайту, вам стане відомо багато різних цікавих фактів та підказок із життєвого досвіду. Переконайтесь!

 У першу чергу, тут багато цікавої інформації і різних підказок для дівчат і жінок, так як ми займаємось рукоділлям і сайт наш про наші вироби ручної роботи.

Але не тільки з такого виду рукоділля як ручне в’язання чи народна вишивка тут будуть відображатися різні корисні поради. Так, що і хлопці, і чоловіки можуть сміливо поцікавитись нашими корисними порадами.

Твердження давніх мудреців! Дотримуйтесь дієти і в духовній їжі!

Наші корисні поради ретельно занотовані на сайті

 Ми не будемо афішувати аж понад 100 тисяч порад. Та у категорії, де описані різні наші корисні поради, ви зможете знайти інформацію про:

 • дитяче виховання
 • здоров’я і красу
 • поради по ручному в’язанню та вишивці
 • наші подарунки ручної роботи
 • наші сторінки у соціальних мережах
 • догляд за улюбленими квітами кімнатними і на клумбі
 • різні кулінарні смаколики та рецепти
 • корисне та цікаве проведення часу
 • активний відпочинок та про наші уподобання
Корисні поради на відпочинку

  Ну і багато інших корисних підказок і порад, які одразу не всім вдасться запам’ятати та опрацювати. А так, зайшовши на осідок у вільний час, можна переглянути ту чи іншу цікавинку, а заодно і послухати та навіть переглянути знайому і незнайому музику. У нас на даному осідку вона присутня і наші корисні поради не вийняток.

Варто знати про скороминуще! Один індієць сказав: “Є шість недовговічних речей. Це тінь від хмари, дружба дурня, любов жінки, надмірне багатство, цар-гнобитель і брехлива хвала.” 

 

Висновки робити вам. Ми ж хочемо, щоб наші корисні поради підказали чи принесли вам хоча би якусь користь у вашому повсякденні і запам’ятались вам на майбутнє. Тому і ділимося ними з вами.

Переглядайте, використовуйте і не забувайте писати відгуки. Це буде нам допомагати у подальшому розвитку осідку і описанні нових цікавих корисних порад.

Клавіші і роза - про музику

Перевірте! Музика – народна потреба. Музика завжди змістовна. У кожного справді музичного твору є ідея …  (Людвіг ван Бетховен).

 Ну і музика, бо без неї – ніяк. Вона у нас теж присутня на осідку. Таки приємно читати, коли звучить гарна і знайома або і не знайома мелодія чи пісня. Не пробували – спробуйте, відчуйте.

Про музику з порадами

Наші корисні поради про дитяче виховання

 Діти – наше майбутнє, наша надія. Як ви від малого виховаєте своє чадо, так на старості вам і віддячить ваш нащадок. Тож, деякими корисними порадами хочемо поділитись тут з вами з нашого досвіду.

Актуальна порада! Малі діти – малий клопіт, великі діти – великий клопіт. У легковажності – важкі діти.

Про виховання дітей

 Наші корисні поради – лише частинка з великого і кропіткого виховання малечі. Ділимося тим, що вже пройшли і пережили самі. “Бо, якби молодість знала, а старість могла!” – каже народна мудрість.

А ще у давнину говорили:

 • яке гніздо, таке й пташеня
 • від малих дітей голова болить, а від великих – серце
 • що посієш, те й пожинатимеш
 • по честі й слава
Наші корисні поради по вихованню дітей

Жіноче здоров’я, краса та наші корисні поради

 Великий дар природи – мати міцне здоров’я. Щоб красиво виглядати і бути здоровою, мабуть мріє кожна дівчина і жінка. Особливо у той час, коли трохи прихворіла. А тим більше, у наше сьогодення, коли по світу розгулює невидима пандемія, (COVID-19).

Мудрість народна! Як немає сили, то і світ немилий!

Про жіночу красу

 Ми ж з вами ділимося своїми перевіреними методами, які допомогли нам і допомагають нашим родичам, друзям, знайомим у багатьох життєвих ситуаціях.

Можете і ви спробувати, і перевірити, наприклад, той же святковий макіяж , моє волосся  чи красиві руки . Кожен для себе знайде щось цікаве і корисне у наших статтях.

Корисні поради про святковий макіяж та жіноче волосся

Наші корисні поради по ручному в’язанню

 Ручне в’язання та народна вишивка – наші основні види рукоділля. У наших статтях ви для себе теж знайдете щось цікаве і нове у такому виді рукоділля як ручне в’язання.

А вченими вже давно доведено, що ручне в’язання – це відмінна терапія від депресії та поганого настрою, це своєрідне самовираження. Це, також захопливий і спокійний процес, який налаштовує на релакс і дарує незабутні відчуття під час роботи руками.

Поради по ручному в'язанню

 Отож, хто ще не пробував себе у такому виді рукоділля – рекомендуємо спробувати. У вас все попереду: ніколи нічого не пізно починати. 

 “Праведна праця не зникає безслідно!” – так говорить народна мудрість. І, повірте, як приємно споглядати плоди своє праці, особливо коли ви виготовили самі своїми руками щось нове, цікаве , неповторне.

Починайте творити разом з нами. Підкажемо, допоможемо, порадимо – у нас все твориться для вас!

Корисні поради про наші м'які плюшеві іграшки

Корисні поради на наших сторінках соціальних мереж

 Про наші сторінки у соціальних мережах ми вже на початку проінформували вас. Хочемо вчергове нагадати, що ви маєте можливість переглянути і придбати ту чи іншу вподобану вами річ у наших інтернет-крамницях на сторінках наших соціальних мереж  Facebook та Instagram .  

Поради про наші сторінки у соціальних мережах

 А на наших сторінках соціальних мереж  Telegram  та  Pinterest у вас є можливість ознайомитися з нашими новинками ручного в’язання та народної вишивки.

 Та й у кожній статті ми підказуємо вам, де і як ви можете якнайшвидше ознайомитись, переглянути та придбати той чи інший наш виріб ручної роботи.

 Сторінка  осідку Контакти  завжди до ваших послуг. Пишіть, телефонуйте, завжди підкажемо, проінформуємо, проконсультуємо.

Корисна інформація про наші витвори ручного в'язання як подарунки

Наші корисні поради про наші подарунки ручної роботи

 У нас ви завжди знайдете подарунок до будь якої події у вашому житті. І це буде подарунок ручної роботи. Багато вже наших клієнтів вдячні нам за ті витвори ручного в’язання, які вони придбали у нас і подарували своїм друзям, знайомим, близьким, родичам.

Наші м’які плюшеві пледи та плюшеві іграшки ручного в’язання найулюбленіші презенти у будь-якої вікової категорії: починаючи від малюків і закінчуючи людьми похилого віку. Всі для себе знаходять щось цікаве і неповторне.

Зверніть увагу! Хоч горшки ліплять з одної глини, та обпалюють у різних печах!

Поради про наші плюшеві пледи як подарунки

 Так і про наші витвори ручної роботи як подарунки. Багато майстринь вже виготовляють різні м’які іграшки та інші вироби з плюшевої пряжі. Але наші витвори ручного в’язання таки виділяються особливою харизмою та енергетикою.

Мудрість народна! Хоч не красне, але власне.

Про дитячі пледи як подарунки

Наші корисні поради про квіти

 Та не тільки ручним в’язанням та вишивкою ми займаємось. Любимо ми доглядати і за квітами – як кімнатними, так і на присадибній ділянці. Бо знаємо, що різна ручна праця приносить користь і задоволення, головне правильний підхід.

Варто знати! Павук з квітки знімає отруту, бджілка – мед!

 Із кімнатних у нас є такі квіти: гіацинти, гіпеаструми, примули. Та найбільше задоволення нам приносять орхідеї, коли квітнуть.

Корисні поради про улюблені кімнатні квіти - орхідеї

 А на присадибній ділянці у нас квітують такі види: підсніжники, примули, нарциси, дика конвалія, тюльпани, рози, ромашки, нагідки, гладіолуси, сальвії, чорнобривці та багато інших.  Але найбільше нам радують око наші  лілії.

За ними ми доглядаємо, щоб вони квітнули і радували не тільки нас, а і наших гостей, сусідів чи перехожих.

 Надіємося, що у нас ви знайдете інформацію і про свої улюблені квіти. Переглядайте, читайте, наші корисні поради про квіти завжди для вас.

Поради про квіти на клумбі - про лілії

Наші корисні поради пригодяться і на кухні

 Як і більшість українських господинь, ми теж любимо готувати смачні та корисні смаколики. То і для вашої кухні у нас знайдуться теж корисні поради на різні смаки. Постараємось поділитись якимись своїми секретами приготування тих чи інших страв та про різні інгредієнти щось напишемо.

Поради на кухні

 А, наразі, у нас присутня інформація про кухонну сіль. Бо не багатьом відомо, де, у якій кількості і як правильно можна застосувати цей універсальний продукт харчування. Тож, радимо скористатись нашими порадами. 

А недавно поділились інформацією про приготування хрумких дерунів. Це наша улюблена страва в осінньо-зимовий період. Поцікавтесь, чи і ви так же готуєте цей смаколик.

Мудрість народна! І дурень зварить кашу, як пшоно є. 

Кухня і продукти у порадах

 Ще знайдете у нас поради про те, як зберегти здоров’я тим, хто займається весняно-літньо-осінніми польовими роботами на присадибних ділянках. Бо і ми теж маємо клаптик землі і любимо працювати “без фанатизму”, “з розумом” на землі.

Тож, ділимося з вами теж порадами як проходить у нас фітнес на городі

Корисні поради про фітнес на городі

Корисні поради та час у карантині

 Добігає кінця цей цікавий і неповторний 2020 рік – рік пандемії та карантину. Не один місяць дехто провів, сидячи без роботи та близького спілкування з родичами та близькими. Хоча, це не про нас.

Ми весь час працювали і трудилися. І наш сайт тому підтвердження. Бо, мабуть, якби не карантин, то і сайт наш так стрімко і не прогресував. Та ми вірили і віримо, що все у нас вийде. Чого і вам бажаємо.

Не завадить знати! Коли хочеш, щоб було добре зроблено – зроби сам!

Поради по виготовленню плюшевих м'яких іграшок за час карантину

 Кожного місяця у нас виготовляються різні новинки нашої ручної праці. Наші витвори ручного в’язання, які ми виготовили за час карантину вже багатьом принесли користь і задоволення.

А як цікаво провести час у карантині, ми поділилися з вами у статті “Карантин та дозвілля”.

Знаємо, що дехто таки скористався нашими порадами. А хто ще не встиг чи не пробував – спробуйте. Вам все вдасться. Ну, принаймні, хоча б прочитати цікаву книгу.

Варто знати! Маленька праця краще за велике безділля.

Поради про цікаві книги

Наші корисні поради пригодяться і на відпочинку

 Як і працювати, так і відпочивати ми любимо активно. Також любимо подорожувати як і рідним краєм, так і пізнавати нові місця рідної країни, і за кордоном побувати теж пробували.

Та цей, 2020 рік все змінив. Більше часу відпочиваючи проводили на природі у рідних місцях.

Корисні поради про "тихе полювання"

 Ми дуже любимо ходити до лісу по гриби. Своїми деякими секретами ми поділились у статті “Тихе полювання”. Хто ще не скористався нашими порадами, перегляньте і знайдіть щось цікаве і корисне для себе.

Бо, прогулюватися лісом, насолоджуватися красою природи, збирати гриби, тобто, виходити на “тихе полювання” – це захоплюючий і творчий процес, який приносить радість, задоволення і здоров’я. Принаймні, нашій родині – так точно.

Маймо на увазі! З праці радість, а безділля – смуток!

Наші корисні поради про їстівні гриби

 Постараємося ще поділитись з вами корисною інформацією про гриби та інші лісові смаколики. Маємо надію, що наші корисні поради стануть у нагоді багатьом із вас. Кожен, по-можливості, віднайде для себе щось корисне та цікаве у наших статтях.

 Відвідуйте частіше наш осідок: читайте, переглядайте, слухайте, цікавтесь, обирайте, замовляйте, даруйте! Пишіть відгуки, коментарі, пропозиції – ми з радістю будемо ділитися з вами всім, що знаємо. 

Актуальна порада! Той мети досягає, хто втоми не знає!

Миру, злагоди, добра достатку всім нам!

Наші корисні поради для вас

1 думки про “Наші корисні поради: категорія життєвих підказок та цікавинок”

 1. Анастасія

  Дякую за корисні поради, деякими вже встигла скористатися)

  Успіхів вам у професійному розвитку)

  Сайт – супер?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top