Моя деревотерапія

Моя деревотерапія: топ 10 дерев для покращення здоров’я

Цілителька природа – моя деревотерапія.

 Моя деревотерапія – це живе спілкування з деревами. Деревотерапія, дендротерапія чи терапія деревами – метод лікування та профілактики, заснований на цілющих властивостях дерев. З давніх давен відомо, що дерева випромінюють добру енергію, яка допомагає нам у різних складних ситуаціях.

При лікуванні будь-яких захворювань, наші предки завжди звертались до дерев. Я теж, коли втомлена, виснажена, і взагалі – коли перебуваю на природі, стараюсь побути біля дерева, обняти кожне, яке мені до вподоби. І як не дивно, сили відновлюються. Це і є – моя деревотерапія.

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – вам стане відомо, як проходить моя деревотерапія та які саме 10 дерев допомагають якнайкраще відновлювати сили та здоров’я. А ще дізнаєтесь, яке дерево саме ваше. Поцікавтесь!

 Мене звати Наталя. Я займаюсь хенд мейд: вишиваю, в’яжу спицями, гачком та просто на пальцях рук різні цікаві оригінальні речі. HandmadeLiuta – наш осідок (сайт), на якому ми, ( я творю разом зі своїми помічницями дочками), висвітлюємо та описуємо наші витвори ручної роботи.

Моя деревотерапія у горах

Поцікавтесь: Фітнес на городі: і здоров’я, і урожай

Візьміть до уваги! Переглянути та придбати наші оригінальні цікавинки ручного в’язання ви можете на наших сторінках соціальних мереж у інтернет-крамничках  Facebook  та  Instagram. Також побачити наші оригінальні цікавинки ручної роботи маєте можливість у  Pinterest.

 Та коли випадає вільна годинка чи вихідний день – ми завжди стараємось сім’єю побувати на природі: прогулятись у парку, в лісі чи на дачі, побути між дерев. Тільки біля дерева себе можна відчути вільною, розкутою, здоровою. Не вірите – перевірте!

Занотуйте! Дорога в ліс краще далека, ніж у аптеку близька.

 

Чи зауважували ви, коли виникають проблеми, а ми не можемо знайти вихід із складної ситуації, спадає на думку прогулятись десь у лісі, парку чи саду? Виявляється, рослини які живуть поруч з людиною довгі роки, можуть допомагати їй у складних життєвих ситуаціях.

 Багато порід дерев цінні не лише своїм листям, бруньками чи корою, а і своїми біоенергетичними властивостями. Наші пращури вважали, що дерева з’єднують небо з землею. Саме під деревами боги знаходили захисток. Ви, мабуть теж помічали за собою, коли гуляли по лісу чи у парку, скільки користі дає нам така прогулянка. 

Перегляньте красу літнього лісу і послухайте його звуки за 1,16 хв. Шкода, запахів відчути не зможете.

 Сучасні фітотерапевти все частіше стверджують, що більшість дерев мають свої дивовижні цілющі властивості. Вони лікують своїм біополем, а ще передають людям космічну енергію.

Моя деревотерапія допомагає мені у будь-яку пору року. Та найкраще відчуття на природі у мене біля дерев з квітня по жовтень.

Моя деревотерапія жива природа

Почитайте про: “Тихе полювання”: де і як шукати їстівні гриби

Моя деревотерапія – живі дерева

До вашої уваги список дерев, з якими я легко спілкуюсь, відчуваю їхнє біополе  та відновлюю свої сили:

 • береза
 • бузина
 • бук
 • вишня
 • горобина
 • дуб
 • каштан
 • липа
 • сосна
 • ясен

1.-Береза

Зображення 1 з 10

 Дерева лікують душу і тіло. Негативного впливу дерев на людей не зафіксовано, це доведено вченими. Проте, кожна людина особисто повинна відчути, яке саме дерево пасує їй. Потрібно самому розпізнати і відчути свого “охоронця” з природи, та регулярно знаходити час на спілкування з ним.

 А вам відомо? Дятли видовбують свої дупла тільки зі східного боку дерева.

Похід у гори теж деревотерапія

Дізнайтесь про: Місяць червень – літа красного початок

Проводимо сеанс деревотерапії правильно

 Прогулюючись у парку чи в лісі, притуліться до дерева, обійміть руками його стовбур. Дихайте глибоко. Потрібно сконцентрувати всю увагу на енергії, яку випромінює дерево. Уявіть, що вона проникає у ваше тіло. Постійте так декілька хвилин. 

Моя деревотерапія біля дерев

 Правильно, якщо повернутись спиною до дерева, та обняти його. Забудьте про всі свої проблеми та клопоти. Постарайтесь не думати ні про що погане. Прислухайтесь, як шелестить листя на дереві.

Уявіть – тільки ви і природа. Блакить неба. Свіже повітря. Між вами і деревом має виникнути повна довіра. І тоді рослина відповість вам взаємністю. А, хвилин через 15-20, ви забудете за втому, відчуєте приплив сил. Курс – щонайменше два тижні. 

Моя деревотерапія у лісі біля дуба

Підказка! Дерево вибирайте красиве, рівне, здорове. Ні в якому разі не сухе і не трухляве.

Моя деревотерапія з порадами

 Кожне дерево по своєму впливає на організм, і від кожного дерева – своя користь. Я себе прекрасно почуваю біля перелічених вище дерев. А вам рекомендую поцікавитись і перевірити особисто, біля якого дерева чи дерев вам буде приємно і комфортно. Тож занотуйте для себе.  

Березовий гай гарне місце для деревотерапії

 Береза. Контакт з нею повертає спокій, відновлює сили, додає бадьорості, підвищує тонус судин, лікує серцево-судинні хвороби. Той, хто часто “спілкується” з березою зможе розпізнати справжні чи фальшиві у вас приятелі.  Контакт з цим деревом знімає депресію, загострює інтуїцію, активізує людину.

Березовий гай

 Амулети з кори берези оберігали наших предків від лихого ока. Перевірте: Березові гілки з молодим листям за 2-3 години здатні нейтралізувати хвороботворні бактерії у приміщенні. А березові віники дуже корисні в бані.

Моя деревотерапія біля берези на природі

Поцікавтесь: Ручне в’язання: 45+ порад початківцю

 Бузина – мобілізує до дій, повертає віру у власні сили. Це дерево більше підходить для людей, які мають схильність до меланхолії, бояться життя і коли дуже переживають за майбутнє.

Бузина цвіте

 У своєму саду ростуть ці дерева і я використовую їх для різних потреб. Цвіт для лікувальних чаїв. З ягід можна робити цілюще вино, а зелені молоді гілки відганяють мишей та щурів від дачі. 

 Бузиновий мед.  Літрову банку наповнюю квітами бузини (без квітконіжок) і заливаю цукровим сиропом. Сироп готую з однієї частини води і однієї частини цукру. Настоюю 1,5 – 2 доби, а потім кип’ячу десь до 20-ти хвилин. Гарячий настій проціджую через дрібне ситечко і охолоджую. Все, готово! Приємний аромат і ніжний смак згодиться вам, особливо взимку для профілактики різних застуд.

Квіти бузини для приготування лікувального меду

 Бук. Моя деревотерапія з цим деревом відбувається постійно, коли я вибираюсь у похід в гори чи по гриби. Це дерево випромінює енергію на відстані 15 метрів. Воно також добре впливає на уяву, викликає бажання активно діяти. 

Дерево бук у лісі

А ви пробували? Смачні білі гриби ростуть саме у буковому лісі. А компреси з букового листя знімають головний біль і поліпшують кровообіг. 

 Вишня. Дерево, яке пробуджує почуття закоханості, чуттєвість, допомагає подолати сексуальні комплекси, посилює статеву активність. А з плодів цього дерева, думаю всі знають яке корисне та смачне варення, компот, желе та інші кулінарні цікавинки.

Квітучий цвіт вишні

 Горобина. Це дерево більше підходить для нерішучих осіб, які важко приймають рішення. Енергія горобини додає сили волі, рішучості, відваги – особливо жінкам.  А для тих, хто хоче схуднути варто вживати відвар з молодих гілочок, листочків та ягід.

Стиглі ягоди горобини

Відвар з горобини Столову ложку сировини залити склянкою окропу, прокип’ятити і випити порцію упродовж дня за 4-5 разів.

 Чорноплідна горобина сприяє омолодженню організму. Вона також посилює опірність до різних хвороб та поліпшує настрій.

 Дуб – зміцнює душу і тіло, додає життєвої енергії, мобілізує зусилля, зміцнює віру у власні сили. Також дуб активізує імунну систему при хронічних захворюваннях, поліпшує роботу мозку та допомагає сконцентрувати увагу й волю.

Скоромовка. Бук та дуб. Бук бундючивсь перед дубом, тряс над дубом бурим чубом. Дуб пригнув за чуба бука – буде букові наука!

Майстриня біля дуба у лісі

 Якщо вірити легендам, дуб – перше дерево на землі. У шумі його листя грецькі жреці чули присуд богів. Під дубом влаштовували коронації та жертвоприношення. У сиву давнину дуб часто висаджували біля могил, він символізував довголіття і безсмертя. 

 А ви знали? Лікувальними у дуба є кора, листя та жолуді.

Могутнє дерево дуб восени

 Каштан – дерево, яке допомагає відновити внутрішню рівновагу, знімає психічну напругу, а також, допомагає при безсонні та ревматизмі. Біополе цього дерева повертає людині віру у власні сили. 

 Із ним повинні подружитись особи нетерплячі, нервові, з вибуховим характером. Перебування поряд з цим деревом заспокоює, знімає напругу, допомагає перебороти страх.

Квітує каштан

 Липа має дуже сильну енергетику. Вона теж заспокоює нерви і знімає напругу. Сприяє тверезості в думках, дає підтримку, відновлює гармонію і в думках наших, і в почуттях. Це дерево допомагає позбутись депресії, додає життєвого спокою і тепла.

Могутня стара липа у лісі

Прочитайте про: Шарф-палантин – як подарунок вишуканий жіночий аксесуар

 Біополе липи заспокоює, додає впевненості, поліпшує настрій. Таємнича сила липи гамує любовну тугу й переживання. А тому, хто заснув у її тіні, може наснитись віщий сон. 

 Древні греки вважали, що липа поліпшує здоров’я та сприяє яснобаченню. 

Крона липи весною

Знайте! Липа пахне без подяки, а чай з квітів липи корисний при застудах.

 Сосна – символ довговічності, повертає рівновагу і добре почуття. А біополе її впливає уже на відстані 5 метрів. Прогулянка сосновим лісом знімає стрес і прояснює думки.

Сосновий бір

 Це дерево має дуже сильну ауру. Якщо вам необхідно прийняти важливе рішення, прогуляйтесь сосновим бором. Контакт з деревом допоможе позбутись дратівливих і прикрих думок. До сосни треба йти з відкритим серцем, тоді вона очистить вашу ауру від шкідливого впливу.

Молоді бруньки і шишки сосни

А вам відомо? Сироп з бруньок сосни заживають проти кашлю. Ванна з хвої сосни заспокоїть нерви, полікує ревматичні болі. 

 Ясен. Дотик до стовбура цього дерева заспокоює хворих на неврози, знімає втому, полегшує біль у м’язах. Це дерево допомагає людині знайти мету життя. А листя ясена здавна використовували як амулет, який оберігає від лихого ока. 

Моя деревотерапія біля ясенового лісу

Деревотерапія доступна всім

 Дерева є енергетичними підживлюючими джерелами, що по-різному впливають на стан здоров’я і настрій людини. У кожної людини є своє “індивідуальне” дерево, від якого вона може отримати потрібну їй енергію.

Шукайте своє дерево. Частіше прогулюйтесь на природі, дихайте свіжим повітрям та проводьте свою деревотерапію зі своїм деревом. Та не смітіть у лісі, бережіть природу.

Варто знати! На молодняк лісовий не піднімай руку – буде служити тобі й онуку.

Нагадування про бережне ставлення до лісу

 А пам’ятаєте про “лікаря Айболить”- “Добрий лікар Айболить! Він під деревом сидить…” Не дарма його “клініка” розміщувалась під деревом.

 Моя деревотерапія допомагає мені відновлювати душевну рівновагу та позбавляє організм від опромінення, який я отримую від звичайних побутових приладів. Я свої дерева віднайшла, чого бажаю і вам.

Народна прикмета! Якщо вам після прочитання статті (чи з інших причин) почне снитися дуб, знайте – це добра прикмета, буде від чогось прибуток!

Моя деревотерапія на природі відпочинок на поваленому дереві

Моя деревотерапія: а яке дерево ваше – дізнайтесь тут

 Астрологи та вчені вже давно визначили, яке саме дерево-символ, коли і кому підходить. Визначають його за датою народження.

 Отож, якщо ви народилися:

 • 2 – 24 січня і 5 – 25 липня – в’яз. Ви – відверта, щира, не честолюбна, зі ставною фігурою людина, яка не дуже переймається розчаруванням.
 • 25 січня – 3 лютого і 26 липня – 4 серпня – кипарис. Ви – відверта, сильна людина, маєте багато друзів і щасливі, поки вони поруч із вами.
 • 4 -8 лютого і 5 – 13 серпня – тополя. Ви маєте тонкий розум, сміливість і гордість, а також принципові, але боїтеся старості.
 • 9 – 18 лютого та 14 – 23 серпня – картас південний. Ви – гордий, прямолінійний оптиміст, завжди й у всьому прямий.
 • 19 -29 лютого і 24 серпня – 2 вересня – сосна. Ви завжди знаєте, чого хочете, і домагаєтесь цього, незважаючи на ризик.
 • 1 -19 березня і 3 -12 вересня – верба. Ви – краса і зачарування. Правда, не завжди вистачає хватки і кмітливості у бізнесі.
 • 11 -20 березня і 13 -22 вересня – липа. Ви – товариська, чарівна і спритна людина.
 • 21- 31 березня та 23 вересня – 3 жовтня – лісовий горіх. Ви – непередбачувана і розумна, а також митецька як у добрих, так і злих справах людина.
 • 1 -10 квітня і 4 -13 жовтня – горобина. Ви – добра, розумна, завбачлива людина, живете для радості близьких людей.
 • 11 – 22 квітня і 14 -23 жовтня – клен. Ви завжди добре виглядаєте, повні творчих планів, але не переймаєтеся втіленням, одержуєте величезне від життя і маєте почуття гумору.
 • 21 – 30 квітня і 24 жовтня – 2 листопада – волоський горіх. Вірний і щедрий, але егоїстичний і любить ризик. Страждає сам і змушує страждати інших. Багато і ворогів, і друзів.
 • 1 – 14  травня і 3 -11 листопада – жасмин. Абсолютно коректні і підтримують рівні стосунки з усіма людьми. 
 • 15 – 24 травня і 12 -21 листопада – каштан. Ви – гарна, сильна і сповнена енергії у боротьбі за правду, трохи мрійлива людина. Якщо вас розуміють навколишні, то ви щасливі.
 • 25 травня – 3 червня і 22 листопада – 1 грудня – ясен. Ви – сильна, гарна, прониклива і щаслива, але примхлива й егоїстична людина.
 • 4 -13 червня і 2 -11 грудня – граб. Ви консерватор, людина приваблива, відповідальна і щаслива.
 • 14 -24 червня і 12 -20 грудня – смоківниця.  Ви – дуже вразлива і трохи нервова людина.
 • 22 червня і 23 грудня – олива. Це дні літнього і зимового сонцестояння. Ви – розумні, приємні, толерантні, чуйні, улюблені і шановані люди.
 • 21 – 22 грудня – бук. Ви – довгожитель, успішний і розраховуєте на просту удачу.
 • 25 червня – 4 липня і 24 грудня – 1 січня – яблуня. Ви – жадана і приваблива, вірна й безкорислива, але і не обов’язкова людина.
Моя деревотерапія біля могутнього дерева

 Знайшли своє дерево? Якщо ні, то варто відшукати або посадити його, а воно у відповідь на турботу наповнить вас силою, мудрістю та здоров’ям. Якщо зараз там де ви перебуваєте, не ростуть ваші дерева-символи – не розчаровуйтеся. Придивіться до місцевих порід дерев і виберіть те, яке вам найбільше подобається. 

 Не полінуйтесь, віднайдіть і посадіть “своє” дерево-символ. А воно полюбить вас та захищатиме.

Сторінка нашого осідку Контакти завжди до ваших послуг.

Дерева влітку

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору