М'які іграшки ручного в'язання

М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!

Іграшки ручного в’язання – тренд останніх років. 

 Іграшки ручного в’язання з кожним днем набувають популярності у сучасному світі дитячих цікавинок. Вже відходять у минуле важкі іграшки з металу, пластику, пластмаси та інших твердих матеріалів.

Все більшим попитом у сьогоденні користуються прості, мобільні, практичні, дитячі м’які іграшки ручного в’язання – 100% handmade.

Прочитайте статтю до кінця.

Результат – наші іграшки ручного в’язання для дітей і не тільки, стануть улюбленими талісманами та найкращими подарунками для всіх. Перевірено!

 Ручна робота цінувалася у всі часи. Красиві, корисні, якісні іграшки ручної роботи є однією з відмінних складових гармонійного розвитку дитини. Створення речей вручну або хенд мейд стає одним з найбільш модних і затребуваних творчих напрямків сьогодні. 

Мене звати Наталя. Я разом з дочками вручну творю такі оригінальні цікавинки – іграшки ручного в’язання. У статтях та на світлинах даного нашого осідку, а особливо у категорії Цікавинки, ви маєте можливість ознайомитись та прочитати більш детально про всі наші витвори ручної роботи. І про м’які в’язані іграшки у тому числі. Вибрати та придбати наші іграшки ручного в’язання Ви маєте можливість у категорії осідку Вітрина.

А музика нам у цьому творчому процесі неабияк допомагає.

 В’язані вручну м’які іграшки подобаються не тільки малюкам, а й багатьом дорослим. Дорослі вже колекціонують дитячі іграшки ручного в’язання на рівні з виробами ручної роботи із дерева, лози чи металу.

Іграшки ручного в'язання - білий зайка, жирафик, шоколадний зайка, бежевий котя

Дізнайтесь про: Оригінальні цікавинки ручної роботи

 Справжні дизайнерські казкові м’які іграшки ручного в’язання нами створені з любов’ю. Вони з перших днів користування припадуть до душі вашому малюкові. Своїм чарівним виглядом вони захоплюють, приносять позитив та заряд енергії всім малятам. У статтях даного нашого осідку ви маєте можливість познайомитися з нашими виробами ручного в’язання.

Нашими іграшками та іншими оригінальними цікавинками зацікавилось і обласне телебачення.

 Це – свого роду, наші оригінальні цікавинки ручної роботи. Нам не все одно, чим граються ваші діти. Ми впевнені, що іграшки для дітей повинні бути корисними, безпечними та естетично прекрасними. Добрі та пізнавальні м’які іграшки ручної роботи повинні приносити радість та задоволення малюкові.

Іграшки ручного в'язання два жирафа

Почитайте: Плед ручного в’язання: кому і який?

 Яскраві і барвисті вітрини дитячих магазинів заповнені різними іграшками. Найчастіше, це вироби фабричного китайського виробництва, не дуже й високої якості.

 Наші м’які іграшки ручного в’язання вирізняються з поміж тих фабричних високотехнологічних новинок. Це цікаві, креативні, пізнавальні, навчальні, корисні, практичні та безпечні дитячі іграшки.

М'які іграшки ручного в'язання білий зайка жовтий жираф і шоколадний зайка

Поцікавтесь про: В’язання – хто, коли і де?

Іграшки ручного в’язання: казкові звірята і не тільки

 Якщо ви шукаєте якусь особливу м’яку іграшку ручного в’язання для свого малюка і бажаєте придбати оригінальний і неповторний подарунок – вам до нас. Секрет популярності іграшок ручного в’язання не тільки у їх красі та практичності, а в екологічно чистих матеріалах, з яких вони найчастіше виготовляються. 

Іграшки ручного в'язання -цікавинка кубик-рахівничка

 Ми розуміємо, що іграшка, у першу чергу, призначена для дитини, тому стараємось підбирати безпечні та корисні матеріали.

Маємо такий вибір м’яких іграшок ручного в’язання:

 • казкове зайченя білого кольору
 • оригінальне зайченя шоколадного кольору
 • незвичне зайченя рожевого кольору
 • добре зайченя жовтого кольору
 • миле зайченя блакитного кольору
 • цікава чорно-біла зебра
 • жовто-коричневі жирафи
 • кошеня бежево-білого кольору
 • м’яка іграшка-пампух
 • розвиваюча іграшка-кубик
 • лялька Няня Плам
 • загадковий зайка жовтого кольору у зелених шортиках – іграшка амігурумі

1-Bile-zaichenia-Mimi.

Зображення 1 з 12

1 Біле зайченя Мімі.

 Всі, без винятку м’які дитячі іграшки створені з любов’ю нашими дбайливими умілими руками. Все виготовляється вручну. Ми підходимо до виготовлення кожної нашої оригінальної цікавинки творчо та індивідуально. Наші іграшки безпечні у користуванні.

Іграшки ручного в'язання - жовтий жирафик

А вам відомо? Наші іграшки ручного в’язання в’яжуться із гіпоалергенної плюшевої пряжі турецького виробництва Alize Puffy Fine. Наповнювач – безпечний холофайбер. 

М’які іграшки ручного в’язання, які ми творимо – короткий опис

 Всі наші іграшки в’яжуться вручну. Виготовлення іграшки не простий процес. В неї вкладається не тільки любов, а й настрій, енергетика і частинка душі.

Подаємо короткий опис наших іграшок ручного в’язання:

 1. Біле зайченя Мімі.  Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 40*25 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 2. Зайченя шоколадного кольору Шоко. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 40*25 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 3. Зайченя рожевого кольору Пінкі. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 40*25 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 4. Зайченя жовтого кольору Холлі. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 35*25 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 5. Зайченя блакитного кольору Мінті. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 26*18 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 6. Чорно-біла зебра. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 38*25 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 7. Жирафи жовто-коричневого кольору. Пряжа Alize Puffy Fine. Розміри: 60*30 сантиметрів та 40*20 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитячі м’які іграшки ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 8. Кошеня бежево-білого кольору. Розміри: 35*20 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 9. Іграшка-пампух біло-синього кольору.  Пряжа Alize Puffy. Розміри; 30*15 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер.  Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років. 
 10. Дитяча розвиваюча іграшка-кубик. Розміри: 15*15 сантиметрів.  Пряжа Yarn Art Jeans.  Наповнювач – безпечний холофайбер.  Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років. Кожна сторона кубика у різному кольорі і на кожній стороні пришиті різних форм гудзики (від 1 до 6 штук).
 11. Лялька Няня Плам.  Героїня мультика “Маленьке королівство Бена і Холлі”. Розміри: 33*18 сантиметрів. Наповнювач – безпечний холофайбер. Дитяча м’яка іграшка ручного в’язання від 0,5 року до 5 років.
 12. Іграшка-амігурумі – зайка Макс. Жовтого кольору з зеленими шортами-комбінезоном, якого можна знімати і одягати. В’язане вручну гачком. Розмір: 20*10 сантиметрів. Пряжа Yarn Art Jeans, Color 35. Наповнювач – безпечні пінопластові кульки. Для дітей від 0,5 року до 5 років. Як подарунок, як талісман – універсальна іграшка. Розробляє моторику рук маляти, можна брати з собою на прогулянку.

 Віковий поріг вказано орієнтовно. Можна і старшим бавитись іграшками нашого виготовлення. Дорослі мають повне право замовити собі наші м’які іграшки ручного в’язання.

Іграшки ручного в'язання - іграшка-амігурумі жовтий зайка Макс і зелені шортики

Почитайте: Іграшки дитячі: на кожен вік – своя забавка

Завжди для вас наші в’язані іграшки

 Ми творимо наші м’які іграшки ручного в’язання з любов’ю та натхненням, вкладаємо у них частинку своєї, української душі. Наші іграшки ручної роботи дають можливість дитині отримати нові знання, навчають відрізняти кольори та розвивають початкові математичні здібності. А ще вони покращують моторику, розвивають логіку і запускають розумовий процес.

Іграшки ручного в'язання та плюшевий плед

 У нас ви придбаєте щастя і радість своїй дитині. Чарівні та казкові наші іграшки-звірята приносять позитив та зігрівають своєю енергетикою.

 Наші іграшки – цікаві і креативні подарунки до будь-якої вашої події чи свята. В’язані вручну м’які іграшки не тільки прикрасять дитячу кімнату, спальню чи вітальню. Вони практичні у використанні. Діти бавляться ними залюбки.

М'які іграшки ручного в'язання на нашому сайті

До вашого відома! Замовити наші іграшки ручного в’язання ви можете також на сторінках соціальних мереж у наших інтернет-крамничках  Facebook   та   Instagram.

 Ми робимо все, щоб ви отримали вибрану вами іграшку якнайшвидше. Ми постійно працюємо над удосконаленням та поповненням асортименту.

Переглядайте, вибирайте та замовляйте дитячі м’які іграшки ручного в’язання, які найбільше ви вподобаєте. Ваші малюки будуть із задоволенням гратися такими оригінальними цікавинками ручної роботи.

Перевірено неодноразово. А як подарунки вони саме якраз!

М'які іграшки ручного в'язання - смайлик

3 думки про “М’які іграшки ручного в’язання – цікавинки, ух!”

 1. Дуже захоплюючі іграшки. У подарунок саме якраз. Буду замовляти. Цікавий сайт.

 2. Класні іграшки. Мабуть, прийдеться замовити для племінниці. І сайт класний. Буду рекомендувати знайомим.

 3. Наталя

  Ні, ну це такі милі іграшки. Я вже уялила собі, які вони на дотик. І кольри які забавні. ЯІк подарунки, точно супер, супер. Буду замовляти.На @liuta_handma переглянула всі іграшки. Просто, вау. Класний сайт. Рекомендую!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору