Фітнес на городі

Фітнес на городі: і здоров’я, і урожай

Я вже розпочала фітнес на городі

 Городня робота не лише забезпечує мене та родину овочами, а й зміцнює здоров’я. Фітнес на городі – це, свого роду гімнастика, аеробіка, зарядка на свіжому повітрі. Таке задоволення можуть дозволити собі абсолютно всі, на відміну від платних занять у тренажерному залі.

Головне, не лінуватись, і підходити до всього розумно.

Прочитайте цю статтю до кінця.

Результат – фітнес на городі у мене захоплюючий і корисний процес самовдосконалення + добрий урожай.

Спробуйте, і ви так зможете!

 Мене звати Наталя. Я займаюсь хенд мейд: в’яжу різні оригінальні цікавинки гачком, спицями і просто на пальцях, вишиваю. На даному нашому осідку у категорії Цікавинки та у соціальних мережах ви можете переглянути наші витвори, різні в’язані та вишиті цікавинки ручної роботи.

Але не тільки такою ручною роботою я займають. У весняно-літньо-осінній період я проводжу багато часу на природі з користю.

Люблю поратися на землі, де для себе з родиною вирощую різні городні смаколики, від чого отримую неабияке задоволення. Це у мене і є своєрідний тренажерний зал на свіжому повітрі. 

Фітнес на городі робота з лопатою

Перегляньте: Про нас

 Мій фітнес на городі – це “фізкультура” з сапкою, граблями, лопатою та іншим садово-городнім інвентарем, яка підтримує, у першу чергу, фізичну форму мого тіла. Згаданий вид занять вчені часто порівнюють до їзди на велосипеді, плавання чи заняття аеробікою.

Я вже, як і більшість тих, хто порається на землі, розпочала свій фітнес на городі.

Фітнес на городі робота з сапкою

Поцікавтесь про: Карантин та дозвілля: 5 простих способів самовдосконалення

 Вправи на грядці доступні кожному. Вони успішно замінюють ранкову зарядку у квартирі. Хоча я ранкову розминку не відміняю і проводжу її саме на свіжому повітрі. В першу чергу, це біг та вправи зі скакалкою.

Зверніть увагу! Свіже повітря “вивітрює” непотрібні думки. Настрій поліпшується і фігура також.

 Для багатьох, хто працює на городі, стан фігури може і не надто важливий, та вигода тут в іншому: завдяки помірній роботі згорає холестерин. А правильне фізичне навантаження покращує діяльність серця та судин, сприяє зниженню тиску.

Правильно працюємо на городі

Правильно виконуємо городні роботи

 Просапуючи, наприклад овочі, не потрібно згинатися “ у три погибелі”. Потрібно привчити себе виконувати операцію по прополюванню бур’янів навприсядки, (щоб менше болів поперек). Це корисно для ніг, якщо правильно все виконувати. 

Прополюючи невеликі ділянки, можна скористатись і стільчиком. Головне довго не засиджуватись, вчасно міняти положення тіла: попрацювали трохи сидячи, а тоді встали та трохи пройшлись.

Фітнес на городі працюємо на стільчику

 Коли приходиться працювати з лопатою: викопати дерево чи перекопати грядку – ноги старайтесь не напружувати, а тримайте трохи зігнуті у колінах.

Візьміть на замітку! Інтенсивний рух змушує організм виробляти гормон радості. Перевірено неодноразово!

Правильно розминаємось перед городніми роботами

 Це допомагає в роботі. Але треба вміти і перепочити. Прислухайтесь до свого організму, навчіться розуміти його сигнали, коли він починає просити перепочинку. Перерви у роботі необхідно робити. 

Робота почекає, а ви вирівняйтесь, пройдіться. Стежте за поставою, це головне, особливо для жінки. Можна посидіти у зручній позі або навіть полежати кілька хвилин, щоб організм розслабився, відпочив.

А можна, наприклад, притулитись до дерева та поспілкуватись з ним, якщо у вас росте біля городу. Провести, таку собі, дерево терапію. Це допомагає розслабитись, та поповнити заряд енергії.

Перепочинок у роботі

Фітнес на городі = здоров’я та краса

 Всіх робіт на городі переробити не можливо, навіть якщо працювати від сходу і до заходу сонця. До того ж є цілком реальна загроза повернутися з городу з болями у попереку, руках, ногах.

Щоб цього не сталось і щоб праця приносила користь здоров’ю та задоволення, необхідно дотримуватись таких простих правил:

  1. Бережіть основу здоров’я всього тіла – хребет. Особливо, зверніть увагу, коли піднімаєте щось важке. Будь-який вантаж треба піднімати без ривків – це найголовніше правило для всіх.
  2. Хочете підняти – не нахиляйтесь , а присядьте, щоб долучити до піднімання тіла ноги.
  3. Не залишайтесь на грядці тривали час в одній позі: частіше випрямляйтесь, робіть нахили в боки, присідайте.
  4. Під час прополювання грядки, щоб зайвий раз не нахилятися, використовуйте низенький стільчик.
  5. Потурбуйтесь про руки: роботу виконуйте у захисних рукавичках.
  6. Обов’язково мийте руки з милом, використовуйте дезінфекційні засоби, змащуйте перед роботою руки захисним кремом. А на ніч приміняйте живильні креми для рук для пом’якшення шкіри.
  7. Використовуйте головні убори, по можливості з козирком: вони захистят вашу голову і волосся від перегрівання.
  8. Бережіть шлунок: не переїдайте перед городніми роботами та не пийте дуже холодної води. Краще заварити собі фруктовий або трав’яний чай ( 1 чайна ложка м’яти чи меліси на 1 склянку кип’ятку).
Фітнес на городі робота з сапкою

Дізнайтесь про: Кухонна сіль на всі випадки життя

 Отже, традиційний дачно-городній марафон розпочався. Якщо ви будете дотримуватись цих елементарних простих правил, ваша фізична праця на вашій земельній ділянці буде приносити вам лише користь та задоволення.

А ваші спортивній фігурі будуть завидувати не тільки чоловіки.

 А ви знали? У сиву давнину люди під час виконання городніх робіт – співали. 

 Чи задумувались ви, чому? Спів надає ритму, відволікає від утоми й одноманітності, поліпшує настрій. Перевірено! Тож, співайте на здоров’я.

Нагорода за працю – міцне здоров’я та урожай

 Кінець весни, початок літа – гаряча пора у дачників, та всіх, хто працює на присадибних ділянках. Мій фітнес на городі розпочинається з квітня місяця і триває по листопад. Для здоров’я це неабияка користь. А як приємно, коли ти бачиш плоди своєї праці. Коли правильно доглядати за рослинами і не перевантажувати себе роботами, то і задоволення від праці приходить з користю.

 Зелені захисники судин ( кріп, петрушка, салат, селера, базилік, кінза, фенхель) вирощені власноруч добре поєднуються з простою їжею ( каша, картопля, яйця, риба, м’ясо), що не потребують тривалої кулінарної обробки.

Не завадить знати! В одному відрі місткістю 10 л. вміщується: 12 кг. сухого торфу, 10 кг. компосту, 9 кг. коровяка, 8 кг. перегною і свіжого кінського гною.

 А якщо ваша ділянка, яку ви обробляєте, розташована в тихому місці чи неподалік річки, лісу – вважайте, вам пощастило двічі. До тілесного відпочинку, там ще додається і духовний, гарантуючи позитивний заряд.

Фітнес на дачі та відпочинок біля річки

Фітнес на городі та деякі корисні поради

 У жарку погоду потурбуватися про здоров’я допоможуть “вершки і корінці” з грядки:

  • якщо заболіли суглоби, зробіть відвар із коріння петрушки (1 чайна ложка подрібненого коріння на 2 склянки окропу, варити 10 хвилин), та вживайте по 2 склянки на день
  • якщо тривожить серце та скаче тиск, використайте для відвару листя і плоди глоду (приготування та пропорції такі ж)
  • якщо відчули пісок у нирках, попийте відвар з листочків та гілочок груші ( приготування та пропорції такі ж)

 Біль у м’язах також знімає листя капусти, яке треба змастити натуральним медом і прикласти до хворого місця. Зверху, на листок покласти поліетиленову плівку і обмотати все теплою вовняною тканиною.

Запам’ятайте! Після двох годин інтенсивної праці, а тим більше у спеку, відкладайте роботу та приділіть увагу собі. Прогуляйтесь у тіні дерев, помилуйтесь природою, освіжіться не дуже холодною водою, займіться рукоділлям!

Фітнес на городі перепочинок у спеку вишивання

З нами цікаво у Pinterest

 Коли припікає сонце, чи ще якась загроза здоров’ю, я відкладаю городню роботу та іду перепочити – тоді в’яжу або вишиваю. 

 Розумна організація праці, правильне чергування роботи та відпочинку, свіже повітря гартують та зміцнюють мій організм, підвищують опір різним захворюванням.

Fitnes

Зображення 7 з 7

Фітнес на городі. Прополота ягідна грядка

 Тож, тримайте своє тіло у тонусі, проводьте фітнес на городі з користю не тільки для збільшення врожаю. а й для зміцнення здоров’я та хорошого настрою.

Успіхів вам у всьому, і гарних урожаїв!

Сторінка нашого осідку Контакти завжди до ваших послуг.

Долина нарцисів на обробленій ділянці

3 думки про “Фітнес на городі: і здоров’я, і урожай”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору